5 gabalas G play Ekranas Stiklas Huawei Honor 4X Grūdinto Stiklo Plėvelė Didmeninėmis

Žymos: stiklo huawei, ekranas stiklas, stiklas, Pigūs stiklo huawei, Aukštos Kokybės ekranas stiklas, Kinija stiklo Tiekėjams.

• Įrenginio Tipas: daug (5 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 4cm (7.87in x 3.94in x 1.57in)

Prekė:5 gabalas Grūdintas stiklas + 5 nustatykite valymo rinkinį.

1.Geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite, kad kiti mokėjimo terminai, prašome leiskite mums konw prieš jums užsisakyti. 2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema. 3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą,pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją. 1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus. 2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę,bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums. 3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą!

• Pakuotė: Taip
  • Modelis: Už "Huawei" Garbės 4X /G Play
  • Edge-to-edge Aprėptis: Taip
  • Savybės: -Ultra plonas,Įbrėžimams Įrodymas,Lengva Įdiegti
  • Medžiaga: grūdintojo stiklo
  • spalva: "Lucent
  • Telefonas Suderinamas Prekės: "Huawei"
  • Prekės Pavadinimas: KUKOWDEE
  • Suderinama Huawei Modelis: Garbės 4X
  • Tipas: Priekinė Plėvelė
  • Naudoti: Mobilusis Telefonas
  • Su Mažmeninės Pakuotės: No

S7 Kraštas Grūdintas Stiklas 9H 2.5 D Premium Screen Protector, Plėvelės Samsung Galaxy S7 Krašto G9350 5.5" [ Prašome Atkreipti Dėmesį: ] 1. Jei turite kokių nors problemų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes ją išspręsti, gerai jums. Nereikia atidaryti ginčų atsainiai. 2. Prašome įvesti teisingą ir baigtas kontaktinę informaciją, kai jūsų užsakymą. Ne Keitimas po to, kai jūs mokate tvarka. 3. Kinija Po Eilinio Mažas
CHEERYMOON Nano Sprogimų Samsung Galaxy A9 A9100 A9 Pro 2016 A9000 6"colių Minkštas Raštas Filmas Ne Grūdintas Stiklas Aukščiausios Kokybės Nano Sprogimų Minkštas Apsauginės Plėvelės Samsung Galaxy A9 Plius Screen Protector Ne Grūdintas Stiklas Jei užsakymas 2 vnt. ar daugiau ,jūs galite gauti 20% nuolaida nuolaida ! Šis produktas yra Sprogimų minkštas nano metail , ne grūdintas stiklas !!
2 Vnt./Daug Motorola Moto C Grūdintas Stiklas 9H 2.5 D Premium Screen Protector Filmas Motorola Moto C 5.0" [ Prašome Atkreipti Dėmesį: ] 1. Jei turite kokių nors problemų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes ją išspręsti, gerai jums. Nereikia atidaryti ginčų atsainiai. 2. Prašome įvesti teisingą ir baigtas kontaktinę informaciją, kai jūsų užsakymą. Ne Keitimas po to, kai jūs mokate tvarka. 3. Kinija Po Eilinio Mažas