• centras |

Žiemą Vaikai Vaikų Berniukų, Mergaičių Rudenį Megztinis kūdikių Stori Megztiniai Mergaitėms, Šiltas Viršūnes vaikams drabužių panda print blue top Marškinėliai

Žymos: palaidinukė mergaitėms, merginos palaidinukė, baby girl palaidinukė, Pigūs palaidinukė mergaitėms, Aukštos Kokybės merginos palaidinukė, Kinija baby girl palaidinukė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)

Jei turite kokių nors klausimų, prašome neatidaryti ginčo sprendimo nepasitarę su mumis .Mes galime stengiamės išspręsti šią problemą už jus.

Linkime jums malonaus apsipirkimo patirčiai!

Jeigu jūsų matavimai yra slankiojo tarp dviejų dydžių,

Aš patarti jums pasirinkti didesnių vieną.

Rankinis matuojama,Prašome leisti 2-3CM nukrypimus,Ačiū.

Etiketės yra ne išvengti kenkia. Apmokėjimas:

Mokėti už užsakymą dėl Smokykla.lt, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

1 Pasirinkite užsakymą ir spauskite "Mokėti Dabar" mygtuką

2 Pasirinkite norimą mokėjimo būdą kasos puslapis

Pristatymas :

Prekės bus išsiųstos per 5 darbo dieną po apmokėjimo, išvalytas.

Apskaičiuota, laivybos laikas: (Svarbu, prašome atidžiai perskaityti prieš jūsų siūlymas)

1. Norėdami Jungtinės amerikos valstijos / Russion : ePacket pristatymo iš Kinijos (7 6 0 darbo dienas).

2. Visame pasaulyje: Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu.

Paprastai prekės bus pristatomos per 30-60 darbo dienų po išsiuntimo. Brazilija reikia daugiau laiko 50-120 darbo dienų po išsiuntimo (Laivybos laikas yra apytikris, bet ne garantija) Per atostogų sezono, gali būti tolesnių vėlavimų.

Atsiliepimų :

1. Mes stengiamės išlaikyti aukščiausius standartus kompetencijos pirkinių patirties 5 žvaigždučių ir 100% klientų pasitenkinimo! Teigiamų atsiliepimų 5stars mums yra labai svarbus.

Mes nuoširdžiai paprašyti, kad jus susisiekti su mumis iš karto,PRIEŠ tai, jūs suteikiate mums 3 žvaigždučių, arba 1 žvaigždžių atsiliepimus, taip, kad mes galime satis factorily išspręsti savo problemas.

2. Prašome pirkti prekes, jei jūs sutinkate su aukščiau nurodytos sąlygos.

Apie mus:

Mes darome Smokykla.lt verslo SĄŽININGAI.

Jokios apgaulės,tik sąžiningos prekybos.Patikėkite mums ! ir jūs gausite daugiau.

e njoy jūsų pirkinių!

• Kaklo Pullcord: be
  • Medžiaga: Medvilnės
  • Rankovės Ilgis(cm): Pilnas
  • Lytis: Berniukai
  • Prekės Pavadinimas: Unini-yun
  • Vadovas Pullcord: be
  • Elemento Tipas: Hoodies,Susagstomi Megztiniai
  • Drabužių Ilgis: Reguliariai
  • Vaikas MUS Dydis: 12M, 24M, 4T, 6T, 3T
  • Modelio Tipas: Animacinių filmų
  • Departamentas Pavadinimas: Vaikai
  • Pritaikymas: Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį
  • Stilius: Mados

24pcs tibeto sidabro spalva lovely lady skrybėlę pakabukai EF2237 Apie Laivybos PASTABA: 1)Pastaba: (, prašome perskaityti prieš užsakymą), kai jūs pasirinkite Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis, Plius mažas nurodymų( pavedimų kainos ),atkreipkite dėmesį, kad siuntimo metu. tai trunka apie 25-45working dienų.Jei jūs negalite laukti, kol jį patiance,prašome pasirinkti kiti siuntimo būdai. 1)
Rankdarbiams siuvinėjimo "PASIDARYK pats" DMC Aukštos Kokybės - Skaičiuojami Kryželiu Rinkiniai 14 ct Naftos tapyba - natiurmortas su Gėlėmis III Prašome perskaityti visą puslapį atidžiai prieš jus pirkti! Dygsnio: Skaičiuojami Kryželiu Pavadinimas: natiurmortas su Gėlių: M&W E-komercija, Inc . Siūlių: 300w x 250h Dydis: 21 x 18 (58.1 x 45.4 cm) Spalvos: 89 (kaip pažymėta jūrlapyje, už DMC siūlas); naudoja kietas siūlas spalvos, Visos siūlės yra visiškai Siūlių.