12mm 10vnt/20pcs aukso čempionas širdies Kristalų sagtis, aukštos kokybės Stiklo Kristalų siūti strazdų "pasidaryk pats" SKHY05

Žymos: crystal siūti, crystal siūti cirkonio, siūti kalnų krištolas, Pigūs kristalų siūti, Aukštos Kokybės krištolo siūti cirkonio, Kinija siūti kalnų krištolas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: Pakuotė

(Aukštos kokybės krištolo ir stiklo, aišku, blizgus, Aukštos kietumas gydymas, Dilimui ir atsparumas įbrėžimams, dideles išlaidas ir rezultatus)

aukso čempionas Širdies formos Siūti cirkonio

Dydis : 12mm

Naudojimas : drabužiai, aksesuarai, batai, rankinės, papuošalai, vestuviniai aksesuarai ir kt.

Medžiagos : kristalai, stiklas, apačioje sidabro padengtą, su letena parama

Pastaba : Dear klientas. Visos mūsų prekės yra nemokama. Dėl menkų pelno , Paprastai yra mažiau nei $ 5 plaukų Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis , logistikos informacija nėra sekimas . Daugiau nei $ 5 siųsti Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu arba siųsti ePacket . Logistikos stebėjimo informacija,Tikiuosi, kad dauguma pirkėjų supranta. Protas, kuris yra atsargūs šaudyti . (Jei visi paketai prarandami ar vėliau, mes turime visa grąžinamoji išmoka, prašome nesijaudinkite)

[fizinės paveikslėlį]

Rūšies, šaudymo, dėl fotoaparatas, šviesos ir kt. yra šiek tiek spalvų, pro, kurie kruopščiai kulka

Daugiau Spalvų Pirkti Saitą

Aukso bazės Daugiau Spalvų Pirkti Saitą

• Technics: siūti
  • Modelio Numeris: SKHY05
  • spalva: Aukso Čempionas
  • Produkto Tipas: Cirkonio
  • Naudoti: Krepšiai,Batų,Drabužių
  • Strazdų Tipas: Laisvas Cirkonio
  • Dydis: 12mm
  • Formos: Širdį
  • Stilius: Flatback
  • Medžiaga: AAA+ Stiklo Kristalų
  • Naudojimas: Suknelė,Batai,rankinės,Drabužiai,PASIDARYK pats Apdailos
  • Paking kokybės: 10vnt/20pcs gali pasirinkti

Safyro mėlyna DR Gręžimo Pusėje Grandinės Crysta Stiklo Siuvimo Strazdų su Letena "PASIDARYK pats" Moterų Shose ir Vestuvių Suknelės Jei jūs turite kitą spalvą ir modelį, spustelėkite ant nuotraukos vėliau,ačiū PASTABA : mūsų parduotuvėje pirkti daugiau nei 5dollars, mes pasirinkti greitas pristatymas, metodus ir stebėjimo informaciją Prašome patikrinti prieš perkant pristatymo adresą ir pašto kodą yra teisinga, tai yra labai svarbu,
20 Vnt Stačiakampio Siūti Letena kalnų krištolas Stiklo Kristalų Prarasti Cirkonio "PASIDARYK pats" Drabužių Priedai 10X14mm 20 Vnt Stačiakampio Siūti Letena kalnų krištolas Stiklo Kristalų Prarasti Cirkonio PASIDARYK pats Drabužių Priedai 10X14mm Medžiaga:stiklas. Dydis:10x14mm. Kiekis:20pcs. Turime ir kitų panašių prekių, apsilankykite pirmos kategorijos mano parduotuvėje, ačiū.
2 bags/lot SS8 transparent color DMC Hotfix Rhinestones bulk price crystal hot fix stones loose rhinestone hotfix Free Shipping! 2*1440pcs/Lot, SS8 High Quality DMC Crystal color / Hot fix Rhinestones wholesale price,loose rhinestone hotfix des igns color : transparent color size : ss8 mini order : 2 bags/lot =2X1440pcs