• Papuošalai Ir Aksesuarai |

500sets/daug 20*15 mm stiklo pasaulyje burbulas žiedas gėlių bazėje rasti rinkinys stiklo pasaulio stiklo buteliukas buteliukas stiklinis dangtis dome žiedas papuošalai

Žymos: žiedas papuošalai, žiedas gėlė, burbulas žiedas, Pigūs žiedas papuošalai, Aukštos Kokybės žiedas gėlė, Kinijos burbulas žiedas Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (500 Rinkiniai/lot)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

metalas : stiklo

"PASIDARYK pats" reikia klijai

dydis kamuolys: 20mm*15mm

500sets/daug. jums nebus baigti produktus . pasidaryk pats

mes parduotuvės svetainėje :

kiti norimą stilių . tik vieno stiliaus ar sumaišyti palikite pranešimą, kai jums užsisakyti

Pvz.

pastaba:

spalvų ekrano nuotraukoje gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios prekės, nes šviesos ,jei negalite priimti šio skirtumo,prašome nedvejodami jį užsisakyti. tankai. Šis punktas neapima batai. , jei norite . susisiekite su mumis, kol jūs jį užsisakyti .

100% Pasitenkinimo:

Anksčiau ar vėliau jums pasiūlymą savo pardavimo punktas ,jei turite bet kurį klausimą,mes darome viską, kad jums padėti 24 reikalas valandų,po to, kai jūs gaunate perkant prekes,jei jūs neturite patenkinti savo produktą ,jums turiu visus grąžinti pinigus, išskyrus pristatymo mokesčio.nes manau, kad klientas yra teisus amžinai.

apmokėjimas:

Mes priimame sąlyginio Deponavimo ,Dėl saugumo priežasčių, mes tik laivas užsakymus, pristatymo adresą, kurį patvirtino, su sąlyginio Deponavimo.

apima: Kredito kortelę, T/T,pavedimu, "Western Union". Kai jūs galėsite įdėti daiktus į krepšelį ir kasos, galite eiti į priekį su mokėjimo būdą pageidaujama.

mes taip pat daryti oem kad mes goldkey narys alibaba.

pristatymas:

Visos mūsų prekės siunta per ORO PAŠTU,arba EMS ,UPS ar DHL. Prekės pasiekti daugelio šalių, per 20 dienų HK post,tai trunka vieną savaitę EMS ,4-7days, UPS,DHL.

būdu siunta būtų skirtis su kiekiu, galite užsisakyti.kai mes laivas ORO PAŠTU,Jei jūs negalite gauti paštu, praėjus 30 dienų nuo tos dienos, mes išsiųsti jums, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai . Mes norėčiau būti su jumis, kad padėtų jums išspręsti problemą. mes visada pasiruošę.

Sąlygų Siunta:

Prieš užsakant prašome susisiekti su mumis ir patvirtinti jūsų pageidaujamas vežimo būdas. Prekės yra vežamos tik po to, kai mokėjimas patvirtino, sąlyginio Deponavimo.

grąžinimo politika:

Jei prekės nėra suderinama arba sugadintas,prašome grąžinti ją per 7 dienas.

tačiau, jums reikės apmokėti grąžinimo išlaidas, išskyrus atvejus, kai prekės buvo ginčijama.

atsiliepimai:

Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus mums. Jei esate

patenkintas prekes galite užsisakyti, prašome palikti atsiliepimus. Jei nesate patenkinti prekes galite užsisakyti, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą grįžtamąjį ryšį. Galime dirbti kartu, siekdamos išspręsti ginčą

• Nustatymo Tipas: Nėra
  • Formos\modelis: Round
  • Suderinamumas: Viskas Suderinama
  • Paviršiaus Plotis: 15mm
  • Stilius: Klasikinis
  • Prekės Pavadinimas: SexeMara
  • Metalų Tipas: Vario
  • Proga: Šalis
  • Medžiaga: Stiklas