Lucky star Steaber kūrybos šūdas Berniukas, vyras Lėlės Pliušinis Žaislas vaikų Dienos dovanos nemokamas pristatymas 1pc

Žymos: lėlės pliušinis žaislas, pliušinis lėlė berniukas, pliušinis žaislas, Pigios lėlės pliušinis žaislas, Aukštos Kokybės pliušas lėlė berniukas, Kinija žaislas pliušinis Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)

Mielas drauge, kviečiame candice guo 's" parduotuvėje.

Mūsų parduotuvėje yra profesinės vaikų žaislų parduotuvėje , galite rasti daug įvairių rūšių žaislų, taip pat kas nors galite man pasakyti.

Tai yra jūsų kūdikio geros pasirinkti gerą parduotuvėje.

Čia mes garantuojame aukštos kokybės produktas ir greitai tarifo paslaugų .

Labai ačiū!

Pavadinimas : šūdas vyras

Spalva: geltona

Specifikacija : 1 m ilgio

Svoris : 0.5 KG

Paviršiaus medžiaga : trumpas pliušinis audiniai

Įdarui : grynas 3D Medvilnės Užpildyti

dėmesio: pliušinis žaislas, negali stovėti

Pristatymas:

PRAŠOME PERSKAITYTI PRIEŠ JUS PIRKTI!

1) mes teikiame nemokamas pristatymas dauguma klientų,ir defaut transporto Kinija Registruotu Oro Paštu.Mes siunčiame daiktus Post Office 2-3 dienas,tada jie turės 7-60 dienų pristatymas, prekę jums, kita šalis turi skirtingą laiką.Mes tikimės, kad jums gali suprasti mus,ačiū jums labai!

2) Jei jums reikia nurodyti transporto rūšis,pavyzdžiui, "FedEx", DHL,UPS,EMS ...Prašome susisiekti su mumis,mes jums reguliuoti kainą, laivybos mokestis,nesijaudinkite,tai turi būti geriausia kaina taip pat.

Atsiliepimai :

1)Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą sekundžių palikti didžiosios atsiliepimus, jei jūs patenkinti mūsų produktą ar paslaugą, labai jums ačiū !!

2)Mes visada siūlome mažiausią kainą už geriausias prekes bei paslaugas jums.

3) Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba neigiamas(1-2 žvaigždučių) atsiliepimus. Mes stengiamės išspręsti problemą ir palikti jus laimingą prekybos nuotaika čia. Ačiū!

Grąžinimo Politika:

Mes garantuojame jūsų nulinės rizikos pirkimo patirtį čia.

Mes siūlome visa grąžinamoji išmoka jums, jei produktas turi kokybės problemų.

Susisiekite su mumis :

Jei turite kokių nors klausimų ar reikia padėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus! Ačiū !

Dėkojame už jūsų paramą !!!

• Prekės Pavadinimas: candice guo
  • Lytis: Unisex
  • Medžiaga: Pliušas
  • Matmenys: apie 1M
  • Savybės: Kino ir TV,Įdaryti & Pliušas
  • Įdaru: PP Medvilnės
  • Įspėjimas: no
  • Modelio Numeris: 2012061003
  • Amžius: Suaugusieji

1pc 45cm Amerikos Milžinas Teddy Bear Paw Pliušas Pagalvės Įdaryti Minkštas Meškiukas Kojų Pagalvėlės, Valentino Dovana Mergaitėms vaiko Žaislas 1pc 45cm Amerikos Milžinas Teddy Bear Paw Pliušas Pagalvės Įdaryti Minkštas Meškiukas Kojų Pagalvėlės, Valentino Dovana Mergaitėms vaiko Žaislo Būklė: 100% naujas ir aukštos kokybės Medžiaga: minkštas pliušas ir pp medvilnės Dydis: 45*45cm Pakuotėje: 1 vnt vienoje opp maišelį.
Mielas kūrybos modeliavimas elnias žaislas polietileno & elnių kailiai, lėlės dovana, apie 13x4.5x17cm 2262 aprašymas: dydis yra apie 13x4.5x17cm. 521240247261 Pristatymo informacija: mes laivas jį atlikti taip, kaip jums pasirinkti kaip įmanoma greičiau. jeigu jums nepavyko gauti elementą nustatytą laiką, prašome susisiekti su mumis, mes patikrinti stebėjimo informaciją. kreipkitės į mus: 1. Jei turite klausimų, Prašome
Vidurio mielas pliušinis omaras žaislas naujas modeliavimo raudona omarų lėlės dovana, apie 90cm aprašymas: dydis apie 90cm, spalva-raudonas. jei jūs, kaip ir kitų dydžių ar juoda-raudona, prašome susisiekti su mumis, ačiū. hello, my dear friend, sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje, ačiū už jūsų apsilankymo! Pristatymo informacija: mes laivas jį atlikti taip, kaip jums pasirinkti kaip įmanoma greičiau. jeigu jums