Beibehang Pritaikyti bet kokio dydžio tapetai nostalgiškas miško briedis rankomis dažyti TV 3D kambarį fone dekoratyvinės tapetų

Žymos: tapetai dydis, individualizuotos fono paveikslėlį, miško tapetai, Pigūs tapetai dydis, Aukštos Kokybės pasirinktinį fono paveikslėlį, Kinijos miškų tapetai Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Kvadratinis Metras
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Pirkėjai būtina perskaityti:

sienų tapetai kaina: $ / kvadratiniame metre. Ne ritinius.

1 s quare matuoklis = 1pcs. 2 s quare matuoklis =2vnt. 3 s quare matuoklis =3pcs ... Plotis x aukštis = kvadratinių metrų = Užsakymo Kiekis Pastaba: būkite atsargūs užsisakyti 1m2. Nes labai mažas dydis ir turime 12 fiksuoto dydžio užsakymą. Pirkėjas užsisakyti įvairių kiekis. Pirkėjas gaus atitinkamo dydžio Kiekis: 1 s quare matuoklis = 140cm (Plotis) x 70cm (H) (4'3 "x 2 "3") ft Kiekis: 2 s quare matuoklis = 200cm (Plotis) x 100cm (H) (6'5 "x 3 "2") ft Kiekis: 3 s quare matuoklis = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Kiekis: 4 s quare matuoklis = 200cm (ilgis) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Kiekis: 5 s quare matuoklis = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6" x 6'5 ") ft Kiekis: 6 s quare matuoklis = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Kiekis: 7 s quare matuoklis = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Kiekis: 8 s quare matuoklis = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Kiekis: 9 s quare matuoklis = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Kiekis: 10 s quare matuoklis = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Kiekis: 12 s quare matuoklis = 400cm (W) x 300cm H) (13'6 "x 9'8") ft Kiekis: 16 s quare matuoklis = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft

kitas dydis. (Plotis ir aukštis). prašome pranešti mums. mes jums apskaičiuoti tikslią užsakymo kiekis ir kaina DUK: pirkėjų įsakyta palikti. Ne dydžio informaciją. ką daryti? mes laukiame 24 valandas pirkėjai. trasmetteremocorrispondentepredefinito 12 fiksuoto dydžio. DUK: Kaip kad kiti matmenys? kad kita forma veiksmus: 1: Pasirinkite tinkamą kiekį = kvadratinių metrų (plotis x aukštis), 2: Pirkti Dabar. 3: užpildyti informacijos. pagal serijos numeris viduje, parašykite formatoinformazioni 4: Siųsti užsakymą. mokėjimai. GERAI plotis x aukštis = kvadratinių metrų (kv.m.) Patarimas: Jei jūsų kojų (visų) man duoti informacijos, aš duosiu jums apskaičiuoti tikslią sumą, kad pvz.: jums reikia sienos: Plotis = 2.8 m Aukštis = 1,7 m .. 2,8 m x 1,7 m = 4.76m2 apvalinimo. jums reikia užsakymo Kiekis: 5 DUK: Kad ši ekrano užsklanda? Tai yra foto tapetai. tapetai, freskos. freskos. ne rulonų tapetų. ne plakatas. jokių sienų lipdukai. DUK: Kaip man žinoti, dydis, foto tapetai? tai yra asmeninė ekrano užsklanda. ne 10 m, L ir W 0:53 m rulonai tapetų DUK: Kaip įklijuokite šį tapetai? pasta. su tuo pačiu rulonų tapetų. Ji turi klijais įklijuoti DUK: Kaip užsakymo dydis pagrindinio skirstomojo skydo? jums reikia sienos dydį. plotis ir aukštis. praneškite mums informacijos DUK: Visos dydis yra bendras modelio? Yup. DUK: nekilnojamojo ir nuotraukas parodyti, kad esama nedaug spalvos nuokrypis priminimas; mes nesame atsakingi už bet kokius muitus Skaičius rodo pastaba Mes pradėjo " L 'nutartis per 7 dienas po to, kai mokėjimas buvo pašalinta. Mes paprastai laivas per China Post oro sklypo nemokamai (jei reikia, taip pat galime siųsti paštu / EMS / DHL / FEDEX / TNT / UPS, tačiau pirkėjas turėtų sumokėti mokestį). apmokėjimo būdas: · priimame Alipay čia. · Visų didelių kredito kortelėmis per "sąlyginio deponavimo-saugius mokėjimus." Garantija ir Garantijos: · Prašome susisiekti su mumis, jei esate nepatenkinti su elementą, kai jis yra gautas, U, galite jį grąžinti į prašymą pakeisti arba grąžinti pinigus, tačiau transportavimo išlaidos tenka pirkėjui. · Visi deliverd produktų yra 100% geros kokybės ir yra griežtai tikrinami iki siuntą. Mes padarysime BSET, siekiant išvengti bet kokių kokybės problemas. Kitas politikos kryptis: · * Mes nesame atsakingi už bet muitai, importo muitai. · Paliksime teigiamų atsiliepimų po apmokėjimo gavo. · Į visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jeigu tu negali gauti mūsų atsakymą, prašome siųsti savo el. pašto adresą ir mes atsakysime kuo greičiau. Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei U yra nepatenkinti savo pirkiniu, mes išspręsti visų problemų su u. · Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 4-5stars.Thankü tiek daug.

Tapetai LOGOTIPĄ

• Naudoti: gyvenamasis kambarys
  • Prekės Pavadinimas: beibehang
  • Natūralių Medžiagų Tapetai Medžiaga: Augalų