• Lėlės & Kimštiniai Žaislai |

Fancytrader 31" / 80cm Mielas Įdaryti Milžinišką Super Minkštas Pliušinis Ruda Laukinių Dramblių Žaislas, Puiki Dovana Vaikams, Nemokamas Pristatymas FT50166

Žymos: dramblys žaislas, žaislai nemokamas pristatymas, dramblys pliušinis žaislas, Pigūs dramblys žaislas, Aukštos Kokybės žaislai nemokamas pristatymas, Kinija, dramblio pliušinis žaislas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 55cm x 55cm x 55cm (21.65in x 21.65in x 21.65in)

Pranešimas visiems klientams iš Jungtinė Karalystė, Ispanija, Portugalija ar kai kurių kitų šalių, kurios turi griežtą muitų: Muitinė gali imti muitą kaina, mes skelbiame prekių, kaip apie 40 jav DOLERIŲ arba 20 GBP, ir kaip Gimtadienio dovana ar pavyzdys, kaip išvengti arba sumažinti muitų išlaidų, o mes negali garantuoti, jie bus ne imti jums muito kaina, linkiu jums suprasti. Plz susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų.

Puiki Dovana Apdailos Vaikams ir meilužis.

Kaina yra tik vienas gabalas, pls pastaba.

Milžinišką Pliušinis Įdaryti Laukinių Dramblių , mielas Dramblys T oys

Puikios dovanos draugams, vaikams, kūdikiams ir valentino 31 cm / 80 cm

Nemokamas Pristatymas!! Priimame Lašas Laivybos!

PIRKIMO INSTRUKCIJOS:

Devizas: aš noriu bendrauti su visais pirkėjų, jūsų pasitenkinimas bus garantuotas! Linkiu jums gali patvirtinti, kad, kai jūs gaunate produktą. ( įeiti Smokykla.lt prisiregistruokite savo Smokykla.lt sąskaitą, tada patvirtinkite užsakymą). Jei galite palikti man kai kurių teigiamų atsiliepimų, būsiu dėkingas. Aš duosiu jums keletą nuolaida kitą, kad. Jei jūs turite kokių nors klausimų apie produktus, o ne tiesiogiai palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą, linkime jums galite susisiekti su manimi pirma, ačiū.

Apmokėjimas : Alipay teikiama pirmenybė. Vakarų Sąjunga priimta.

Nuo durų iki durų Pristatymas:

Visos užsakytos prekės bus išsiųstos per laikotarpį parodyta produkto įvedimo kai mokėjimas yra išvalytas. Mes susisieksime su jumis, jei yra bet kokia išimtis. EMS yra mūsų numatytasis pristatymo pasirinkimas. Jei dažnai trunka nuo 5 iki 15 dienų, priklauso nuo

Garantija Ir Draudimo:

Pirkėjai yra atsakingas už papildomų mokesčių, muitų, mokesčių ir Muito importuoti (jei tokių yra). Draudimas yra neprivalomas. Mes nesame atsakingi už paketą, prarastas ar sugadintas pristatymo metu, jei jie nėra apdrausti.

Grąžinimo Politika

1. Jei yra kažkas negerai su produkto, prašome susisiekti su mumis per 3 dienas. Produkto biržoje pranešta po 3 dienų, negali būti pagerbtas už pakeitimas.

2. Produktas TURI būti grąžintas pateikimo paketo. Ir produktas, gali būti grąžinamas tik tuo atveju, jei jis yra fizinis neveikia ir jis niekada nebuvo naudojamas, Prašome įtraukti grįžo paketą savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir grąžinimo priežastį.

3. Pirkėjas turėtų būti atsakingas už VISUS Grįžti laivyba išlaidos.

Atsiliepimų Politikos

Mes vertiname jūsų teigiamų atsiliepimų, ir mes operatyviai daryti tą patį, jei esate nepatenkinti mūsų paslaugomis, prašome susisiekti su mumis pirmą derėtis dėl prieš jums suteikti Neutralų ar neigiamą grįžtamąjį ryšį. Ačiū už jūsų supratimą.

Klientų Aptarnavimas:

Prašome bet kada kreipkitės į mus jeigu turite klausimų arba problemų, po mūsų produktų. Jūsų užklausą bus atsakyta per 24 valandas.

Kokius mokėjimo būdus ar galiu naudoti?

Šiuo metu, jūs galite mokėti per "Moneybookers", visa, MasterCard ir banko pavedimu. Taip pat galite mokėti pasirinkite debeto kortelėmis (įskaitant " Maestro, Solo, Carte Bleue, PostePay, CartaSi, 4B ir Euro6000. Daugiau mokėjimo variantų bus prieinama dėl Smokykla.lt ateityje.

Sąlyginio Deponavimo paslaugą Smokykla.lt maitina Alipay.com, pirmaujanti trečiųjų šalių interneto mokėjimo platforma, iš Alibaba Group". Sąlyginio deponavimo leidžia mokėti saugiai internete neatskleidžiant jūsų kredito kortelės duomenis. Taip pat galite stebėti pristatymą jūsų užsakymą ir apmokėjimą, tik išleistas į tiekėją, po to, kai jūs patvirtinate, gavote užsakymą. Sąlyginio deponavimo yra greitas, saugus ir paprastas naudoti!

Pirkėjams:

Išmoka bus išmokėta tik tiekėjui patvirtinę gavote užsakymą.

Kelio pristatymo naudojant unikalią sekimo numerį laivybos bendrovės interneto svetainėje.

Tiekėjams:

Sąlyginio deponavimo tikrina, ar kredito kortelės duomenis už kiekvieną sandorį.

Sąlyginio deponavimo tik prašo jūsų laivas tvarka po to, kai mes patvirtinti apmokėjimo gavimo.

Saugus mokėjimas su "VeriSign" šifravimas

Smokykla.lt sąlyginio Deponavimo naudoja pramonės lyderė "VeriSign" šifravimas, kad jums labiausiai užsitikrinti sandorius internetu:

Dėl Savo Kompiuterio

Kai jums užsiregistruoti arba prisijungti į mūsų svetainę, mes įsitikinti, kad jūsų Interneto naršyklė veikia Secure Sockets Layer 3.0 (SSL) arba didesnis.

Tranzitu

Informacija yra apsaugotas pagal VeriSign SSL su šifravimo rakto ilgis-128 bitai (aukščiausio lygio parduodamos atskirai).

Sąlyginio Deponavimo Serverio

Siekiant labiau apsaugoti jūsų kreditinės kortelės ir banko sąskaitos informaciją, mes niekada tiesiogiai prijungti savo firewall-saugoma serveriuose prie Interneto.

Mokėjimas yra išleista tik po to, kai jūs patvirtinti pristatymas

Kai jums atlikti mokėjimus su sąlyginio Deponavimo, jūsų pinigai yra deponuojami ir laikomi saugiai. Jūsų pinigai yra išleista tik tiekėjui patvirtinę jūsų užsakymą buvo gauta tinkamos būklės.

• Gyvūnai: dramblys
  • Medžiagos: Įdaryti Laukinių Dramblių
  • Tipas: vaikų žaislų
  • spalva: Ruda Laukinių Dramblių
  • Modelio Numeris: FT50166
  • Lytis: Unisex
  • Įspėjimas: Ne Valgyti / Šildymo Nr.
  • Vidinė Medžiaga: AUKŠTO LVL PP MEDVILNĖS
  • Dydis: Giant Wild Elephant
  • Forma: dramblys
  • Amžius: Įvairaus Amžiaus