• centras |

Sully Namas Vonios kambarys Aliuminis 8mm Storio Grūdinto Stiklo Lentynos,Vonios kambarys Trikampis Stiklo Lentynos,Kosmetikos Shampo Showerroom Stovo

Žymos: grūdinto stiklo lentynos, stiklo lentynos, storio stiklo lentynos, Pigūs grūdinto stiklo lentynos, Aukštos Kokybės stiklo lentynos, Kinija storio stiklo lentynos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 51cm x 17cm x 12cm (20.08in x 6.69in x 4.72in)

• Lentyna Medžiaga: Stiklas
  • Pakopų skaičius: Vieno Lygio
  • Medžiaga: Aliuminio/8mm Grūdintas Stiklas
  • Įdiegti Stilius: Varžtą Įterpiant Tipas
  • Savininkas Paviršiaus Apdaila: Oksidacijos
  • Prekės Pavadinimas: Sully Wong
  • Modelio Numeris: B300S/B400S/B500S/B250S
  • Tipas: Vonios Lentynos
  • Montuojamas: Kampas

Irina Shibaeva777
2017-12-30
very shelf, thick glass, round corner edges and smooth.

Aukštos Kokybės Juoda Euro Bronzos Krepšelį Šelfo Sienos, Sumontuoti Dvigubo Sluoksnio Vonios kambarys Daugiafunkcinis Šampūnas Saugyklos, su Kabliais, ZR2526 Pastaba Prieš Pirkti: Siekiant išvengti prarasti tiek mums, prašome užtrukti skaityti toliau prieš jums vieta užsakymai: 1, Laivybos Žalą. Maždaug 1% sklypų bus sugadintas pakeliui. tai negali būti vengiama . Jei gavote pažeistą sklypas, neturi būti piktas. Rašykite man nuotrauką, ką gavote, Jūs gaunate tai, ką mokama.