• Karoliai & Pakabučiai |

VAROLE 16in Avinas Karoliai Grandinės Blizga Kristalų Omarų Užsegimas Reguliuojamas Paprastas Grandinės Mados Karoliai, Papuošalai Gimtadienio Dovana

Žymos: gimtadienio dovana, grandinės karoliai, mados karoliai, Pigūs gimtadienio dovana, Aukštos Kokybės grandinės karoliai, Kinijos mados karoliai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 13cm x 2cm (4.72in x 5.12in x 0.79in)

Paslaugų Centro Apie Mokėjimo galite atsiskaityti naudodamiesi Boleto,visa,MasterCard,QIWI, "Western Union", "Maestro" Debeto kortelė,WebMoney ir banko pavedimu.Daugiau mokėjimo variantų bus prieinama dėl Smokykla.lt ateityje. Apie Laivybos, Kai gauname mokėjimo.Mes pristatymo visas prekes iš savo užsakymą per 3 dienas. Visas prekes mūsų parduotuvėje nemokamas pristatymas per Smokykla.lt Standartas Shippingl. Jei norite pristatyti skubiai,pls pasirinkite greitai express, pavyzdžiui, DHL/FEDEX/UPS ir kt. Grįžti&Keistis 1.Visi iš mūsų pasiūlymų yra paremta 100% pasitenkinimo garantija.Jei dėl kokių nors reson jums nėra įvykdytos ,jūs galite grąžinti prekę mums dėl grąžinamosios išmokos arba mainus. 2.Prieš siuntimas atgal daiktų,prašome susisiekti su mumis dėl išsamios grįžti&keistis instrukcija.Mes grąžinsime visus savo pinigus, išskyrus tuos atvejus, laivybos ir tvarkymo mokesčiai, gavę jūsų grąžintas prekes. Atsiliepimai: Mūsų sėkmė priklauso nuo mūsų klientų pasitenkinimą. Mes branginame kiekvieną klientą. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums. pls palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Tačiau, jei turite kokių nors nepasitenkinimą,prašome suteikti mums galimybę išspręsti šią problemą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą.Mes tikime, kad visada yra sprendimas, ir mes padėsime išspręsti problemą.Prašome nesijaudinkite apie tai. Kokių nors klausimų,prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes pasistengsime atsakyti per 24 valandas.

• Formos\modelis: Round
  • Medžiaga: Crystal
  • Lytis: Moteris
  • Elemento Tipas: Karoliai