• centras |

"PASIDARYK pats" Medienos Antspaudas 4 dizainą Pasirinkti, Apdailos Stamp12pcs rinkinys, skirtas "PASIDARYK pats", 8 rinkiniai/daug

Žymos: "pasidaryk pats" medienos antspaudas, medienos antspaudas, dizaineris antspaudas, Pigūs diy medienos antspaudas, Aukštos Kokybės medienos antspaudas, Kinijos dizainerio antspaudas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 3cm x 8cm x 10cm (1.18in x 3.15in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: daug (8 Rinkiniai/lot)

Sveiki atvykę į Mūsų Parduotuvėje!

~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*~

"Nustatyti kaip paveikslėlyje matote :)

12pcs rinkinys "PASIDARYK pats" Medienos Antspaudas, 4 Dizaino. Pls palikti mums pranešimą apie savo pasirinkimą, Ačiū! :)

8 rinkiniai/daug, jei jums reikia daug qty ar reikia mažesnių vnt, pls nedvejodami kreipkitės į mus!

Apie Mokėjimą

Mes priimame sąlyginio DEPONAVIMO, ir kai kurie kiti mokėjimo būdai. Jei negalite rasti mokėjimo būdą, kurį jūs norite, tiesiog susisiekite su mumis elektroniniu Paštu arba TradeManager.

Pristatymas Naudojimo Taisyklės

Prašome palikite savo adreso. Mes negalime patikrinti, ar su jumis prieš pristatymą.

Mes bus išsiųsti užsakymą 1-4 darbo dienas patvirtinę mokėjimą.

Nemokamas pristatymas užsakymai bus siunčiami Kinija Paštu, Oro Paštu, pristatymo laikas yra apie 14-25 dienomis labiausiai lankomų vietų. Ir gal šiek tiek vėluojama šventes. Kažkada muitinės ar oras problema, ji bus atidėtas keletą dienų. Ji gali būti iki 30-45days.

Kai užsakymo suma yra daugiau kaip 300 JAV dolerių, mes išsiųsti tik EMS arba DHL nemokamai. Ji paprastai imtis 3-7 darbo dienos pristatymas.

Regionas

Laivybos Agentas

Apdorojimas Ir Pristatymas

JAV, Kanada

15-20days

UK, IR, Vakarų Europos

Rytų Europos

Artimuosiuose Rytuose

Australija, Naujoji Zelandija

Azijos šalį

Afrikos šalį

20-35days

Pietų Amerikoje

15-20days

Jei jūs negalite pasirinkti Kinija Paštu, Oro Paštu

Nėra galimybės kinija po daug šalių, dėl svetainės, tai gali išvyko į bet kurioje pasaulio vietoje.

Jei matote šį laivybos kompanija nėra pristatyti pasirinktą šalį/regioną, kai jūs pateikiate užsakymą, Prašome palikite mums žinutę ir mes jums jį pakeisti į EMS su ta pačia kaina, bet ir siųsti elektroniniu kinija paštu.

Grąžinimo Politika

100% Pinigų grąžinimo Garantija dėl kiekvienos prekės. Prašome susisiekti su mumis per 24 valandas nuo gavimo jūsų daiktus. Visa grąžinamoji išmoka, įskaitant pristatymas bus suteiktas tuo atveju, jei prekės nėra taip, kaip aprašyta. Grąžinamosios išmokos bus suteiktas, kai prekės buvo išsiųstas atgal į pradinę būklę.

Pirkėjas Mokėti Pristatymo Kaina

Pardavėjas Mokėti Pristatymo Kaina

Nuotrauka Doc. Sąlyga

Keistis Turima

Komunikacijos

Nepatinka/netinka

Keisti stilių arba spalvą

Susisiekti su mumis 24 valandos

Išsiųsti blogo straipsnių ar spalvos

Kokybės Problema

Dirbtinių Priežasčių

Nr.

Nepriimtina

Importo Muitas.

Mokesčiai ir rinkliavos nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Mes, kad visų prekių dovana su mažos vertės. Jei jūsų šalyje jums vis dar reikia mokėti muito. Jis savo garbę ir atsakomybę.

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas! Duoti neigiamą arba neutralų atsiliepimą, labai rimto požiūrio ir mes įsitikinkite, kad mes galime išspręsti jūsų problemą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. Mes tikimės, kad jums patinka mūsų daiktų ir mėgautis pirkinių ir mes taip pat tikimės, kad jūs galite palikti mums teigiamų atsiliepimų. Ačiū.

Susisiekite su mumis

Jei turite kokių nors klausimų ar reikia padėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus! Mes pasistengsime atsakyti jums kuo greičiau.

Jei esate bandė ieškoti norimą elementą, tiesiog susisiekite su mumis, mes galime padėti jums rasti jį! :)

Dėkojame už jūsų paramą !!!

• Tipas: Standartinis Antspaudas
  • Medžiaga: Medienos, gumos
  • spalva: kaip Nuotraukoje
  • Įrenginio Dydis: 30x10mm
  • Naudoti: Apdaila
  • Modelio Numeris: 11A552
  • Prekės Pavadinimas: icraft
  • Dydis: 70x30mm

Nauja Įklija, Embosser,pritaikyti Įspaudas antspaudas,Asmeninį Įspaudas Antspaudas Vardo Kortelės,firminio Blanko, Kuriame/Vestuvių Paketas Popierius, Lipdukas, skirtas Embosser 100vnt / viena partija ^ ^ PASIDARYK pats Scrapbooking Popierius Derliaus aplinkosaugos ¾enklelis , Specifikacija Medžiaga: Aukštos Kokybės adhieve lipduko Dydis: skersmuo-1.7 / 45mm Spausdinimas: CMYK Pakuotės: 5 vnt apvalios etiketės vienas lapas,iš viso 20 lakštai=100vnt Prašome reikia
Mielas "PASIDARYK pats" Hole Punch Riba Perforatorius Įspaudas Scrapbooking Popieriaus Pjaustytuvas Kūrybos Studentų Raštinės reikmenys 10vnt SK780 Mielas PASIDARYK pats Hole Punch Riba Perforatorius Įspaudas Scrapbooking Popieriaus Pjaustytuvas Kūrybos Studentų Raštinės reikmenys 10vnt SK780 1) Tipas: Spalva Hole Punch Įspaudas Scrapbooking Įrankiai 2) Medžiaga: ABS, lieti 3) Dydis: 3*1.5*3cm, viršuje dia 8-10mm 4 ) Pakuotės: lizdinė plokštelė
KSCRAFT Mėgautis Skaidraus Aišku, Silikoninis Spaudas/Sandariklis, skirtas "PASIDARYK pats" scrapbooking/nuotraukų albumą Dekoratyvinis aišku, antspaudas lakštai Jei jums rasti produktus susmulkinti arba trūksta kai gauna sklypas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes visada suteikti jums patenkinti rezultatu! Dydis: 10*15cm Medžiaga: silikonas Įpakavimas: 1pc/daug Fantastinis dizainas jūsų kvietimai/ kortelės/ vokai.