• Įvykis & Party |

Žymos: dėžutė vestuvių, už langelio vestuvių, saldainių dėžutė vestuvių, Pigūs dėžutė vestuvių, Aukštos Kokybės naudai dėžutė vestuvių, Kinijos saldainių dėžutė vestuvių Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Krepšys
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)

USD 12.57 /maišas USD 1.55-1.79 /maišas USD 14.44 /maišas USD 9.65 /maišas USD 9.51 /maišas USD 11.83 /maišas USD 1.74 /maišas USD 16.71 /maišelį, 50pcs Casamento Pasaulio Žemėlapyje Vestuvės Džiaugtis Dėžės Vestuvių Saldainių Dėžutė Vestuvių, Džiaugtis Ir Dovanos Įvykis & Party Apdailos Reikmenys

Meninė vestuvių nori langelius jums Lengva įdiegti su paruošto pjūvis Specialios konstrukcijos gali sugauti žmonių akyse Kiekvienas langelis yra apie 5-8pcs Alpių saldainiai Medžiaga:Kraft Popieriaus Spalva :Kaip Nuotraukoje Dydis : 7.6 x 5 x 3 cm Kiekis: 50pcs/daug(Su už kanapės Virvės) Pastaba: Dydis rankinis matavimas, gali būti nuo 0 iki 1 cm paklaida, priklauso normalus reiškinys. Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą. Ačiū !

Sąlyginio deponavimo yra saugus pirkėjų ir pardavėjų, mes rekomenduojame jums pasirinkti, sąlyginio Deponavimo,jis palaiko Kredito kortelės,

Money bookers, visa, Master-kortelės, Western union " ir kt.

Jei norite naudoti "kitas" mokėjimai,prašome susisiekti su mumis per paštu arba pranešimą.

Išmokos turėtų būti baigtas per 7 darbo dienas, jeigu buvo kai sunku, prašome pranešti man.

Mes tik laivas su jūsų patvirtino adresą. Prašome įsitikinkite, kad jūsų pristatymo adresas yra teisingas prieš perkant.

Visi užsakymai bus išsiųsti per 1-4 darbo dienas nuo apmokėjimo patvirtinimo.

Siuntos Kinija Po Oro Paštu už mažiau nei 2 kg prekių ,paprastai tai užtruks 25-45 darbo dienų(kai kuriose šalyse gali būti daug ilgiau) ,jei jums reikia prekių labai skubiai ,prašome susisiekti su mumis DHL ir kt .Mes apskaičiuoti siuntimo išlaidų už jus .Ji visada trunka apie 3-7 dienų atvykti.

Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokestis

Mes darome viską, kad aptarnauti mūsų klientus, geriausia, kad mes galime.

Mes grąžinsime jums, jei galite grąžinti prekes per 7 dienas nuo jūsų gavimo klausimai, dėl bet kokios priežasties. Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad prekės grąžinami jų originalus sąlygas. Jei daiktai yra sugadinti arba prarasti, jei jie yra grąžinami, pirkėjas atsako už tokią žalą ar nuostolius, ir mes ne pateikti pirkėjo visa grąžinamoji išmoka. Pirkėjas turėtų bandyti paduoti ieškinį su logistikos kompanija susigrąžinti išlaidas, žalą ar nuostolius.

Pirkėjas bus atsakingas už laivybos mokesčiai siekiant grąžinti prekes.

Jūsų pasitenkinimą ir teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums.

Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą.

Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

• Įvykis & Party Elemento Tipas: saldainių dėžutė
  • Formos: Aikštė
  • vaikai: Gimtadienio Dekoracijos Vaikams
  • Medžiaga: Kraft Popierius