Išsiuvinėti Pleistras Diamond Šunys Metal Gear Solid MGS Moralę Pleistras Taktinis Aplikacijos Emblema Emblemos Siuvinėjimo Pleistrai 10*7CM

Žymos: siuvinėjimo pleistras, išsiuvinėti pleistras, pleistras taktinis, Pigūs siuvinėjimo pleistras, Aukštos Kokybės išsiuvinėti pleistras, Kinija pleistras taktinis Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)

[Specifikacija]: Išsiuvinėti Diamond Šunys Metal Gear Solid MGS Taktinis Emblema Cstume Aplikacijos Ženklelis

[Medžiaga]: Išsiuvinėti Pleistrai ,Hook & Loop Atgal

[Dydis]: 10*7CM

[Svoris]: 14 g

Pakuotė: 1 VNT į OPP krepšys

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

• Modelio Numeris: HN-170720
  • Tipas: Lopai
  • Savybės: dviratininkas lopai
  • Pavadinimas: pleistras
  • Funkcija: parches ropa
  • Produkto Tipas: Lopai
  • Tipai: karinės pleistras
  • Technics: Išsiuvinėti
  • Pavadinimai: parches
  • Klasifikacija: lopai drabužiai
  • Klaidos: lopai drabužiai
  • Stilius: parches bordados
  • Dydis: 10*7CM

Ruslan Maciev
2018-01-11
The shipping was long but the product is cool !!
Brittknicely
2018-04-11
thank you so much seller recommend seller on all perfect goods good packing

1 VNT tikri Draugai Kuprinė Pleistras Drabužių Aplikacijos Geležies Motociklo Pleistrai Striukė Draugystės Ikonas, drabužių 1 VNT tikri Draugai Kuprinė Pleistras Drabužių Aplikacijos Geležies Motociklo Pleistrai Striukė Draugystės Ikonas, drabužių Yra klijai ant nugaros, o f pleistras, gali būti geležies, tai geležies-ant dėmės, bet tai bus geriau, jei galite siūti ji po lyginimo, ji bus stabilesnė klijuoti ant drabužių Pastaba
A-TACS FG Žalia dizainas JAV ARMIJOS Sma Seržantas Majoras, iš Kariuomenės Rango Karinės taktikos moralę Airsoft Siuvinėjimo pleistras B2949 A-TACS FG Žalia dizainas JAV ARMIJOS Sma Seržantas Majoras, iš Kariuomenės Rango Karinės taktikos moralę Airsoft Siuvinėjimo pleistras atgal į HOOk&LOOP B2949 Dydis:5cm*5cm Mes specializuojamės gaminant kompiuterį, siuvinėjimo ir 3D PVC armbands pavadinimas juosta . Turinys apima karinės /žaidimas /vaikų produktuose.
6.5 cm Blizgučiai Karūna Kamšalu Appliques Vaikams apdangalai, Priedai, "PASIDARYK pats" pleistrai Drabužių Priedai Aprašymas Kiekis Mišrios Spalvos:1 0 vienetų Kiekis Mišrios Spalvos:2 0 vienetų Kiekį, Pasirinktą Spalvą: 20 dalių ir VIENOS Spalvos, Kiekis Pasirinktos Spalvos: 20 vienetų VIENOS Spalvos Klientas minėta spalva ir kiekis, yra, pls prašome palikti pranešimą. Kiekis: 10vnt/daug & 20pcs/partijos Dydžio: apie 5x6cm Medžiaga:Audinys,