232L-SL-Tyrimo Atveju Objektyvo Rinkinys Plastiko Spalva Ratlankio Odinis dėklas Žemiausios Laivybos Išlaidų !

Žymos: coste, Pigūs coste, 232L SL Tyrimo Atveju Objektyvo Rinkinys Plastiko Spalva Ratlankio Odinis dėklas Žemiausios Laivybos Išlaidų !.

• Pakuotės Dydis: 63cm x 42cm x 12cm (24.80in x 16.54in x 4.72in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

Tyrimo Atveju Objektyvo Rinkinys Plastiko Spalva Ratlankio Odinis dėklas # 232-SL

---- Plastiko spalvų rim & Oda ar Medžio atveju, objektyvo diametras 26mm (38mm išorinis)

1. Spalvos plastiko rėmeliu

2. 234 vnt. stiklo lęšis

3. Supakuota į odinis dėklas

4. Objektyvo diametras 26mm (38mm išorinis)

5. Labai geros kokybės

* Sudėtis:

1. Sritys:35 poros kiekvienas įgaubtas ir concex 0.12 D|

0.25 D 4.00 D 0.25 veiksmus

4.50 D 7.50 D 0.50 veiksmus

8.00 D 15.00 m. 1.00 veiksmus

16.00 D 20.00 D 2.00 veiksmus

2. Cilindrai:17 porą, kiekvieną įgaubti ir išgaubti 0.12 D

0.25 D 2.25 D 0.25 veiksmus

2.50 D 4.50 D 0.50 veiksmus

5.00 D 6.00 D 1.00 veiksmus

3. Prizmės:12 vienetų

0.5(2) 1.0(2) 2.0(2) 3.0 4.0 5.0 6.0 8.0 10.0

4. Priedai:12 vienetų

RF GF BL PL PONE(2) FL CL(2) PH SS PF

5. Crosscylinder x0.25 x0.50

Visada Kokybei Užtikrinti Ir Konkurencingas Kainas Tiekimo !

----------------------------------------------------------

Grąžinimo Politika:

• Mes pasiūlyti grąžinamąsias išmokas arba mainų. Visi grįžta/mainai turi pranešta mums 48 valandų produkto gavimo. Grąža/mainai turi būti gautas mums per 15 dienų uždaryti tvarka. Grąžinamosios išmokos, yra suteiktas kai produktas yra grįžti. Laivybos ir tvarkymo mokestį, draudimo ir grąžinimas prekių negrąžinami visiems grąžinti arba keistis objektais.

• Pirkėjas turi mokėti už laivybos mokestis grąžinimo/keitimo.

Atsiliepimų Politika:

• Prašome palikti teigiamą atsiliepimą po to, kai gaunate prekę.

• Prašome susisiekti su mumis, jei esate nepatenkinti mūsų produktų ar paslaugų prieš jums paliko neigiamų atsiliepimų, mes stengiamės padėti jums išspręsti bet kokias problemas.

Klientų aptarnavimas:

• Gauti mūsų klientų aptarnavimo padės jums bet kokią problemą ar klausimą, kurį gali turėti.

• Visi El. laiškai bus atsakyti per 12 valandų.

• Prašome būtinai nurodant UŽSAKYMO NUMERĮ, kad jūs perkate su VISA korespondencija.

-----------------------------------------------------------

• Kilmės vieta: Jiangsu, Kinija (Žemyninė)
  • Sertifikatas: CE,FDA,ISO
  • Akiniai Priedai: Kadrų