• centras |

Šiuolaikinės Virtuvės Spintelės Stalčių Baldai Rankena Traukti Aparatūros(C. C.:96 mm,Ilgis:115mm)

Žymos: tvarkyti vaikai, tvarkymo pirštinės, tvarkyti geležinkelių, Pigūs rankena vaikai, Aukštos Kokybės tvarkymo pirštinės, Kinija rankena geležinkelių Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (5 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 5cm (9.84in x 5.91in x 1.97in)

Spalva : CP/NB

Ilgis:115mm

Medžiagos: Cinko lydinys

Pakuotė: Nepriklausoma , skaidri krepšiai

C. C.:96mm

Taikymo sritis: batų spinta spinta lovos stalčių spintelė ir mažų durų

Jei jums reikia skirtingų dydžių ar spalvų rankenų, nei sąraše, susisiekite su manimi. Aš būsiu laimingas, jei norite pakeisti sąrašas dydžio ar spalvos jums reikia. Peržiūrėti Mano Kiti Items For Sale visit My D&F Hardwar Parduotuvę Įtraukti mane į savo Mėgstamą Pardavėjai

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

8. Pristatymo Laikas: VEŽĖJO PAVADINIMAS, PRISTATYMO LAIKAS, STEBĖJIMO PASLAUGĄ, DHL 5-7 DIENAS WWW.DHL.COM UPS 5-7 DIENAS WWW.UPS.COM "FEDEX" 5-7 DIENAS WWW.FEDEX.COM TNT 5-7 DIENAS WWW.TNT.COM EMS 7-10 DIENŲ WWW.EMS.COM Kinija Paštu Oro Sklypo 10-30 DIENŲ intmail.183.com.kn/

100% Pinigų grąžinimo Garantija dėl kiekvienos prekės. Prašome susisiekti su mumis per 24 valandas nuo gavimo jūsų daiktus. Visa grąžinamoji išmoka, įskaitant pristatymas bus suteiktas tuo atveju, jei prekės nėra taip, kaip aprašyta. Grąžinamosios išmokos bus suteiktas, kai prekės buvo išsiųstas atgal į pradinę būklę.

Pirkėjas Mokėti Pristatymo Kaina

Pardavėjas Mokėti Pristatymo Kaina

Nuotrauka Doc. Sąlyga

Keistis Turima

Komunikacijos

Nepatinka/netinka

Keisti stilių arba spalvą

Susisiekti su mumis 24 valandos

Išsiųsti blogo straipsnių ar spalvos

Kokybės Problema

Dirbtinių Priežasčių

Nr.

Nepriimtina

Mokesčiai ir rinkliavos nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Mes, kad visų prekių dovana su mažos vertės. Jei jūsų šalyje jums vis dar reikia mokėti muito. Ji?s savo garbę ir atsakomybę.

* Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, mes pasistengsime atsakyti į jūsų klausimus per vieną darbo dieną.

* Mes atsakyti į jūsų klausimą, elektroniniu paštu, prašome pasitikrinti savo elektroninį paštą už atsakymus.

* Prašome įrašyti savo el. pašto adresą, kai jūs užduoti klausimą per Smokykla.lt.

• Kilmės vieta: Zhejiang, Kinija (Žemyninė)
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Medienos apdirbimo
  • Tipas: Baldai Rankena & Rankenėlę
  • Prekės Pavadinimas: EXQUISITO HOGAR