• Nuosėdos |

Karšto Pardavimo aukštos kokybės Lino pločio kojų kelnės skysčio tiesiai tipo moterų atsitiktinis kelnės Aukštos Kokybės lino kelnės,R93

Žymos: lino pločio kojų kelnės, platus kojų kelnės, kojų kelnės, Pigūs lino pločio kojų kelnės, Aukštos Kokybės plataus kojų kelnės, Kinija kojų kelnės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 2cm (9.84in x 5.91in x 0.79in)

Kuponus Galite

Mes priimame tik sąlyginio Deponavimo.

Prašome sumokėti per 4 dienų nuo užsakymo.

Pristatymas Terminas:

Standartinis Paslaugos yra Kinijos po oro paštu arba Honkongas po oro paštu .

Pagreitinta Paslaugos yra Kinijos po AVS.

We ship pirmadienio ? Šeštadienis, išskyrus švenčių dienas. Prašome siųsti mums elektroniniu paštu PRIEŠ jūsų mokėjimo, jei norite pakeisti pristatymo adresą.

Standartinis Paslaugų trunka apie 18-25 darbo dienų. Prašome atkreipti dėmesį, kad ši paslauga NĖRA stebimi.

Operatyvus Aptarnavimas trunka apie 10-15 darbo dienų. Ji?s stebimų savo šalies pašto tarnybos interneto svetainėje Arba http://www.ems.com.cn/english-main.jsp (Kinija EMS interneto svetainėje).

Laivybos laikas per Švenčių (Kalėdų, Kinų naujieji Metai ir pan.) galėtų būti ilgiau nei įprastu laiku. Prašome pridėti dar 5-10 dienų vėlavimo.

Grįžta pmr m :

Jei gavote brokuotą prekę, pirkėjas turi iki 7 dienas nuo gavimo dienos prašyti grąžinimo arba keitimo nauju.

Jei gavote neteisingą prekės, prekės turi būti grąžintas ir nepanaudotas būklės ir turi būti ir jos originalus langelyje ir pakuotės.

Mes neturime leisti grąžinamąsias išmokas arba mainų, nes proto. Prašome skaityti visą aprašymą, jeigu, kaip vadovas, prieš jums pasiūlymą. Nors, kiekvienas žingsnis buvo imtasi siekiant užtikrinti, kad mes laivą iš teisingo elemento, bus proga, kai gaunate prekes, kurie skiriasi nuo aprašymas. Tokiu atveju, mes prašome, kad jūs nedelsdami susisiekite su mumis, kad mes galime ištaisyti. Jūsų pasitenkinimas yra svarbus mums ir mes vertiname jūsų verslą.

Apie Mus:

Šiuo metu mes specializuojamės Moterys?s,VYRAS ir Vaikas?s Mados. Mes vertiname kiekvieno kliento, taip pat didmeninių klientų. Mes siūlome savo klientams nuostabi taupymo, palyginti su kainomis siūlo tradicinius mažmenininkus už panašių ar tapačių produktų.

Tikimės, kad jūs į mano parduotuvę malonu apsipirkti, jūsų pasitenkinimas yra mūsų didžiausias siekimas, ačiū.

Reklama: šių produktų kokybės ir kainos taip pat labai geras, oi, kaip draugai gali taip pat mobiliojo jade žingsnis, mėgautis aukštos kokybės pirkinių patirties...

Produkto Aprašymas

S Kelnių ilgis:98cm klubo apskritimo ilgis:96cm

šlaunies apimtis: 58cm juosmens:67 cm