• centras |

Žymos: kūdikių drabužiai., naujagimio drabužiai, žiemos kūdikių drabužiai., Pigūs kūdikių drabužiai., Aukštos Kokybės naujagimiui drabužiai, Kinija žiemos kūdikių drabužių Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 33cm x 30cm x 8cm (12.99in x 11.81in x 3.15in)

Matavimo CM/ Colių Dydis, Aukštis/CM Drabužių Ilgis Krūtinė 1/2 CM COLIAI CM COLIŲ 0-6M 60-70 40 15.7 25 9.8 6-12M 70-80 42 16.5 26 10.2 12-18M 80-90 45 17.7 27 10.6 18-24M 90-95 47 18.5 28 11.0 rinkinį, įskaitant: romper=1 gabalas Patarimų:

1) dydžio diagramos yra matuojamas rankas ,1-3 CM klaidų yra leidžiama.

2)Prašome kreiptis į dydžio diagramos prieš perkant. Sanlutoz Kūdikiams Nustatyti Naujagimių Drabužiai, Kūdikių Drabužiai Berniukams, Mergaitėms Prekės Medvilnės Jumpsuits Ilgomis Rankovėmis Chalatas Kombinezoną Žiemai

Prašome reikšti savo vaikams aukščiu ir dydžio diagramos, prieš perkant/siūlymą. Ačiū.

Pirkėjas & Reikalingas

Dydžiai yra pagrįsti konkrečiais matavimus išsamias specifikacijas Prašome patikrinti, specifikacijas, prieš jums vieta ir tvarka. Paprastai yra pagrįstas matavimo pašalpos dydis. Jei radote dydis produktų netelpa jūs galite tiesiogiai susisiekti su mumis

Skirtumai spalva gali būti dėl kai kurių kitų priežasčių, pvz., spalvos atspindys ekrane, apšvietimo,fono ir t.t. Tačiau, jei jūs manote, kad prekės gautos, yra neteisingos spalvos, prašome susisiekti su mumis ir pamatyti, jei grąžinti, arba grąžinti pinigus yra įmanoma

Pažadame, kad mes patikrinti prekes prieš pristatymas. Visi iš mūsų pasiūlymų yra paremta 100% pasitenkinimo garantija, jei dėl kokių nors priežasčių jums nėra įvykdytos, jūs galite grąžinti prekę mums savo pradinę būklę, grąžinimo ar keitimo. Prieš paštu mums atgal prekę, prašome susisiekti su mumis dėl išsamios grįžti & keistis instrukcija. Mes grąžinsime visus savo pinigus, išskyrus tuos atvejus, laivybos ir tvarkymo mokesčiai, po to, kai gausime jūsų atgal daiktų.

Prekės yra vežamos tik po apmokėjimo gavimo Mes teikiame EMS, DHL, "FedEx, TNT ir Kinija Paštu, Oro Paštu, laivybos metodas Pristatymo laikas: EMS, DHL, "FedEx" ir " TNT express pristatymas paprastai trunka 3-7 darbo dienų) priklauso nuo šalies pristatytas. Kinija Paštu, Oro Paštu pristatymas trunka 15-25 darbo dienas atvykti. Kažkada, muitinė ar oro probem, ji bus atidėtas keletą dienų. Ji gali būti iki 30-45days Mes nesame atsakingi dėl bet kokių įvykių, vėlavimų ar kitų klausimų, kurie yra atsakinga laivybos paslaugos. Prašome patikrinti savo ADRESĄ atsargiai, kai tvarkymo tvarka. Dėl saugaus priežasčių, mes neleidžia adresas kaita per el. paštą. Telefono numeris rekomenduojama tikslesnį pristatymo siekiant užtikrinti, kad gausite savo užsakymą mokestis nemokamas nuo importo, mes bus paskelbti mažiau vertė sklypo išvengti didelių mokesčių, kai gausite prekes. Šis mažesnę kainą neatspindi bendros kainos, kurią sumokėjo ar rinkos vertės produktas ir negali būti taikomi šalims, su skirtingų tarifų taisykles, Bet importo mokesčiai arba mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

Mokėjimas turėtų būti gautas per 3 dienas aukcionų uždaryti Mokėjimo Būdai Apsaugoti Sąlyginio:

Mes esame priklausomi nuo mūsų klientų pasitenkinimo, kad pavyks. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums, Jei jūs patenkinti mūsų daiktų, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų ir 5 žvaigždučių . Ačiū, Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamų, neutralių atsiliepimų. Mes dirbame su jumis, kad problemoms spręsti.

• Lytis: Unisex
  • Elemento Tipas: Bodysuits
  • Rankovės Ilgis(cm): Pilnas
  • Apykaklės: O-Kaklo