• Žaislai Ir Pomėgiai |

Anime Kardas Meno Internete Kirigaya Kazuto Figma 248 Kirito PVC Veiksmų Skaičius, Kolekcines, Modelis Vaikams, Žaislai, Lėlės 15cm

Žymos: pvc veiksmų pav., art online, Kardas Meno Internete, Pigūs pvc veiksmų pav., Aukštos Kokybės meno online, Kinija kardas meno internete, Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 15cm (7.87in x 3.94in x 5.91in)

APRAŠYMAS

Pavadinimas:Anime Kardas Meno Internete Skaičius Brinquedos Figma 241 Sinon Asada Sao 2 PVC Veiksmų Skaičius, Juguetes Kolekcijos Modelis Vaikams, Žaislai 15cm

Prekių medžiaga: PVC

Būklė: 100% NAUJAS

Dydis: Apie 15 cm

MOKĖJIMO

1.mes priimame mokėjimus per visa,MasterCard,QIWI ir Banko pavedimu.

Daugiau mokėjimo variantų bus prieinama dėl Smokykla.lt ateityje.

2.Mes neturime laivų, kol mokėjimo muitinėje.

3.Iš viso Mokėtinos Sumos apima galutinę kainą, plius S&H (Laivybos ir Tvarkymo).

4.S&H bus nustatomas remiantis LAIVO ADRESĄ.

5.Prašome sąraše jūsų specialius pageidavimus(spalva,pakuotės ir kt.)nutartyje PAŽYMI, SKYRIUS, kai jūs atlikti mokėjimą.

PRISTATYMAS

1.Mes laivas visame PASAULYJE.

2.Užsakymai tvarkomi per 48 valandas nuo mokėjimo tikrinimo.

3.Mes tik laivas adresus galite į kairę,pls, įsitikinkite, kad jūsų pristatymo adresą, kai jums mokėjimo.

4.Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5.PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis,ypač per atostogų sezoną.

6.jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo,prašome susisiekti su mumis.Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7.Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų,mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmojo availabale sandėlio greitas pristatymas.

Pristatymo Laikas

1.Laivybos laikas:Laivas Pasaulyje trunka apie 10-35 darbo dienų per China Post oro paštu

2.2 rūšių pristatymus, jeigu:1,Internationa oro paštu;2,Kurjerių Paslaugos(EMS,DHL,UPS,TNT)

3.Jei jums reikia daiktų, skubiai,Kurjerių Paslaugos EMS arba DHL bus pateikta ir sekimo numerį, susijusių siūloma.(apie 4-7 darbo dienas pasiekti jūsų pusėje)

4.Importo muitų,mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas.Ten mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

5.Oro paštu,mes teikiame interneto stebimų laivybos paslaugų remia Kinija Post/HK Post/Singapore Post.

Grąžinimo Politika

Jei norite keistis elementai, gauti, jūs turite susisiekti su mumis per 7 dienas nuo gavimo jūsų užsakymą. Ir jums turėtų mokėti papildomo pristatymo mokesčio, patirtos ir daiktų, kuriuos grąžinti, turėtų būti laikomi savo pradinę padėtį.

Susisiekite su mumis

Jei turite kokių nors klausimų ar problemų,prašome susisiekti su mumis per"Susisiekti su dabar"link" ar "Pokalbiai dabar"nuorodą,mes pasistengsime atsakyti per 1 darbo dieną ar mažiau.

Mes uždrausti neutralus arba neigiamų atsiliepimų reitingas.Tai yra, nes:

1.mes probide 60 dienų pinigų grąžinimo garantija.(jei nesate 100% patenkintas pirkiniu)

2.galite grįžti ir pakeisti arba grąžinti pinigus.(Prekės ne sugadintos, ir jums reikia turėti grąžinimas prekių)

3.visas problemas galima išspręsti.(Prašome nedvejodami Susisiekite su mumis)

Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ačiū.

Prašome nedvejodami palikti jokių neigiamą arba neutralų atsiliepimą, prieš e-mail jūsų problema mums.Mes galime jums padėti išspręsti problemą.Visas problemas galima išspręsti.Dar kartą ačiū!

Dėkojame už jūsų apsilankymo!Bus duoti jums GEROS KLOTIES!

• Pagal Animacija Šaltinis: Japonija
  • Lėlės Tipas: Modelis
  • Modelis: Pirmasis Leidimas
  • Nuotolinio Valdymo Pultas: No
  • Matmenys: 15cm
  • Lytis: Berniukai
  • Amžius: > 3 metų amžiaus,8-11 Metų,> 8 metų amžiaus,12-15 Metų,5-7 Metų,> 6 metai,> 14 Metų,Suaugusieji
  • Prekių Požymis: Apdailos Prekės
  • Modelio Numeris: Veiksmų Figures248
  • Kareivis Priedai: Kareivis Gatavo Produkto
  • Prekės Pavadinimas: ANNA RUSSE
  • Mfg Serijos Numeris: Modelis
  • Temos: Filmų ir TV
  • Sąlyga: Akcinė Straipsniai
  • Dydis: 15CM
  • Įspėjimas: Neskirta vaikams iki 3 metų!
  • Medžiaga: PVC
  • Baigus Laipsnio: Apdailos Prekės
  • Elemento Tipas: Modelis
  • Masto: 1/12