• Baterijų |

3,7 V ličio polimero baterija 042040402040 300mAh MP4 MP5 MP3 PSP GPS Li-ion Ląstelių

Žymos: polimero ličio baterija, Polimerų 3, 7 v, 3, 7 v ličio polimerų baterija, Pigūs polimero ličio baterija, Aukštos Kokybės polimerų 3, 7 v, Kinija, 3, 7 v ličio polimerų baterija Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Sveiki atvykę Į Mūsų Parduotuvę, Jei jums reikia p nuomos tvarka,Ačiū! Patarimai: Sveiki,draugas,atkreipkite dėmesį,Jei proto nereikia pirkti,tikiuosi, jūs galite suprasti,Ačiū! 1. Prieš pirkdami, prašome patvirtinkite savo mašina, ar remti šį batteryBattery modelis yra sizeas ilgai, kaip tinkamą dydį galite. 2. Baterijų Įtampa 3,7 V-4.2 V normalBattery Dydis ir Talpa yra klaida rangeBut mes galime rasti tinkamą vienas skirtas jums. 3. Dauguma rūšių baterijų nebuvo purškiamas Baterija ModelVoltageCapacityetc., NE Mažmeninės prekybos BoxPacked Saugiai Burbulas Maišelį. 4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik. 5. Jei šis punktas su plug atminkite, kad pasakyti mums, kokios plug jūs wantotherwise mes atsiųsime elementą, be jungties jums. Funkcijos: 1. 100% brand new. 2. Aukštos kokybės ir didelės talpos. 3. Įmontuota apsaugos grandinę PCM už kelią per įkrauti arba per iškrovimas. 4. Paketą sudaro: 1 x VNT. ličio polimerų Įkraunamą bateriją. Programos 1. Baterija yra įrengta apsauginė plokštė, kuri turi funkcijų, užkirsti kelią per apmokestinimo, per iškrovimas, per srovės, trumpo jungimo ir kt. 2. Šis produktas yra daugiausia taikomi MP3 MP4 MP5 Navigatorius GPS PSP "Bluetooth" Žaislai DVR Garsiakalbis Mikrofonas Diktofonas Mobiliojo Telefono Avarinio elektros Energijos Tiekimo Planšetinį KOMPIUTERĮ, Mobilųjį Telefoną, PDA FOTOAPARATO Maitinimo Banko DVD EVD Smart Laikrodžiai E-knygų Nešiojamojo kompiuterio Sraigtasparnio Elektroninių Cigarečių ir kitų elektroninių prietaisų.

Modelis: 402040

Talpa: 300MAH

Įtampa: 3.7 V

Dydis: storis 4MM plotis-20MM ilgis-40MM

Vienas, MP3 ličio baterija

Kaip mobiliojo telefono ličio baterija, MP3, integruota ličio baterija yra giliai įkrovimo įdėti apie 300-500 kartų (GB), kuris yra apie vienerius arba dvejus metus po žaidimo laikas bus sutrumpintas, žinoma, kai kurie net visiškai negali paleisti, tada jūs turite pakeisti nauja baterija. Ir beveik visos prekės ženklą mašina be klientų aptarnavimo tarnyba, siekdama sumažinti išlaidas, įrengtas, kuris yra naudojamas B baterija produktų (gamyklos gaminius su trūkumais, defektais, klasę), bendrojo naudojimo po trijų mėnesių baterijos veikimas gali mažėti, trumpesnė gyvenimo trukmė.

Du, MP3 ličio baterija atkūrimo laikas

Mašinos talpa ir žaidimo laiko ir baterijos energijos suvartojimas yra susijęs su dydžiu didesnį ekraną, bendras baterijos energijos, yra taip pat didesni. Ličio baterija 1.2 colių žemiau MP3 talpa 150--300mAh apskritai, po visiško įkrovimo žaidimo laiko 8 valandas, arba tiek, ličio baterija 1.5-1.8 colių ekranas, MP3 pajėgumų, paprastai yra 300--1000mAh, 2.5 colių ekranas MP4 baterijos talpa apie 1800mAh. Nes nėra prekės ženklą mašina, klientų aptarnavimo, siekiant sumažinti išlaidas, įdiegtų, kai yra B baterija (gamyklos gaminius su trūkumais, defektais, klasę), bendrieji gebėjimai prekės yra apie 20% mažesnis nei, grojimo laikas bus trumpesnis.

Trys, kaip teisėjas mano mašina yra baterijos problema?

Jei jūsų MP3 Bluetooth " įrenginys yra šie reiškinys, tai bus baterijos problema, reikia pakeisti:

1 naudoti jau daugiau nei metus, žaisti (budėjimo režimas) laikas yra gerokai sutrumpinti (apie 3 valandas), nurodant baterijos talpa mažinimo, paslaugų gyvenimą.

2, gali ne paleisti, arba išjungimas: baterija vidaus trumpo jungimo, arba prastos kokybės plaukų burbuliuoja ar didesnio pasipriešinimo, baterijos gedimo.

3, žaisti poveikis pokytis: akumuliatoriaus vidinė varža tampa didelis, išėjimo įtampa yra per maža.

4, negali žaisti: Baterija žiedo ar apsauginis grandinės žiedas, baterijos gedimo.

Pastaba: MP3 normalu, jeigu pradėti, kaip vėliau nustatyta, kad kaltės, yra daugiau kaip 90% baterijos yra dėl kitų priežasčių, elektroninių komponentų yra mažiau tikėtina, kad žiedas, ir baterijos yra medžiagų, kokybė yra nevienoda, ir platinimą įkroviklis paprastai yra didesnis, nei išėjimo įtampa, baterijos, specialios ribotos slėgis (4,2 V) funkcija. Visiškai remtis ląstelių linijos, apsauga, lengva sugadinti. Vertė MP3 mažų ląstelių priežasčių ir negalite naudotis yra labai nepatogu!

Keturi, kaip žinoti, mašinos akumuliatoriaus?

1, atidaryti mašiną: drąsus atidaryti mašiną, MP3 yra iš tikrųjų labai paprasta, nereikia nerimauti dėl žalos mašina. Atidžiai patikrinkite mašinos, ir pamatyti, ar yra varžtai, su nedideliu atsuktuvu gali būti atidarytas, apskritai, yra ne shell surištos arba yra mygtukas ant kortelės, su peiliu išilgai siūlės savaitę po to, kai jie gali atidaryti arba atverti, atsargūs, bendro shell nebus pažeisti, dėmesį klavišą.

2, atviras bus matyti baterijos, jei baterija yra sidabro, polimero ličio baterija yra už plastikinės plėvelės paketą, jei kitos spalvos yra pagaminti iš plieno arba aliuminio korpuso ličio baterija, oda yra PVC plastiko plokštelė, mėlyna taip pat yra juodos spalvos.

• Paslauga: Parduotuvė garantija
  • Sąlyga: 100% naujas
  • Įkrovimo: Taip
  • Tipas: Standartinė Baterija