• Apšvietimo Reikmenys |

Žymos: šviestuvo dalys, krištolo sietynas, dalys, šviestuvo kristalų dalys, Pigūs šviestuvo dalys, Aukštos Kokybės krištolo sietynas, dalys, Kinija kristalų liustra dalių Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (100 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Sumaišykite Spalvos, 100vnt kaip 14mm Kristalų Liustra Dalys Stiklai Aštuonkampis Karoliukai "Pasidaryk pats" Kryptis Priedai Sucatchers vidaus Apdaila Pavadinimas : krištolo stiklas aštuonkampis karoliukai, medžiaga:stiklo, krištolo Karoliukai dydis : kaip 14mm vienetų : 100vnt skylių :2 skyles spalva:mix spalva(siųsti ramdon) Naudojimas: Daugiau: Jei norite, kad kiti kiekio,susisiekite su manimi arba spustelėkite paveikslėlį kaip rodo taip: Mes turime įvairių spalvų dvi skyles, galite pasirinkti,jei norite kitų spalvų,galite spustelėkite paveikslėlyje, arba susisiekite su manimi,ačiū, Jei norite kaip 14mm kitos spalvos aštuonkampis karoliukai vieną skylę,prašome susisiekti su manimi arba spustelėkite nuotrauką,ačiū. Jei norite, kad kiti dydžio aišku spalva aštuonkampis karoliukai su dviem skylutėmis,prašome susisiekti su manimi,ačiū, Jei norite kaip 14mm aišku spalva aštuonkampis karoliukai 4holes, 3holes,viduryje skylę,be skylės,prašome susisiekti su manimi,ačiū, Mes taip pat turime gėlių aštuonkampis karoliukai, dvi skyles,kaip 14mm,16mm,18mm,20mm,22mm,24mm,aišku spalva,jei norite, kad gėlių aštuonkampis karoliukai,prašome susisiekti su manimi,ačiū, Mes esame crystal factory,kiekis sandėliuose yra didelis, ir mes turime daug spalvų ir dydžių yra jūsų pasirinkimas,galite pasirinkti tyčia pagal jūsų poreikį ir galime sudaryti individualų dydį ir spalvą. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis. jums reikia žinoti 1.Kaina Neapima Jokių Muitų Mokesčių Ir nesiimame Atsakingi Už Bet kokius Muitus į Paskirties Šalį. 2.Mes Paprastai Ženklo Prekes, Kaip DOVANA Su MAŽOS VERTĖS sąskaitoje Faktūroje, Ir Padėti Jums Išvengti Kitų Importo Mokesčių, Tačiau Mes negalime Garantuoti Jokių Mokesčių. 3.Jei Turite Specialių Pageidavimų Deklaruota Vertė, Prašome Mums Pranešti. laivybos laikas 1.Prekės Bus Išsiųstos Per 2-7 darbo Dienas, Gavus Mokėjimą Ali-express". 2.Paliksime Sekimo Numerį, Dėl Jūsų, Kad, Kai Mes Išsiųsti Paketą.Siuntimo Informacija bus Atnaujinti Po Kelių Dienų.Ji taip Atsitinka, Kad Jūs negali Patikrinti Informacijos Svetainėje. atsiliepimai 1.Jūsų Patenkinamas Yra Tik Mūsų Siekimas. Jūsų Atsiliepimai Yra Labai Svarbus Mums. 2.Prašome Palikite Mums Penkių Žvaigždučių Kai esate Patenkinti Savo pirkiniu. 3.Prašome nesuteikia Mums Neigiamų Atsiliepimų, Jei esate Nepatenkinti Su Jūsų Pirkti, Ir Nedvejodami Susisiekite su Mumis, Mes jums Išspręsti Visas Problemas Su Jumis. 4.Prašome Don ' t Atviras Ginčas dėl kitų Priežasčių, Prieš Susisiekdami Su Mumis, Ir Mes suteiksime Jums Gerą Sprendimą. grįžti&grąžinimo politika 1.Jei Dėl Kokių Nors Priežasčių Jūs Nepatenkintas Mūsų Produktus, Prašome Susisiekti Su Mumis Per 7 Dienas. 2.Tik Nenaudota, Nesugadinta Ir Pradinę Būklę Elementą, Gali Būti Kvalifikuotas Grįžti. 3.Pirkėjas Yra Atsakingas Už Grąžinimo, Laivybos Mokestis.

• Prekės Pavadinimas: HBL
  • Modelio Numeris: krištolo karoliukai aštuonkampis
  • Skersmuo: Kaip 14mm
  • spalva: sumaišykite spalva