• Mergaitės Drabužiai |

Iki 2017 m. Vasaros Mergina Suknelės Vaikams Violetinė Ilgai Promenadzie Suknelė Vaikas Vestuvės Dress Amerikos Princesė Suknelės Bamblys 4-15 Metų

Žymos: amerikos princesė suknelės, vasarą mergina suknelė, vaikiška suknelė, Pigūs amerikos princesė suknelės, Aukštos Kokybės vasarą mergina suknelė, Kinija suknelė bamblys Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 28cm x 20cm x 2cm (11.02in x 7.87in x 0.79in)

Sveiki atvykę į Weixu Co., Ltd Parduotuvė

Šiltas Eilutę:

Prašome palyginti išsamiai dydžių tavo, prieš jus pirkti!!!

Priemonės, rūbai, jūs paprastai dėvėti, bet ne priemonė jūsų kūno pasirinkite dydį.

Jeigu jūsų matavimai yra slankiojo tarp dviejų dydžių, patarti pasirenkant didesnį dydį.

Jei jūs nežinote apie dydį, prašome palikti mums žinutę apie savo svorį ir ūgį, mes galime suteikti jums pasiūlymą.

Pastaba:

Prašome leisti 1-3cm paklaida dėl rankinis matavimas.

(1cm=0.3937 colių, 1inch= 2.540 cm)

Įvairių kompiuterio monitorius spalvas skirtingai, realios prekės spalvos gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos.

Ačiū už jūsų supratimą.

Šiltas Patarimai

Iki mokėjimo, prašome patikrinkite savo pristatymo informacija:

kontaktai vardą,pavardę, adresą, pašto kodą, telefono numerius ir pan. taip, kad galite gauti savo sklypo sėkmingai.

Jei jums yra rusijos Draugai, prašome padėti mums pateikti visą pavadinimą.

(vardas+tėvo vardas+pavardė)

Apie Muitinės

Mes rašyti mažesnės vertės užsakymo paketas, siekiant padėti jums išvengti muitų. Ir jei jūsų šalis turi specialų prašymą dėl importo tvarką, prašome leiskite mums žinoti, ir mes gali rašyti duomenis, kiek norite.

Dėl skirtingų muitų politika, atsiprašau, mes nesame Atsakingi už Muitinės formalumų atlikimo. Maloniai prašome apie tai.

Pristatymas

1. DHL, UPS, Aramex, FeDex, TNT,EMS : normalus 3-7 darbo dienas

2. Epacket : normalus 15-30 dienų

3. Smokykla.lt Standartinis Pristatymas : įprastas 10-35 dienų

4. Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu : normalus 15-50 dienų

Prašome pateikti mums 5stars

1) 5 žvaigždžių ,tai labai svarbu mums! Jei esate patenkintas savo produktus ir paslaugas, prašome padėti "palikti Teigiamų Atsiliepimų" ir "5 Puikus Žvaigždžių" už mus, ir mes bus daryti tą patį už jus.

2) Jei esate nepatenkinti mūsų produktai , neigiamo grįžtamojo ryšio nieko, todėl prašome siųsti elektroninį laišką į mus,arba susisiekti su mūsų pardavimo paslaugų, prekybos vadybininkas , mes jums patenkintas atsakymas ! Ačiū

Daugiau panašių stilių galite spustelėkite šią nuotraukos:

• Departamentas Pavadinimas: Vaikai
  • Suknelės Ilgis: Kulkšnies Ilgis
  • Apykaklės: O-Kaklo
  • Pritaikymas: Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį
  • Built-in Liemenėlė: No
  • Apdaila: Nėriniai
  • Modelio Numeris: KD901
  • Modelio Tipas: Kietas
  • Vaikas MUS Dydis: 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 15T, 4T, 5T, 6T, 7T
  • Siluetas: A-Line