Bella Mados Didelis Drugelis Gyvūnų Kalnų Krištolas Sagės, Segtukai, Austrijos Kristalų, Sagės Dovanų Vabzdžių Kokteilis Papuošalai

Žymos: gyvūnų kalnų krištolas sagė, kristalų segė, kalnų krištolas sagė, Pigūs gyvūnų kalnų krištolas sagė, Aukštos Kokybės kristalų segė, Kinijos kalnų krištolas sagė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 6cm x 10cm (4.72in x 2.36in x 3.94in)

Tai yra tik priminimas mūsų klientams. Vartotojo Vokietijoje ir Švedijoje bus atsakingas už sklypo kadangi Mar. 1 vnt .

Atkreipkite dėmesį, kad mes nesame atsakingi už mokestį ar bet kokį mokestį, įvyksta tranzitas. Geriau būtų patvirtinti, būtų aišku, apie relavant politiką prieš užsakymą.

Jei kilo klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Produkto Informacija Prekės Pavadinimas: Bella Mados Didelis Drugelis Gyvūnų kalnų krištolas Sagės, Segtukai, Austrijos Kristalų, Sagės Dovanų Vabzdžių Kokteilis Papuošalai Medžiaga: Lieti, kalnų krištolas, Austrijos Kristalų, Emalio, Metalo Pagrindo Spalva: Aukso Tonas Dydis: 8.3 cm(3.3") iki 7.2 cm(2.8")1 Svoris: 51 G Aplinkos apsaugos Standartas: Nikelio Nemokamai, Švino Nemokamai ir Kadmio Nemokamai Vyniojimo: Ateiti su dovanų dėžutė arba už maišą (priklauso nuo gaminio dydžio) su didmeninių užsakymų atmesti.

Realios Foto Parodyti

Gabrys332
2017-11-27
5/5
very good seller and commodity, satisfied and always in this shop buy do. delivery fast, packed in a box, brooch quality. thanks to seller. hope.

2.36 Colių Aukso Tonas Opal Gėlių Segė su Aiškiai kalnų krištolas ir Royal Blue Markizė Kristalai Mėlyna Akmuo, Ovalo Formos Stiklo Sagė su Kristalais Dydis: 60mm į highth iki 40mm pločio ir maždaug. Tai nuostabi Gėlė sagė ,labai geros kokybės Savybės Medžiaga: Lydinys, Stiklas, kalnų krištolas; Spalva: Aukso spalvos; Dydis maždaug: L - 60 mm; M - 40 mm Laivybos ir Pristatymo Užsakymai siunčiami iš Kinijos China
Unikalaus Dizaino, Įvairių Spalvų Dragonfly Sagė Pin Šalikas Aksesuaras Pavasario Sparnai Mados Juvelyrika Dovana Tai ne tik sagė,tai taip pat karoliai!!! Nemokamas pristatymas ir greitas delviery!! Gamyklos gamybos procesas Buveinė Parduotuvėje ir Salone