MDEAN Rose aukso Spalvos Vestuviniai Žiedai Moterų Dalyvavimas AAA Cirkonis Juvelyriniai dirbiniai Derliaus moterų žiedai Priedai bague 18KR015

Žymos: vestuviniai žiedai moterims, vestuvių žiedai, žiedai moterims, Pigūs vestuviniai žiedai moterims, Aukštos Kokybės vestuviniai žiedai, Kinija žiedai moterims Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 9cm x 7cm x 6cm (3.54in x 2.76in x 2.36in)

dianxiaobao_1

dianxiaobao_2

PRODUKTO APRAŠYMAS

PIRKĖJAS RODO

Žiedo Dydis 1.parengti aslip popieriaus ir susieti jį apie pirštą 2.Ženklas ant sankryžos ant popieriaus 3.Išmatuoti ilgį, tada gauti apskritimo PASTABA: 1. Prašome griežtai laikytis dydžių lentelė pasirinkite dydį. Nesirinkite tiesiogiai pagal savo įpročius.

2. Dydis gali turėti 2-3mm skiriasi dėl rankinis matavimas. Prašome atkreipti dėmesį, kai jūs priemonė. Klausimų iš klientų, 1. Tai pristatymas nemokamai? TAIP. Smokykla.lt Standartinis Pristatymas. numatomas laikas,:30-60 dienų nuo Užsakymo>= 200$ laivas per DHL. numatomas laikas,: 3-7 dienas, galite patikrinti, ar jūsų laivybos informacija iš šių ryšį su savo sekimo numeris : ( nukopijuokite į naršyklę). 2. Didmeninė ir drop laivyba yra ir sveikintinas.

Didmeninė, mes galime pasiūlyti nuolaidas ar nemokamas pristatymas remiantis kiekis norite užsisakyti. Transportavimo laikas yra maždaug 3-7 darbo dienos.(Jei norite paskirtos mums savo trečiosios šalies, galime gabenti krovinį savo klientui tiesiogiai!Galite būti tikri, ir pasitiki mumis, Mes ne palikti jokios informacijos apie save.)

Drop laivyba,mes galėtume išsiųsti prekes savo klientams tiesiogiai ir nebus palikti informacijos apie mus, jei norite.

3. Ar yra koks nors muitai?

Mes paprastai deklaruoja mažiausia kaina, siekiant išvengti muitų. Dėl skirtingų nacionalinės politikos skirtingose šalyse, muitai būtų pirkėjų sąskaita. Todėl, Prašome palikti mums pranešimą kai jums pirkti, kad būtų pasakykite mums, kiek jūs galite sumokėti už muitus. 4. Ar spalva pleiskanoti ar paversti juoda?

Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, vario, ilgalaikio ir Anti-išnyks, aplinkos apsaugos, komfortiška dėvėti, alergijos nemokamai garantuotas.

5. Ar yra kokia nors problemą, apie dydį?

Prašome griežtai pagal mūsų matavimo metodas pirkti. 6. Produktai gali būti pritaikyti. Prašome susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos.

dianxiaobao_3

El Master00
2018-02-03
2/5
unreal ring beautiful looks like gold. but!!! ring "затесался" pink stone, this course in any light eyes брасается and very noticeable. opened a dispute, returned money. this заказывала general seller and it is 2, not only one set is defective, earring in defective, much smaller ring size with this ring is well and stone. расстроена very, wear this like излелия
Malinki Malinki
2018-02-26
5/5
пришёл order on don rostov in 2. отслеживался track. this photo ringlet seller looks much better. gold plated under факту on one side under and goes смыто if like silver. but over неплохое such price, wear.

WLP 2018 Bohemijos derliaus juostele viršuje ir gėlių turas žavesio Vestuvių Papuošalai, Žiedai, Akrilo Spalvinga stiklo Prabanga Moterys šalis dovanos Aprašymas: Medžiagos: Cinko Lydinys Žiedo dydis: Patikrinkite dydį Lentelėje SKELBIMAS: Laivybos Politika Rusija Užsakymo Suma mažesnė nei 2USD: Laivas Per Yanwen Ekonomika Oro Pašto Paslaugos, negali būti stebimi Užsakymo Suma yra Daugiau kaip 2USD: Laivas Per Smokykla.lt Užsklanda
Uloveido Rose Aukso Spalvos Žiedas Moterims, Vestuviniai Žiedai, Papuošalai, Aksesuarai, Mados kalnų krištolas Anel Zirconia Papuošalai Dovanos KR018 Apsipirkimas internete, Indija,Moterims,CZ Žiedas,Vyrams, Vestuviniai Žiedai,Sidabro Safyro Žiedas,Papuošalų Su Žalia Akmenų,Drugelių,Žiedas Su Mėlyna Topazas,Derliaus Žiedas Su akmeniu,Granatas Ston,CZ Deimanto Žiedas Stilius,Safyras Žiedai,Dovanos Moterims,Sidabro Žiedas Su Topazas,Sidabro Papuošalai,Sužadėtuvių Žiedas
AINOUSHI 2 Karatų Pagalvėlė Halo Sužadėtuvių Žiedas, Vestuvių Žiedai 925 Sterlingas Sidabro Žiedai, Pirštas Lab", Sukurtas Moterims, Dovanų Šalis modname=ckeditor AINOUSHI 2 Karatų Pagalvėlė Halo Sužadėtuvių Žiedas, Vestuvių Žiedai 925 Sterlingas Sidabro Žiedai, Pirštas Lab , Sukurtas Moterims, Dovanų Šalis Aprašymas Profesinės Papuošalų Gamintojas, priklauso CAD Departamentas & fabriko, Cusomerized Kad sveiki. Geriausia Kokybė, Gera Kaina, Sumaišyti