• Moterų Batai |

HAHAFLOWER Saldus Vasaros Daisy Gėlių Šlepetės Moterų Merginos Atsitiktinis Butai Paplūdimio Sandalai Fifo Šlepetės Skaidres Batai Didelis Dydis

Žymos: šlepetės moterims, šlepetės bateliai, moterų šlepetės, Pigios šlepetės moterims, Aukštos Kokybės šlepetės bateliai, Kinijos moterų šlepetės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

Pirkėjas Skaityti Laivybos l įsitikinkite, Kad jums pateikti teisingą pristatymo adresą ir tel Nr. . Visos prekės gali būti vežamos tik pristatymo adresą, kurį jūs nurodėte.

l, Prašome pasirinkti vieną iš laivybos paslaugas norite, kad: l (1).Kinija Paštu Oro Sklypas (mažiau nei 2 kg), mes siūlome nemokamas pristatymas! Užtruks apie 15 ~ 60 darbo dienų pasiekti, Pateikti sekimo numerį. (Bet šiek tiek ilgiau laiko, jums reikia turėti pakankamai kantrybės laukti produktų). (2). Jei norite gauti prekes greičiau, arba daugiau nei 2KG, galite pasirinkti, EMS Express, papildomas Siuntimo išlaidas, tai užima apie 6 ~ 15 darbo dienų (labai geras siuntos kelią, kuriame jums); Jeigu jums reikia nusipirkti daugiau produktų, prašome susisiekti su mumis, mes galime padėti jums apskaičiuoti faktinę siuntimo išlaidų nuolaidas. Apmokėjimas: l priimame alipay čia.

l Visomis pagrindinėmis kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

Kitas Politikos Kryptis:

l Mes nesame atsakingi dėl bet kokių vartotojo muito ar importo mokesčių.

l paliksime TEIGIAMŲ ATSILIEPIMŲ gavęs mokėjimą. Prašome susisiekti su mumis, jei esate nepatenkinti su elementą po jį gauti.

l į Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymą, prašome pakartotinai išsiųsti savo el. pašto adresą ir mes pasistengsime atsakyti jums kuo greičiau.

l Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis. DUK: l Q:Kiek kainuoja, kad laivas į savo šalį? A:Paketas mažiau nei 2 Kg bus išsiųstas Kinija Paštu oro paštu, kuris yra nemokamas pristatymas į 26 šalis taip: Jungtinės amerikos valstijos; Jungtinė Karalystė; Australija; Brazilija; Kanada; Italija; Turkija; Ispanija; Malaizija; Prancūzija; Rusija; Švedija; Naujoji Zelandija; Norvegija; Šveicarija; Japonija; Tailandas; Airija; Izraelis ; Belgija; Lenkija; Pietų Korėja; Austrija; Vokietija, Danija, Singapūras. Kitų šalių ir pakuotės daugiau nei 2 Kg, pirkėjai turi sau visą laivybos kaina.

l Q:ar Yra koks nors sekimo Numerį mano prekę? A: Taip, mes laivas kas, kad su savo Sekimo Numerį, ir jūs galite peržiūrėti siunta staus atitinkamoje interneto svetainėje.

l Q:Ar šis produktas ateiti su mažmeninės pakuotės? A: Mes turime paskelbė pakavimo išsamiai aprašo kiekvieno produkto, prašome patikrinti jį, ačiū!

l Q:aš esu perpardavinėtojas,norėčiau pirkti daug vienetų, savo daiktą, kokia didmeninė kaina? A: Labas,ačiū už jūsų užklausą, jei norite pirkti didelio kiekio, prašome siųsti laišką į mus, mes suteikiame jums geriausią kainos, ačiū!

• Vidpadžio Medžiaga: EVA
  • Pamušalas: PVC
  • Kulno Aukštis: Mažas (1cm-3cm)
  • Departamentas Pavadinimas: Suaugusiųjų
  • Batų Dydis: 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
  • Su Platformomis: Taip
  • Elemento Tipas: Šlepetės
  • Platformos Aukštis: 0-3cm
  • Modelio Numeris: A23
  • Prekės Pavadinimas: HAHAFLOWER
  • Batviršio Medžiaga: Guma
  • Taikoma vieta: už
  • Mados Elementas: Gėlė
  • Sezonas: Vasaros
  • Kulno Tipas: Butas su
  • Padas Medžiaga: EVA
  • Pritaikymas: Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį
  • Modelio Tipas: Gėlių
  • Batai Tipas: Flip Flops

Tiffany Mėlyna dėžė Silikono Muilo pelėsių "PASIDARYK pats" Rankų darbo Amatų 3d muilo formų S288 Prekės Aprašymas Medžiaga:Silikonas Gatavo Muilo Svoris:85 g Dydis:6.0*5.0*4.5 cm Jūs galite padaryti, Muilo, Žvakių ir kitų dalykų, jums patinka, pelėsių Prekės spalva bus atsitiktinai siųsti H vps kokybės ir jį lengva naudoti ir valyti Ji yra Minkšta ir lengva naudoti Reitingas
Tiesioginių kilmės Yixing Zisha purvo tapybos Yulan puodą ir 250 ml Kung Fu arbatos puodą arbatos rinkinys mišrios partijos Ar yra patentas:nr. įpakavimas:Dovanų dėžutė Paviršiaus technologija:Pusiau rankinis Su arbata dėklas:nėra Ar remti užsakymą:taip Pakavimo skaičius:atsitiktinis Arbata priedai:nieko Su vandens šildymo funkcija:nėra Ar importuojamų:nr. 20062014 Mes
Derliaus plakatai, drobė spausdina šiuolaikinės dekoratyvinės tapybos peizažo vaizdai prancūzijos orientyrai nuomonę Eifelio bokštai namų meno nuotraukas 1) prieinama alternatyva, kad originalus menas, sienų dekoras drobė pasirodo nuo sienos su turtingą tekstūrą, spalvą ir detales. Menininkas-klasės, rūgščių medvilnės drobės sukuria elegantišką išvaizdą. Drobė gali būti solded kaip spausdina tik, neįskaitant Rėmo. A kirtimo 2 cm rezervuotas ne kiekvienoje pusėje drobės.