MDEAN Rose aukso Spalvos Vestuviniai Žiedai Moterų Dalyvavimas AAA Cirkonis Juvelyriniai dirbiniai Derliaus moterų žiedai Priedai bague 18KR015

Žymos: vestuviniai žiedai moterims, vestuvių žiedai, žiedai moterims, Pigūs vestuviniai žiedai moterims, Aukštos Kokybės vestuviniai žiedai, Kinija žiedai moterims Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 9cm x 7cm x 6cm (3.54in x 2.76in x 2.36in)

dianxiaobao_1

dianxiaobao_2

PRODUKTO APRAŠYMAS

PIRKĖJAS RODO

Žiedo Dydis 1.parengti aslip popieriaus ir susieti jį apie pirštą 2.Ženklas ant sankryžos ant popieriaus 3.Išmatuoti ilgį, tada gauti apskritimo PASTABA: 1. Prašome griežtai laikytis dydžių lentelė pasirinkite dydį. Nesirinkite tiesiogiai pagal savo įpročius.

2. Dydis gali turėti 2-3mm skiriasi dėl rankinis matavimas. Prašome atkreipti dėmesį, kai jūs priemonė. Klausimų iš klientų, 1. Tai pristatymas nemokamai? TAIP. Smokykla.lt Standartinis Pristatymas. numatomas laikas,:30-60 dienų nuo Užsakymo>= 200$ laivas per DHL. numatomas laikas,: 3-7 dienas, galite patikrinti, ar jūsų laivybos informacija iš šių ryšį su savo sekimo numeris : ( nukopijuokite į naršyklę). 2. Didmeninė ir drop laivyba yra ir sveikintinas.

Didmeninė, mes galime pasiūlyti nuolaidas ar nemokamas pristatymas remiantis kiekis norite užsisakyti. Transportavimo laikas yra maždaug 3-7 darbo dienos.(Jei norite paskirtos mums savo trečiosios šalies, galime gabenti krovinį savo klientui tiesiogiai!Galite būti tikri, ir pasitiki mumis, Mes ne palikti jokios informacijos apie save.)

Drop laivyba,mes galėtume išsiųsti prekes savo klientams tiesiogiai ir nebus palikti informacijos apie mus, jei norite.

3. Ar yra koks nors muitai?

Mes paprastai deklaruoja mažiausia kaina, siekiant išvengti muitų. Dėl skirtingų nacionalinės politikos skirtingose šalyse, muitai būtų pirkėjų sąskaita. Todėl, Prašome palikti mums pranešimą kai jums pirkti, kad būtų pasakykite mums, kiek jūs galite sumokėti už muitus. 4. Ar spalva pleiskanoti ar paversti juoda?

Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, vario, ilgalaikio ir Anti-išnyks, aplinkos apsaugos, komfortiška dėvėti, alergijos nemokamai garantuotas.

5. Ar yra kokia nors problemą, apie dydį?

Prašome griežtai pagal mūsų matavimo metodas pirkti. 6. Produktai gali būti pritaikyti. Prašome susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos.

dianxiaobao_3

El Master00
2018-02-03
2/5
unreal ring beautiful looks like gold. but!!! ring "затесался" pink stone, this course in any light eyes брасается and very noticeable. opened a dispute, returned money. this заказывала general seller and it is 2, not only one set is defective, earring in defective, much smaller ring size with this ring is well and stone. расстроена very, wear this like излелия
Malinki Malinki
2018-02-26
5/5
пришёл order on don rostov in 2. отслеживался track. this photo ringlet seller looks much better. gold plated under факту on one side under and goes смыто if like silver. but over неплохое such price, wear.

Uloveido Sužadėtuvių Žiedai Moterys Sidabro Spalvos Anel Feminino Mados Moteriški Žiedai Krištolo Akmens Žiedas, Didmeninė 15% nuolaida PJ4260 Uloveido Sužadėtuvių Žiedai Moterims Sidabro Padengtą Anel Feminino Mados Moteriški Žiedai Krištolo Akmens Žiedas Anel Didmeninė PJ4260 Uloveido Sužadėtuvių Žiedai Moterims Sidabro Padengtą Anel Feminino Mados Moteriški Žiedai Krištolo Akmens Žiedas Anel Didmeninė PJ4260 Uloveido Sužadėtuvių Žiedai
YAAMELI Moterų Žiedai, Vestuvių Papuošalų Mados Kubinis Cirkonis 925 Sterlingas Sidabro Vestuvinis Žiedas Bijoux Jubiliejų Anillos Medžiaga:Kubinis Cirkonis Spalvos:Kaip Parodyta Paveikslėlyje Būklė:100% Visiškai Naujas Žanras:Madinga Occastion:Vestuvės/Įsitraukimo/Šalis Dydis:Kaip Parodyta Paveikslėlyje
Unikalaus Dizaino, Black & White Keraminiai Žiedai Moterims Aukso Spalvos Nerūdijančio Plieno Kubinis Cirkonis Kanalo Keramikos vestuvių Papuošalai Plotis kaip 14mm Dydžio 6#/7#/8#/9# Svoris 8.0 g Pakuotė Maišelis vidinis, burbuliukų maišelį viduryje, standartinės eksporto carton už Mokėjimo termino, Kredito Kortelės,Western Union,TT,LC,ESCOW Laivybos būdas Chinapost/epacket/DHL/UPS/Fedex/TNT/EMS Pristatymo laikas, Per 3-5days patvirtinę mokėjimo Pastaba Mišrios