Nemokamas pristatymas modernios led lubų šviesos lempa gyvenamasis kambarys,miegamasis,balta+juoda abajur pritemdomi RC kontrolės lamparas de techo

Žymos: lempos kambarį, lubų šviesos lempos, šiuolaikinių led, Pigūs lempos kambarį, Aukštos Kokybės lubų šviesos lempos, Kinija modernios led Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 90cm x 80cm x 30cm (35.43in x 31.50in x 11.81in)

Modelis : MY01

Dydis : 80*80 cm/60*60cm/49*49cm/38*38cm/28*28cm 95*63cm/85*62cm/65*45cm

Spalvos : juoda, balta

Medžiaga : akrilas

Technologija : poliravimo , štampavimas , litavimas

Šviesos šaltinis : importo led lustas 48W

Pareigos : tris skyrius/pritemdomi

Įtampa : 220V

Galia : 96W/48W/32W/18W/12W/72W/60W/36W

Kostiumas : gyvenamasis kambarys, miegamasis, valgomasis, tyrimas

Naudojimas : 12-18m2

Komplektas : rudos spalvos, popierinis , putų

Pastaba: visos lempos turime sandėlyje yra 220V , jei jums reikia bet kokios kitos įtampos , prašome susisiekti su mumis pirmą, prieš užsakymą kitaip mes atsiųsime 220V tiesiogiai

Pirkti Vadovas

1. Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresą ir savo vardą, pavardę teisingai, taigi, kad jūs galite gauti prekių laikas

2. Prekės yra tik išsiunčiamas po apmokėjimo gavimo. Prašome pasirūpinti, kad mokėjimo netrukus po to, kai užsakymą, ačiū!

3. Pažadame, kad mes patikrinti prekes prieš pristatyti.

4. Online nemokamai laivybos kaina tik apima gaminio savikaina ir pasiuntinių nemokamai . Internete kaina nėra jokių mokesčių ar muitinės formalumų mokestis, dėl kurio gali būti išieškoma pagal kliento\\\\\\ \ 's šalį. Mes stengiamės padėti jums gauti prekes, tačiau mes nesame atsakingi už tai.

5. Jei turite kokių nors klausimų,prašome nedvejodami kreipkitės,ačiū!

Laivybos būdas

1. Mes teikiame EMS, DHL, " FEDEX, TNT, UPS ar Kinijos oro pašto, pranešimų siuntimo būdas.

2. Visus importo mokesčius yra pirkėjas\\\\\\ \ 's responsbility. Mes negalime prisiimti jokios atsakomybės.

3. Prašome patikrinti, Laivybos ir Tvarkymo Mokestis prieš perkant . Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas pristatymo adresą. Mes ne turėti, atsakingas už prarastas, sugadintas ar pavogtas paštu. Prašome atkreipti draudimo išvengti šių situacijų. Šeštadienis, sekmadienis & valstybinių Švenčių nėra prieinamas pristatymas.

4. Mes galime pasirinkti, laivybos kompanija, priklausomai nuo jūsų užsakymus. Susisiekite su mumis, jei turite specialių reikalavimų pristatymas!

5.Prekės bus vežamos iš 7 dienų po apmokėjimo patikrinta.

6. Į pradinę vežimas paprastai trunka 20-60 darbo dienas iki pasaulio šalių. Dėl ilgą laiką kliento tikrinti, kai šalys kaip Kanada, Brazilija, Čilė, Izraelis gali užtrukti ilgiau.

Po pardavimo paslaugos

1. Kai gavote siuntinį, prašome atidaryti ir patikrinti jį prieš pasirašant. Nėra ženklas, jei prekės yra sugadintas, ir paprašyti pristatymo kompanija, kad "žala sertifikatų". Priešingu atveju, mes neteikiame jokios garantijos ir grąžinimas, ačiū už supratimą!

2. Mieli Draugai, jei turite kokių klausimų ar komentarų apie mūsų produktus ar politika, prašome nedvejodami kreipkitės į mus el. paštu ir Prekybos Vadybininkas , mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas.

3. Klientų pasitenkinimo aš svarbiausių grąžinti už mus . Jei turite kokių nors problemų dėl savo sandoris arba prekes, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba siūlyti bet kokius ginčus. Neigiamų atsiliepimų negaliu nieko išspręsti. Visi mes norime padaryti, tai padaryti geriausiai paslaugos jums. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų geriausią grąžą.

1. Jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų, prašome palikti gerą grįžtamąjį ryšį su mumis, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

2. Jei turite kokių nors klausimų, prašome leiskite mums padėti jums ją išspręsti. Mes suprantame jūsų jausmus ir bus stengiamės išspręsti jūsų problemą.

3. Mes siekiame teikti Aukščiausio Lygio Klientų Aptarnavimo. Mes labai vertiname jūsų 5 ŽVAIGŽDUČIŲ TEIGIAMŲ atsiliepimų ir prašau, nepalikite neigiamų atsiliepimų, be, prašydama padėti.

• Medžiagos: Akrilo
  • Prekės Pavadinimas: CHUSUKRU
  • Įdiegti Stilius: Paviršinės montuotės
  • Galia: single white color, 3 color section, brightness dimmable