• Auskarai |

Tigras sniege nemokamas pristatymas skatinimo didmeninė žavesio mergaitė vandens lašas Auskarai kokybės Austrijos kristalų lapų plunksnų bižuterijos

Žymos: vandens lašas auskarai, vandens auskarai, lapai auskarai papuošalai, Pigūs vandens lašas auskarai, Aukštos Kokybės vandens auskarai, Kinija lapai auskarai papuošalai Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

pradėti

pabaiga

sveiki, draugas, sveiki ,turime gerą laimingi laiko čia :) kai jums padaryti užsakymą , jei elementas turi diffirent spalvos, palikite pranešimą apie spalvas ir kiekis, kad jums pasirinkti tvarka. visi juvelyriniai dirbiniai gali būti maišomas bet kokia spalva ir kiekis, Paketo, į kurį norite siųsti. Sveiki atvykę į apsižvalgyti ir pasirinkti daugiau, jei norite. jei sumaišyti pirkti,galite spustelėkite "įdėti į krepšelį",kai jūs pagaliau įsigyti visi, tada spustelėkite "peržiūrėti laivybos krepšelį" ir tada spustelėkite" pirkti viską". bet ne mokėti jį.tada man bus pakeisti visų sąnaudų, jūs, po tai, tada jūs jį sumokėti. paspauskite mygtuką "į krepšelį"---po vieną palikti pranešimą interneto, kad spalva ir kiekis,aš patikrinti ir tada siųsti savo spalva ir quanlity kiekvieno elemento.jei bendras prekės kaina yra apie $200, galite nemokamai greitas pristatymas būdu.

Spalvų pasirinkimas:

dydis:

ten yra pačios prekės karoliai, jei jums reikia, prašome pabendrauti su pardavėju.

• Bauda ar Mados: Mados
  • Metalo spalvos: darkpink
  • Lytis: Moteris
  • Auskarai Tipas: Lašas Auskarai
  • Prekės Pavadinimas: TIGRAS SNIEGE
  • Metalų Tipas: Cinko Lydinys
  • Medžiaga: Crystal
  • Formos\modelis: Vandens Lašas
  • Modelio Numeris: NTEAR4213
  • Elemento Tipas: Auskarai
  • Stilius: Klasikinis

Leps 1996
2017-10-19
3/5
best expecting, look plastic
Ak Bosaga
2018-02-19
5/5
slightly larger walked earrings month, cool, but they photo bigger, really but all smaller one as the photo прекрастная by both seller and to seller executive decent and jewelry store, here закзыватьеще'll.

Aksesuarai Dovanos, Moterys, Merginos 10mm Oranžinis Apvalus Stiklas, Perlo Karoliukai, Auskarai Rankų darbo bižuterijos Priėmimo Dizaino Didmeninės PRODUKTAI : Mano parduotuvė buvo parduodami produktai iš esmės yra režimu fotografija !( Nuotraukos darytos pagal žiburiai,gal šiek tiek skiriasi nuo Produktų, nes šviesas, ir ekranas). jei turite kokių nors problemų su produktais,prašome susisiekti su mumis,aš atsakysime į visus klausimas dėl savęs.ačiū
NeeFu WoFu Lašas Geometrijos Auskarai Dervos Auskarai Natūralaus Akmens Juosta Dideli Auskarai Moters, Didelis Ilgas Brinco Ausies Oorbellen Dovana Pastabos: ①All produktai yra realių foto. ②We yra mados, papuošalai, aksesuarai, gamyklos, visi produktai yra aukštos kokybės, aplinkai nekenksmingas medžiagas bei technologijas. ③Welcome užduoti mums dizainą su savo pavyzdį arba pav.) ir didmeninės mūsų produktus, maža dovana bus suteikta, kai jūs perkate produktą. Pavadinimas: