Klasikiniai Papuošalai AA 10-11MM Baltos Spalvos Natūralių Monetos Pearl 18" Karoliai 925S Auskarai Nustatyti Didmeninės Nauja, Nemokamas Pristatymas FN2386

Žymos: juvelyriniai dirbiniai biblija, juvelyriniai dirbiniai laido, papuošalų parduotuvė, Pigūs papuošalai biblija, Aukštos Kokybės juvelyriniai dirbiniai laido, Kinija papuošalų parduotuvė Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 12cm x 12cm (5.91in x 4.72in x 4.72in)

sveiki atvykę į terisa juvelyriniai dirbiniai

Metodas

Sekimo Numerį

Trukmė

HK Maža Pakuotė

NR.

10-30 Darbo Dienų

Kinija PostSmallPackage

Apie 15 Darbo Dienų

EMS

4-7 Darbo Dienas

DHL/UPS

3-5 Darbo Dienas

Vežimas

Mes jums pradėti laivybos savo užsakymą per 1-3 darbo dienas, kai jums sumokėjo, žinoma, jums bus pranešta apie sekimo numerį (išskyrus HK Maža Pakuotė). Prašome pasirinkti tinkamą siuntos metodas prekės shippment informacija.

Grąžinti

Mes ketiname visus iš 100% klientų pasitenkinimo ir taip, jei nesate visiškai patenkintas savo pirkiniu, prašome susisiekti su mumis (per 7 darbo dienas gauti užsakymą), pasakykite mums, jūs norite grąžinti pinigus, nebus jokių klausimų.

Pakuotė

Mes teikiame aukštos kokybės šilkinis maišelis ir spalvingas dovanų dėžutėje, kad jūsų užsakymo gerai apsaugotas. Jie puikiai dera tipo ir dydžio jūsų papuošalai.

Apie Mus

Mes dirbame dėl to, Pearl srityje už beveik 13 metų ir turime daug patirties/žinių daro Pearl verslo. Visi mūsų siūlomi produktai yra visiškai rankų darbo, ir mes visada mession vadovauti tendencija papuošalų rinkoje. Apsilankykite pas mus !

Mes turime mažmeninės prekybos parduotuvės Pekine ir mes kviečiame jus aplankyti :)

sveiki atvykę į terisa juvelyriniai dirbiniai

• Papuošalų Rinkiniai Tipas: Karoliai/Auskarai/Apyrankės
  • Įtraukti Papildomą Prekės Aprašymas: Karoliai, apyrankės auskarai