Vinilo pjovimo braižytuvai LIW 720MM

Žymos: pjovimo braižytuvai, vinilo pjovimo braižytuvai, pjovimo braižytuvai, Pigūs pjovimo braižytuvai, Aukštos Kokybės vinilo pjovimo braižytuvai, Kinija pjovimo braižytuvai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 97cm x 35cm x 43cm (38.19in x 13.78in x 16.93in)

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

modelis:XIY-720

Popieriaus plotis:720mm

NAUJIENOS:Šią nuorodą, nemokama laivas prie JAV,netoli kinijos vietoje,jei toli nuo kinija vieta,kaina gal ir pridėti daugiau.

Nemokamas pristatymas lipdukas pjovimo machiner/vinilo pjovimo braižytuvai CE 2 Maks. Pjovimo Pločio: 630mm 3 CPU Buferis: 1M--4M 4 VARIKLIO Tipas: Žingsnis Variklis 5 Kalba: HPGL/DMPL 6 Komandos: Coreldraw,Flexi,Pasirašyti Lab,Signcut,Artcut 7 Maitinimas:110-220V,50/60HZ,45W 8 Prievadai: Serial, USB Prievadas 9 Pjovimo Jėga:10g-500g 10 Pjovimo Greitis:10-800MM/S 11 Valdymo Skydelis:LCD ekranas su plačiu piktogramą corresponging soft keys 12 Stovas:Aliuminio/plieno, stovas 13 Standartiniai Priedai:Maitinimo laidas,peiliai,ašmenų laikiklis,rašiklio laikiklis,paleisties vadovas, vartotojo žinynas, Artcut būti, Ką jūs galite padaryti su šiuo cutter: 1.Kad lipdukai automobilių deco, langų ženklas, patalpų deco 2.Cut marškinėliai, vinilo, pvz., futbolas džersis numeriai, pavadinimai ir kt spausdinti ant marškinėlių. 3.Supjaustyti šabloną už šlifavimas ir kt. 4.Braižymo architektūros dizaino ir pan. 5.Manau, kad savo arba paprašyti mus pamatyti, jei ji veikia savo tikslams. CPU Buferis: 1M--4M

VARIKLIO Tipas: Step Motor Kalba: HPGL/DMPL Komandą: Coreldraw,Flexi,Pasirašyti Lab,Signcut,Artcut Programinė įranga:Artcut,3 peiliai Mašina foto Pavyzdys:

APIE MUS Gamykloje Tiesiogiai YH yra pirmaujanti tiekėja "PASIDARYK pats" sprendimas. Mes tiekiame įvairių rūšių produktų gamyklos kainomis. Pradėti savo didmeninės pirkimas, šiandien čia ir patirtis pirmos klasės aptarnavimas ir greitas pristatymas APIE MOKĖJIMO, siekiant apsaugoti mūsų pirkėjo mokėjimo saugumą ir mes woud kaip priimti sąlyginio DEPONAVIMO pagal Smokykla.lt paypal ,kreditinės kortelės,TT, " Western Union,Pinigų ir pan.; APIE LAIVYBOS Mes išsiųsti į bet adresas pasaulyje. Užsakytos prekės per mus gabena "Fedex", DHL,EMS ir t.t, Didelis kiekis siuntimas Oro transportu vežamų krovinių arba jūra dėl prašymų klientams Mes informuosime jus su sekimo Nėra. e-paštas Smokykla.lt kuo jūsų užsakymas yra išvežti po to, kai mes jį gauti iš express " kompanija. Prekės bus pristatomos per standartinę Oro-express "durų iki durų", kuris trunka maždaug 4-7 darbo dienas, į ES,Šiaurės Amerikoje,Australijoje. Gal 7-10days laivybos laikas dėl muitinės vėlavimo kitose regiono Šalyse . Pristatymo laikas neįeina apdorojimo laikas. Apdorojimo laikas : 1 - 3working dienas, kai prekės yra pasirengę sandėlyje. 3-5 darbo dienas, kai prekė yra sandelyje. Jei skubos tvarka,susisiekite su mūsų pardavimo patvirtinti išsamiai apdorojimo laikas. Apie Importo Mokesčio : 1. Kainos mūsų svetainėje, nėra įskaitant mokesčius, savo papročius. kas gal imti ir kai kurie šiek tiek taxs importuoti prekes .mūsų patirtis, tik šiek tiek mokesčių mokėti, jei jūsų užsakymas amout mažiau nei USD1000. tik nuoroda. kai kuriuose Regionuose nereikia mokėti mokesčių. 2.Paprastai, Everbeyond laivybos paslaugų partneriais, įskaitant "FedEx", DHL ir AVS ir tt , bus sumokėti atitinkamą mokestį pirkėjas iš anksto ir po jūsų mokesčių sąskaitą vėlesnė nei produkto gavimo. Prašome sekti laivybos bendrovės nurodymus grąžinti mokestį, jei jokių mokesčių. APIE ATSILIEPIMĄ, prašome rememer palikti PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ atsiliepimus, jei jums patinka mūsų prekes ir paslaugas , Jeigu atitinka visus problesm ,susisiekite su mumis tiesiogiai .

PS: Mes esame viena iš didžiausių tiekėjų Smokykla.lt. Su daugiau nei 10 metų patirtį pasaulio prekybos, mes galime užtikrinti geriausias kainas, aukščiausią kokybę ir kokybišką aptarnavimą. Mes tikrinti mūsų gaminius, prieš siunčiant juos ir suteikti 1 metų garantija visiems produktams.

Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes esame laimingi galėdami padėti jums.!

• Įtampa: 90-260V
  • pjovimo greitis: 10-800mm/s
  • Prievadai:
  • Kilmės vieta:

Gaidys Sienų Dekoras Gaidys Aliejaus Tapybai Virtuvės Meno Dovana, Unikalus Spalvinga Vertus Tapybos Būdu Dekoruotos Drobės, Gyvūnų Meno Klientai: Priimtinas (tiesiog susisiekite su mumis, mes galime dažai kokio dydžio ir bet kokios images: Gyvenamasis kambarys, miegamasis, vaikų kambarys, valgomojo, virtuvės, biuro, kavinės, viešbutis, vyno baras Būdas: Teptuku / peilis, rankomis dažyti, nuotraukomis, arba foto tapetas Spalvą ir formą: Grupė naftos tapyba ant drobės
Raganosis Modelis PU Odos Diržo Dėklas Dėklas Atveju Vernee Thor Plius/Thor E/Apollo X/Mars/Apollo Lite/Apollo/Thor/Mars Pro Raganosis Modelio Dėklas Atveju Vernee Thor Plius/Thor E/Apollo X/Apollo Lite/Apollo/Thor/Mars Pro Aprašymas: 1.100% Brand new ir aukštos kokybės. 2,Apsaugoti savo telefono laisvas nuo įbrėžimų ir smūgių, o taip pat apsaugo jūsų telefono stilius. 3.Unikalus dizainas leidžia lengvai prieiti prie telefono funkcijas.
Tibeto Budizmas Liaudies Bronzos Tailandas Ayutthaya Shakyamuni Budos statula Medžiaga: Bronza Dydis: Aukštis-28 cm .Ilgai 8 colių . plotis 7 coliai Svoris:3.2 KG----įtraukti svoris pakavimo medžiagos Būklė: Geros būklės Kilmė: Tibetas ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jei Nemokamas Pristatymas