5 gabalas G play Ekranas Stiklas Huawei Honor 4X Grūdinto Stiklo Plėvelė Didmeninėmis

Žymos: stiklo huawei, ekranas stiklas, stiklas, Pigūs stiklo huawei, Aukštos Kokybės ekranas stiklas, Kinija stiklo Tiekėjams.

• Įrenginio Tipas: daug (5 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 4cm (7.87in x 3.94in x 1.57in)

Prekė:5 gabalas Grūdintas stiklas + 5 nustatykite valymo rinkinį.

1.Geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite, kad kiti mokėjimo terminai, prašome leiskite mums konw prieš jums užsisakyti. 2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema. 3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą,pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją. 1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus. 2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę,bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums. 3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą!

• Pakuotė: Taip
  • Modelis: Už "Huawei" Garbės 4X /G Play
  • Edge-to-edge Aprėptis: Taip
  • Savybės: -Ultra plonas,Įbrėžimams Įrodymas,Lengva Įdiegti