50pcs ( 8 Colių ) 20cm Šviesiai Violetinė Nylon Ritė Užtrauktukas Pritaikyti Kanalizacijos Amatų Crafter s &FGDQRS #3 Uždarojo tipo

Žymos: ritė užtrauktukas, nylon ritė užtrauktukas, užtrauktukas amatų, Pigūs ritė užtrauktukas, Aukštos Kokybės nylon ritė užtrauktukas, Kinija užtrauktukas amatų Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 25cm x 5cm (7.87in x 9.84in x 1.97in)

.100% Brand New ir Aukštos Kokybės.

2. Kiekis : 50pcs Spalva : Šviesiai Violetinė

3. Grynasis ilgis užtrauktuko dantis :20cm ( 8 colių )( apytiksl.)

4.Puikus amatų, kostiumų dizaino, vaikams drabužiai, boutique priedai, kostiumo dekoravimo ir kt.

Pristatymas Naudojimo Taisyklės

· Mes pristatysime elementus, pristatymo adresą, kurį paliko Smokykla.lt. Tam, kad jūs galite gauti vežimo paprastai, atlikite savo pristatymo adresą atidžiai.

· Galime išsiųsti elementai per 2-6 darbo dienas po to, gauti išvalytas mokėjimą. Kiekvieno sklypo bus sekimo numerį savo stebėjimą.

· Nemokamas pristatymas, Mūsų standartinis pristatymas metodas yra Kinija Paštu. Ji paprastai trunka nuo 10 iki 25 dienų atvykti į daugelį šalių. Tačiau kai kuriose šalyse ar kaimo vietovėse, tai gali užtrukti dar ilgiau laiko, nes ne dažnai aviakompanijos ar patikrinimą, muitinės.

· Jei jūs esate reikia skubiai gauti prekes arba China Post paslaugų neapima jūsų šalyje, galite pasirinkti, express pristatymas per DHL, UPS, TNT, "FEDEX", AVS. Apskritai, UPS Worldwide Express Užsklandą, jūs galite gauti siuntą 1-3 darbo dienas po to, kai mes išsiųsti siuntą, bet jis yra brangesnis; DHL, UPS, TNT, "FEDEX", tai užtruks 3-5 darbo dienų, kol gausite siuntą. Tik EMS, tai užtruks 5-8 dienų į savo vietą.

· Jei jums nereikia gauti prekes per 30 dienų po to, kai mes išsiųsti siuntą, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai. Mes su jumis išspręsti bylą. Prašome pasitiki mumis, mes teikiame geriausias paslaugas su sąžiningas požiūris.

Mokėjimo

· Jums gali sumokėti mums per Smokykla.lt, sąlyginio Deponavimo ir per savo Banko Kortelę. Visą mokėjimas turi būti atliktas per 15 dienų po to, kai jums pateikti užsakymo.

· Smokykla.lt sąlyginio Deponavimo yra viena pirmaujančių trečiųjų šalių interneto mokėjimo platforma. Sąlyginio deponavimo leidžia mokėti saugiai internete neatskleidžiant jūsų kredito kortelės duomenis. Taip pat galite stebėti pristatymą jūsų užsakymo ir apmokėjimo yra išleista tik tiekėjui patvirtinę gavote siuntą.

· kai jums padaryti sumokėti, jūsų mokėjimą tiesiog perkelia į sąlyginio DEPONAVIMO, ne mūsų sąskaita. Prašome įsitikinkite, patvirtina, kad, kai jūs gaunate daiktai geros būklės.

Grąžinimo Politika

·Jeigu prekės yra pažeistos, prašome grąžinti per 10 dienų pakeitimo. Prašome įtraukti pakuotės lapelį.

· Per 5 dienas, jei prekės nėra suderinama, tinkami naudoti ar sugadintas, bet, jei esate nepatenkinti su jais, jūs turite teisę grąžinti prekes, jų originaliose pakuotėse ir geras sąlygas 100% grąžinimo, išskyrus siuntimo išlaidas ir tvarkymo mokesčiai.

· Kai grįžti buvo gautas, mes atsiųsime grąžinti pinigus jums.

· Atkreipkite dėmesį, kad mes ne atsakinga už grįžta, kad yra prarastos siuntimo metu. Prašome siųsti grįžta į atitinkamas pakavimo.

· Jei nesate patenkintas dėl bet kokių priežasčių, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Mes stengiamės išspręsti problemą, kol būsite patenkinti. Tikrai, mes palikti teigiamą atsiliepimą ir jums, ir jūsų natūra padėti.

· Jei prekės yra pristatomos per šventes, pristatymo data bus atidėtas. Jei esate nepatenkinti, kaip transporto kartą atidedamas, prašome nesuteikia mums neigiamų atsiliepimų, nes tai ne mūsų kaltė. Rašykite mums ir mes bendrauti su express " kompanija.

· Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus mums. Jei esate patenkintas (- elementus, turite, prašome don?t pamiršti, kad mus palieka teigiamų atsiliepimų ir gerų išsamių pardavėjo įvertinimų. Teigiamų atsiliepimų-tai tikrai labai svarbu mums!

· Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas!

• Prekės Pavadinimas: WKXFJJWZC
  • Plastiko Tipas: Nailonas
  • Dydis: 20cm
  • Modelio Numeris: 3#