• Tablet Priedai |

Gražus minkšti silikoniniai atgal magnetinio smart pu odos atveju "apple", iki 2017 m. ipad oro 1 dangtelis naujas plonas plonas flip tpu apsauginiai atveju

Žymos: byla dėl "apple", case for ipad oro, odinis dėklas skirtas ipad, Pigūs atveju "apple", Aukštos Kokybės case for ipad oro, Kinija odinis dėklas ipad Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 26cm x 20cm x 2cm (10.24in x 7.87in x 0.79in)

Minkštas silicio atgal gražus stabdžių neveikia

Smart case tinka 2017 naujas iPad ir Oro 1 kartu

Jei tinka naujas 2017 "iPad" ir "iPad" oro 1 kartu

Patikrinkite savo mašina modelio nr. prieš pirkti,pirkti klaidingą 1. Minkštas silicio atgal, gražus stabdžių skaldytų 2. Plonas plonas dizainas 3. Gražus kokybės 4. Lengva įdiegti ir imti mašina 5. Wake-miego funkcija 6. Daugiau tvirtą paramą nei kitos 3 raukšlės projektavimo atveju. Funkcijos: 1. Tinka naujas 2017 "iPad" ir "iPad" oro 1 kartu 2.Stilingas, Kompaktiškas, elegantiškas ir mados dizainas suteiks jums puikią patirtį; 3.Geros kokybės medžiagos; 4.9 galimos spalvos: rožinė raudona,Mėlyna,juoda,Žalia,Balta,Rožinė,pilka,Aukso, 5. Unikalus dizainas leidžia lengvai naudotis visi mygtukai, valdikliai&uostuose nereikia pašalinti atveju; 6. Apsaugoti savo oro nuo Įbrėžimų, Dulkių; maloniai Prašome pažymėti: Kai kurių spalvų, gali būti laikinai išparduota be įspėjimo. Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes padarysime viską, kad padėtų jums. Jei norite pirkti didelį kiekį, prašome atsiųsti mums elektroniniu paštu, mes suteiksime jums geriausias ir konkurencinga kaina. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas!!! Pastaba: Pls nurodykite spalvų ir kiekis, kai jums padaryti, kad arba mes išsiūsime atsitiktinai! Grąžinamosios Išmokos • priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, sąlyginio DEPONAVIMO. • Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo. • Jei negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas. Grįžti & Grąžinti pinigus • Jei norite grąžinti jūsų produktas (- ai), remontas / keitimas / grąžinimas, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo. • Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#. • Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti. Atsiliepimai • Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! • Grįžtamasis ryšys yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas. Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos! Apie MUS 1.Stengiamės, kad mūsų dauguma 100% klientų pasitenkinimo. 2. Daugelis pardavėjų tiekimo pilkosios rinkos, Mes garantuojame, kad mūsų produktai yra visiškai naujas, oficialus ir pirmos klasės kokybės. Tikimės plėtoti stiprų, ilgalaikį, abipusiai naudingus santykius su jumis. Jei manote, kad mes galime patenkinti jūsų reikalavimus, prašome klausti išsamią informaciją apie bendradarbiavimą.

• Funkcija: Lašas atsparumą,atsparus smūgiams,Anti-Dulkių
  • Medžiaga: PU
  • Už "IPad" Modelį: iPad 9.7 colių 2017
  • Suderinamos Prekės: Apple iPad
  • Tipas: Apsaugos Shell/Oda
  • Stilius: Atsitiktinis
  • Modelio Suderinamumas: Oro 1 & 2017 naujas Padas
  • Plotis: 24cm
  • Taikymo Nešiojamojo Kompiuterio Dydis: 9.7"
  • Prekės Pavadinimas: SUREHIN
  • Ilgis: 17cm
  • Modelio Tipas: Kietas
  • Pakuotė: No
  • Modelio Numeris: 3 kartus minkštas atveju atgal

Fjwoefjw
2018-01-19
5/5
match commodity description, delivered fast, recommend seller
T Sladkaya
2017-11-22
5/5
case excellent! air ipad model 1. adhere well silicone, top cover magnetic, opening on screen delivery 3 week, courier привёз home)))) not спродавцом общалась
Johnokiby1
2017-10-27
5/5
nice all-around fit case.

CucKooDo 50Pcs/daug Folio Premium PU Odos Slim Stovėti Atveju, "Lenovo" Tab 4 10.0 (TB-X304F)/ "Lenovo" Tab 4 10.0 Plus (TB-X704F/N) Slim žemo profilio dizainas yra specialiai pagamintas Lenovo Tab 4 10.0 ( TB-X30F ) / Lenovo Tab 4 10.0 Plus ( TB-X704F/N ) Planšetinį kompiuterį . Pagaminta iš minkšto patvarus PU odos, jūsų prietaisas yra apsaugotas nuo įbrėžimų ir kasdien iškilimų. Minkštas vidaus pamušalas, taip pat apsaugoti ekraną, taip pat jaučiasi
Universalus Nuimamas Belaidžio "Bluetooth" Klaviatūra + PU Oda Atveju Padengti Stendo 7 8 colių Tablet PC Su nemokama Stylus Minkštas ir patvarus atveju, išlaikyti savo tablet PC pilnai padengtos slim fit. Įkraunamą bateriją, padaryti daugiau, mokestis mažesnis. One - touch bluetooth ryšį, lengvai poros daro sinchronizavimą greitai ir lengvai. Padidėjęs sala stiliaus klaviatūra kuria malonią ir natūralią spausdinimo patirtį. Pastaba: