• Patalynė |

Naujo Dizaino Sofos Antklodė Padengti 230x250CM Medvilninių Siūlų Antklodė Su Kutas Senovinių Namų dekoro Už Beed Lapas Grindų Kilimėlis

Žymos: medvilninių siūlų antklodė, sofos antklodė, antklodė padengti, Pigūs medvilninių siūlų antklodė, Aukštos Kokybės sofos antklodė, Kinija antklodė padengti Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 25cm x 10cm (11.81in x 9.84in x 3.94in)

◆ Apie Medžiagos

Medvilnės medžiaga, medvilnės siūlai po gydymo, kai sunku handfeel,daugiau išplauti daugiau minkštas.

◆ Dydis & Spalva

1.Dėl šviesos ir ekrane skirtumas, prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos. 2.Prašome leisti 5-10cm skirtumas dėl rankinis matavimas.

◆ Skalbimo

Šiltu vandeniu plauti, sausas valymas, prašome pasirinkti minkštos failą skalbti mašinoje.Dut į kutai yra aplink sofą, rankšluosčiai,pabandykite plauti atskirai.

- - - - - Jei norite pirkti kita deisgns ir dydžių,prašome nedvejodami kreipkitės į mus.---

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote orderafter 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes jums sekti savo užsakymą ir susisieksime su jumis artimiausiu metu. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Pristatymo Terminas:

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo gavimo datos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, laikoma, naudojama ir MES NE ISSUEA GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI į jus. Yra NOEXCEPTIONS!

Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų užsakymo ID.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS SU

GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Smokykla.lt!

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralų ar neigiamą atsiliepimą, taip, kad mes galime atlikti iki jūsų pasitenkinimą.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

• Stilius: Žakardo
  • Modelio Numeris: Blanket018
  • Naudojimas: Sofa Dangtis,Gobelenas,Kilimų Mat,Paplūdimio Rankšluostis,Staltiesė,Beed Lakštų ir pan.
  • Pakuotė: 1pc/daug
  • Modelis: Verpalai Dažyti
  • Sezonas: Pavasario/Rudens
  • Svoris: 3800g
  • Kilmės vieta: Kinija
  • Modelio Tipas: Dryžuotas
  • reitingas: klasės
  • Dydis: 230x250cm
  • Tipas: Sriegio Antklodė/Rankšluosčiu Antklodė
  • Naudoti: Kelionių,Viešbučių,Iškylų,Lėktuvas,Namų
  • Funkcija: Nešiojami,Anti-Pilling,Nešiojamų
  • Prekės Pavadinimas: IBANO
  • Plauti Stilius: Plauti Rankomis
  • Medžiaga: 100% Medvilnės
  • Technics: Audiniai
  • Formos: stačiakampis
  • Spalvos Atsparumas (Grynas): 3
  • Amžiaus Grupė: Suaugusieji
  • spalva: Kaip nuotraukas

Custom Minkštos Vilnos Mesti Antklodę Butas Dekoro Dramblys Sėdi Vandens Žiūri į Bures Iliustracija Mėlyna Pagrindiniai Produkto Savybės 1.Medžiaga:supersoft vilnos.Spausdinimas:iš vienos pusės spausdinimo,naudojant šilumos dažų sublimacijos technika,ilgalaikį poveikį 2.Mašina skalbiasi ir greitai džiūsta, 3.Visi antklodės yra baltos spalvos 4.Mes teikiame Supersoft Mesti Vilnos Antklodė personalizavimas
Touken Ranbu Anime Hotarumaru 200*150CM Vieno sluoksnio Antklodė #40619 Antklodė Pvz. Būklė: Naujas Kodas: 40619 Aprašymas: dydis:59*78.7 cm (150*200cm), Nes skirtingi matavimo metodai, gali būti 1-2cm paklaida. medžiagos:flanelė nuotraukos:vienpusis pastaba:Antklodė nugaros pusės yra baltos spalvos.Yra spalva aberacijos tarp produktų nuotraukas ir materialius
Antklodė " Comfort Šiluma Minkštas Pliušinis Lengva Priežiūra, skalbimo Mašinų Clockwork kaukolė kišenėje žiūrėti retro Sofa-Lova Mesti Vaikas Suaugusiųjų antklodė sveiki atvykę į parduotuvę MEDŽIAGA: Pagaminti iš flanelė audinio , tai pliušinis antklodė yra super minkštas, patvarus ir lengvas. Tai raukšlių ir išnyks vandeniui, neleidžia mesti, ir yra tinkama visiems metų laikams SAVYBĖS ir PATVARUMAS - Likti šiltas ir jaukus ištisus metus su Shilucheng Super Minkštos Vilnos Antklodė.