• Karoliai & Pakabučiai |

Žymos: mados karoliai, pareiškimas karoliai, mados karoliai, Pigūs mados karoliai, Aukštos Kokybės pareiškimą karoliai, Kinijos mados karoliai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 10cm x 10cm (4.72in x 3.94in x 3.94in)

Prabangūs Naujos Mados Rankomis Austus Kutas Krištolo Karoliukai Karoliai Pakabukas Papuošalai Choker Pareiškimą Karoliai & Pakabučiai:

1. Medžiaga:Metalas, Grandinės su Kristalas Brangakmenio Pakabukas,apdaila su krištolas kalnų krištolas, su geriausia blizga, tampa mados ir klasikinis Choker Pareiškimą, karoliai, šiltai pasveikino pasaulyje;

2.Spalva: Aukso Apkalos su Kristalas Brangakmenio Pakabukas;

3. OEM yra sveiki, mes galime padaryti pagal jūsų dizaino;

4. Įpakavimas: 1piece / opp krepšys; 12 vnt. / big opp maišelį.

Skelbimas:

Spalvos gali šiek tiek skirtis dėl apšvietimo) ir flash naudojami fotografija arba padidinti nuotrauką arba parametrai, kompiuterių monitoriai.

Susisiekite su MUMIS:

1. Savo TEIGIAMAS GRĮŽTAMASIS ryšys bus vertinama. Linkime jums mėgautis jūsų apsipirkti mūsų parduotuvėje! Jei turite kokių nors geras pasiūlymas, prašome mums pranešti. Ačiū!

2.Neigiamas grįžtamasis ryšys negali išspręsti problemų, Ryšių tiltas žmogaus proto ir pasaulio visada yra gražus pagal sklandžiai komunikacijos, taigi, prašome maloniai susisiekite su mumis, jei produktai yra problema. Mes padarysime viską, kad išspręsti problemą, kol jums jaustis patenkintas.

3. Mes taip pat samdyti produktų platintojas nuo pasaulio, Mes pasiūlysime jums priimtiną kainą ir prašome susisiekti su mumis, jei jus sudomino mūsų produktai. Mažas Mažmenininkas ar didelis didmenininkas, visi laukiami.

4.Jūs galite maišyti jokių prekių iš mūsų parduotuvės kartu ! Mes gali sujungti laivybos išlaidų už jus !

Grąžinimo Politika:

1. Sugedę elementai gali būti keičiamasi per 7 dienas. Pristatymas daiktų atgal mums yra pirkėjas savo lėšomis. Mainų neapima asmens žala.

2. Grąžinti elementai turi būti gaunami su visais priedais į pirmines pakuotes.

3. Jei pakaitalus nėra, lėšos bus išduodamas pradinio mokėjimo būdą.

Apmokėjimas:

Sąlyginio deponavimo per Alibaba yra sveikintinas, tai saugu ir patogu tiek mums.

Vežimą: 1. Nemokamas Pristatymas Elektroniniu Paštu, Oro Paštu, jei Kad mažiau nei 200 JAV dolerių 2. Nemokamas Pristatymas Per DHL / FEDEX / UPS / TNT Express", jei Užsakymo daugiau nei US$ 20 0

• Modelio Numeris: CH10-1051
  • Lytis: Moteris
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Ilgis: 45cm
  • spalva: Paauksuoti su Kristalas Brangakmenio Pakabukas
  • Elemento Tipas: Karoliai
  • Stilius: Madinga
  • Grandinės Tipas: Nuorodą Grandinės
  • Medžiaga: Metalo Grandinės su Kristalas Brangakmenio Pakabukas
  • Karoliai Tipas: Chokers Karoliai
  • Metalo spalvos: Juoda Ginklą, Padengtą
  • Prekės Pavadinimas: everfashion
  • Metalų Tipas: Cinko Lydinys

KISS ME Retro Ouro Collares 2017 Vintage Stiliaus Antikvariniai Aukso Spalvos Karoliai Choker Suknelė Priedai Gamyba : Retro Ouro Collares 2015 Vintage Stiliaus Antikvariniai Aukso Spalvos Karoliai Choker Suknelė Priedai Prekės Nr. xl01390 Medžiagos : Lydinys, Stiklas Grandinės Ilgis : 47+5cm Svoris: 73g Kilmės vieta : Čingdao Proga: Jubiliejų,
Naujas Mados Tibeto Sidabro Pakabukas loong dragon Karoliai Choker Žavesio Juodos Odos Laidą Gamykloje Kaina Rankų darbo papuošalai Mieli, Laimingų Naujųjų Metų.Mes neturime laivų per Pavasario Festivalis (Vasario 8 d. 23 Vasaris) ir vėl pristatymas nuo 24 Vas .Dėkojame už jūsų suprasti.
WOSTU Originali S925 Sterlingas Sidabro Geometrijos Turas Prašmatnus Mėlyna Akių Nepriklausomi & Karoliai Moterims, Madingų Papuošalų Priedai BKN099 Stilius: Mados 925 Sterlingas Sidabro Karoliai Pakabukas Medžiaga: 925 Sterling Silver +Aišku, CZ Aplinkos: Švino,Nikelio Nemokamai Dėvėti Proga: Vestuvės / Įsitraukimo / Jubiliejų / Siūlo/Šalis/Dovana .