• Karoliai & Pakabučiai |

VAROLE 16in Avinas Karoliai Grandinės Blizga Kristalų Omarų Užsegimas Reguliuojamas Paprastas Grandinės Mados Karoliai, Papuošalai Gimtadienio Dovana

Žymos: gimtadienio dovana, grandinės karoliai, mados karoliai, Pigūs gimtadienio dovana, Aukštos Kokybės grandinės karoliai, Kinijos mados karoliai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 13cm x 2cm (4.72in x 5.12in x 0.79in)

Paslaugų Centro Apie Mokėjimo galite atsiskaityti naudodamiesi Boleto,visa,MasterCard,QIWI, "Western Union", "Maestro" Debeto kortelė,WebMoney ir banko pavedimu.Daugiau mokėjimo variantų bus prieinama dėl Smokykla.lt ateityje. Apie Laivybos, Kai gauname mokėjimo.Mes pristatymo visas prekes iš savo užsakymą per 3 dienas. Visas prekes mūsų parduotuvėje nemokamas pristatymas per Smokykla.lt Standartas Shippingl. Jei norite pristatyti skubiai,pls pasirinkite greitai express, pavyzdžiui, DHL/FEDEX/UPS ir kt. Grįžti&Keistis 1.Visi iš mūsų pasiūlymų yra paremta 100% pasitenkinimo garantija.Jei dėl kokių nors reson jums nėra įvykdytos ,jūs galite grąžinti prekę mums dėl grąžinamosios išmokos arba mainus. 2.Prieš siuntimas atgal daiktų,prašome susisiekti su mumis dėl išsamios grįžti&keistis instrukcija.Mes grąžinsime visus savo pinigus, išskyrus tuos atvejus, laivybos ir tvarkymo mokesčiai, gavę jūsų grąžintas prekes. Atsiliepimai: Mūsų sėkmė priklauso nuo mūsų klientų pasitenkinimą. Mes branginame kiekvieną klientą. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums. pls palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Tačiau, jei turite kokių nors nepasitenkinimą,prašome suteikti mums galimybę išspręsti šią problemą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą.Mes tikime, kad visada yra sprendimas, ir mes padėsime išspręsti problemą.Prašome nesijaudinkite apie tai. Kokių nors klausimų,prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes pasistengsime atsakyti per 24 valandas.

• Formos\modelis: Round
  • Medžiaga: Crystal
  • Lytis: Moteris
  • Elemento Tipas: Karoliai
  • Stilius: Madinga
  • Pakabukas Dydis: 12mm
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Prekės Pavadinimas: VAROLE
  • Grandinės Tipas: Nuorodą Grandinės
  • Modelio Numeris: 0104-0010A
  • Karoliai Tipas: Kaklo Pakabukas
  • Suderinamumas: Viskas Suderinama
  • Metalų Tipas: Cinko Lydinys

2017 Naujas mados Tuščiaviduriai Širdies formos Karoliai,Klasikiniai Modeliai, Blizgus, Persikas Širdies Karoliai Nemokamas pristatymas Savybės: Prekės ženklas: Fashion Jewelry Lytis: Patelė Spalva: Foto Spalvos Grandinę Dydis : 46CM Įpakavimas: Atskirai suvynioti Medžiaga: Lieti Svoris: 5g Mūsų minimalus užsakymas yra 10 USD. Jūs galite maišyti skirtingų dalykų (jei jūsų užsakymas yra mažesnis nei $10, jums reikia papildomų krovinių sumokėjo $1.89).
"Žvaigždžių Karai" GALI PRIVERSTI Būti SU JUMIS, Karoliai, Šviesos saber Pakabukas mokėjimo, mes priimame Paypal, T/T, Western Union Atsiliepimų Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbus mums. prašome palikite didžiosios atsiliepimus, jei jūs patenkinti mūsų produktų ar paslaugų. Gavusi atsiliepimus, mes bus daryti tą patį už jus. Ačiū. Prašome nedvejodami palikti neigiamą atsiliepimą prieš susisiekite
Szelam Ilgai Juostos Mygtuką Kristalų Pakabučiai, Karoliai, Papuošalai, Aukso Spalvos Grandinę Karoliai, Pakabučiai Collier Femme SNE160009 Nemokamas Pristatymas Ilgai Juostos Mygtuką Kristalų Pakabučiai, Karoliai, Papuošalai, Aukso chromu padengtas Grandinės Karoliai Pakabučiai Collier Femme SNE160009 100% Brand New Stilius: Mados Juvelyrika/ Karoliai & Pakabučiai Medžiaga:Eco-draugas Cinko Lydinio,Aukso, Sidabro Karoliai Dydis:77cm*6.2 cm Elementus:Susieti Grandinės