• Patalynė |

Custom Lotoso Gėlė, Antklodė Minkšta Vilnos PASIDARYK Savo Nuotrauką Apdailos Miegamasis Dydis 58x80Inch,50X60Inch,40X50Inch A7.10

Žymos: Minkštos vilnos, gėlių antklodė, antklodė minkšta, Pigūs minkštos vilnos, Aukštos Kokybės gėlių antklodė, Kinija antklodė minkšta Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 20cm x 20cm (15.75in x 7.87in x 7.87in)

Produkto Aprašymas:

1) Matmenys: beveik 58X80inch,50X60inch,40X50inch

2) Visi antklodės yra baltos spalvos su juodo satino apdaila

3) Nuotraukų Koliažas Visiškai Spalvotas Spausdinimas

4) Mašina skalbiasi ir greitai džiūsta,

5) Aukštos kokybės antklodė, Super minkštas, Skalbti, Stabdžių pilling

Rekomenduojame:

1) Suteikti šilumą, draugų ir šeimos narių asmeninį touch formos vilnos antklodės.

2) Su pažangiomis technologijomis ir investicijoms į naują įrangą, mes didžiuojamės galėdami pristatyti jums wellsized antklodės, kad gali būti visiškai pritaikyti.

3) Ar naudojamas kaip juosmens šilčiau ar snuggling į šaltą wintery naktį, tai rafinuotas dydžiai yra patogiai tinka vidaus ir lauko

naudojimas

1.Spalvoto Vaizdo, kaip parodyta paveikslėlyje. (Dėl kompiuterio monitorių ir apšvietimo priežasčių, gali būti šiek tiek spalvų, aš tikiuosi, jūs galite suprasti) modelio gaminio gali būti pritaikyti, įsitikinkite, kad jums reikia pritaikyti vaizdą būti originalus HD vaizdą su pixel virš 3000. Individualų dušo užuolaidos gali būti patenkinti visus jūsų poreikius, vonios kambarys, suteikiant jums patogiai. 2.Pristatymas: 1). Mes tik laivas su jūsų patvirtinti adresas Smokykla.lt,Prašome įsitikinkite, kad jūsų laivybos adresas yra teisingas prieš užsakymą,Visi užsakymai būtų laivybos 1~4 darbo dienas nuo apmokėjimo patvirtinimo, 2).Laivybos būdas yra Smokykla.lt Standartinis pristatymas,E-paketas,Kinija paštu, oro paštu,ebs,įprastas pristatymo laikas 20~50 dienų,bet kai kurios šalys turėtų būti ilgesnis kaip 60 dienų. Jei esate rusijos pirkėjas, prašome pateikti savo vardą ir pavardę. Pasikeitus logistikos politikos, turime savo vardą ir pavardę, siekiant užtikrinti, kad galite gauti prekes. 3.Mokėjimo, Mes rekomenduojame jums pasirinkti mokėjimo Per sąlyginio DEPONAVIMO,sąlyginio DEPONAVIMO yra saugus pirkėjo ir pardavėjo,jei jums reikia naudoti"kitas"mokėjimo,prašome nedvejodami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba žinute. 4.atsiliepimų Mieli draugai: Sveiki atvykę į mano parduotuvę,jei turite bet kurį klausimą apie siuntimo arba produkto,prašome susisiekti su mumis elektroniniu prekybos vadybininkas arba siųskite mums laiškus .mes stengiamės jums padėti ir išspręsti jūsų problemą. prašome nepalikite blogų atsiliepimų ar atidaryti ginčą susisiekite su mumis ,nes jis negali padaryti, bet padėti jūsų problema,bet tik pakenkti mums, Jei manote, geriausia su mumis produktų ir paslaugų ,prašome pateikti mums 5 žvaigždžių,labai labai ačiū.

Karšto žodžiai:

antklode,pledas,undinė, antklodė,antklodės lovos,mesti antklodė,antklodės,glaistas polaire,vilnos antklodė,koralų vilnos audinys,vilnos antklodė,vilnos antklodė suaugusiųjų,aukščiausiąjį,lovos antklodė,animacinių filmų vilnos antklodė,vilnos antklodė dydžių,anime antklodė,sofos antklodė,antklodė, vilnos,kelionės antklodė,vasaros antklodė,gyvūnų antklodė

• Prekės Pavadinimas: xxihlive
  • reitingas: kokybė
  • Spalvos Atsparumas (Grynas): 4
  • Dydis: 58x80inch50X60inch,40X50inch
  • Plauti Stilius: Plauti Rankomis
  • Modelio Tipas: Animacinių filmų
  • Stilius: Klasikinis
  • Modelio Numeris: FUO90
  • Naudoti: Ligoninė,Kelionių,Viešbučių,Karinės,Iškylų,Lėktuvas,Namų
  • Medžiaga: Poliesterio / Akrilo
  • Amžiaus Grupė: Suaugusieji
  • Technics: Neaustinių
  • Sezonas: Pavasario/Rudens
  • Tipas: Koralų Vilnos Audinys
  • Modelis: Paprastas Dažyti
  • Formos: stačiakampis
  • Funkcija: Anti-Pilling,Nešiojamų,Antipirenas

Custom Minkštos Vilnos Mesti Antklodę Butas Dekoro Dramblys Sėdi Vandens Žiūri į Bures Iliustracija Mėlyna Pagrindiniai Produkto Savybės 1.Medžiaga:supersoft vilnos.Spausdinimas:iš vienos pusės spausdinimo,naudojant šilumos dažų sublimacijos technika,ilgalaikį poveikį 2.Mašina skalbiasi ir greitai džiūsta, 3.Visi antklodės yra baltos spalvos 4.Mes teikiame Supersoft Mesti Vilnos Antklodė personalizavimas
Touken Ranbu Anime Hotarumaru 200*150CM Vieno sluoksnio Antklodė #40619 Antklodė Pvz. Būklė: Naujas Kodas: 40619 Aprašymas: dydis:59*78.7 cm (150*200cm), Nes skirtingi matavimo metodai, gali būti 1-2cm paklaida. medžiagos:flanelė nuotraukos:vienpusis pastaba:Antklodė nugaros pusės yra baltos spalvos.Yra spalva aberacijos tarp produktų nuotraukas ir materialius
Antklodė " Comfort Šiluma Minkštas Pliušinis Lengva Priežiūra, skalbimo Mašinų Clockwork kaukolė kišenėje žiūrėti retro Sofa-Lova Mesti Vaikas Suaugusiųjų antklodė sveiki atvykę į parduotuvę MEDŽIAGA: Pagaminti iš flanelė audinio , tai pliušinis antklodė yra super minkštas, patvarus ir lengvas. Tai raukšlių ir išnyks vandeniui, neleidžia mesti, ir yra tinkama visiems metų laikams SAVYBĖS ir PATVARUMAS - Likti šiltas ir jaukus ištisus metus su Shilucheng Super Minkštos Vilnos Antklodė.