• Dviračių Dalys |

ACACIA 2vnt Siuvinėjimo Dviračio Pedalas Diržo Apsaugoti statomieji MTB Dviračių Anti-slip Dvigubos Lipnios Juostelės Pedalo Toe Clip Dirželis

Žymos: toe clip dirželis, pedalas toe clip dirželis, dirželis pedalai, Pigūs toe clip dirželis, Aukštos Kokybės pedalo toe clip dirželis, Kinija dirželis pedalai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)

Koja labai geros kokybės: pirmiau LOGOTIPAS yra kompiuteris siuvinėjimo, spausdinimo, niekada nukristi. Sklendė, skirta storio nerūdijančio plieno.

gamintojas : A cacia

aprašymas : tinka statomieji tramvajus naudoti kojinės

medžiaga : nailonas + magic sagtis

spalva : juoda, mėlyna žalia raudona

dydis : 47 cm ilgio ir 5 cm pločio (dirbtinis matavimo, neišvengiamai turi klaidą, prašome, atleisk)

įpakavimas :Jane pakuotė

rekomenduojame rodyklės : 5 Žvaigždutės

Tik 1 pora* Dviračio Pedalas Diržas neturi būti pedalą.

Įrengimo būdas yra toks:

many thanks
Reddish Girlz
2018-03-01
Goods as described. I recommend.

Baby Girl Dress Vasaros 3-8 Metų Gėlių Kūdikių Mergaičių festa Suknelė Vestidos 6 Spalvų Vestuves Kūdikių Drabužiai Gimtadienius Drabužiai Vasaros Suknelė Mergaitėms 2016 Princesė Kūdikių Vestuvės Suknelės Mergaičių Drabužius 3-8 Metų Bridesmaid Vaikai Kostiumas Vaikams Drabužių Produktų 2016 NAUJA mergina\\ \ 's suknelė MOQ 1pcs , Imties tvarka palaikoma.pls.susisiekite su mumis arba palikite mums messege, kad prieš pateikiant Dydžių 100(3T) 110(4T)
246-2553 STIPRUS.H markės REGIS, dėl DURKOPP 745 viduryje knive pramoninių siuvimo mašinų atsarginės dalys Dėmesio:STIPRUS.H ir REGIS, yra STIPRUS.H bendrovės prekių ženklai.Ir turi tą pačią kokybę.Paprastai, mes atsiųsime jums STIPRUS.H prekės ženklo produktus.Bet išparduota situacijose, mes atsiųsime jums REGIS prekės ženklo produktus.Jei nesutinkate, prašome palikti pranešimą pirkimo metu.Kai nėra sandėlyje, mes jus informuosime,