(Kostiumas+Liemenė+Kelnės) Studija vestuvių fotografavimas temą tiktų suknelė vyrų spausdinimo banga mados fotografija kostiumas populiarus etape kostiumas

Žymos: kostiumas suknelė vyras, suknelė vyrai, kostiumas kostiumas, Pigus kostiumas suknelė vyras, Aukštos Kokybės suknelė vyrai, Kinija kostiumas kostiumas Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 30cm x 25cm x 20cm (11.81in x 9.84in x 7.87in)

M tinka aukštis 170-175cm svoris 60-65kg dėvėti

L pritaikymas aukštis 175-179cm svoris 67-72kg dėvėti

XL tinka aukštis 179-182cm svoris 75-80kg dėvėti

Mokėjimo būdas

Jei norite pridėti elementą į savo krepšelį,galite kasos ir eiti į priekį su mokėjimo.

Laivybos Sąlygų EMS express paslaugos/Kinija Pos/Hongkong Post ir pagreitintos express paslauga, įskaitant DHL/UPS/FEDEX/TNT.

Pristatymas Metodas

Su EMS paslaugos(EMS Nemokamas pristatymas), jis trunka apie 5-8 darbo dienas, kad laivas į pagrindinių pasaulio šalių, pavyzdžiui, JAV, Vakarų Europoje,Australijoje sūnus,tačiau,pristatymo laikas, nėra užtikrintas, nes tranzito laikas labai priklauso ir teikia Pašto Paslaugų(išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas)

Jei turite daugiau klausimų, ar reikalavimas dėl laivybos,pls nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Terminai Ir Sąlygos

Tačiau,siekiant išvengti galimo oversights,mes pagarbiai prašyti jūsų pagalbos padėti mums tai abiem pusėms priimtinas sandoris KRUOPŠČIAI peržiūrėti prekės aprašymas ir nuotraukos,ir paprašė visus klausimus PRIEŠ SIŪLYMĄ.

Garantija:7-dienų pinigų atgal / 2-savaites keičiantis / 1 metus, remonto paslaugos

Grąžinama prekė turi būti jūsų vardas ir pavardė,adresas,prekės,dienos,telefono, kaip jums sumokėjo,ir jei prašote grąžinamosios išmokos arba mainus.

Gavęs grąžinamas daiktas,mes grąžinsime pinigus už kliento prekės kaina(be siuntimo išlaidas ir atgal)

Susisiekite Su Mumis

Jei jus domina darbo su Draco Tek,nedvejodami susisiekti su mumis dėl produktų,kainų derybos,laivybos,muitinės deklaracijos ar kitų pagalbos reikia...mes įsipareigojame savo 100% klientų pasitenkinimo.

Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus ir mūsų atsiliepimų reitingas atspindi tai satifaction.

Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą atsitiko.mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali hve,ir bus stengiamės, kad išspręstumėte problemas.

Mums rūpi mūsų vertingų klientų,ir visada pasistengsime jums padėti

• Elemento Tipas: Kostiumai.
  • Uždaryti Tipas: Viena Breasted
  • Priekiniai Stilius: Butas
  • Lytis: Vyrai
  • Kilmės vieta: Guangdong, Kinija (Žemyninė)
  • Rankogalių Stilius: Paprastųjų
  • Drabužių Ilgis: Reguliariai
  • Medžiaga: Medvilnė,Mikropluošto
  • Dydis: M, L, XL
  • Ziajać Uždarymo Tipas: Užtrauktukas Skristi
  • Stilius: Atsitiktinis
  • Viršutinių Drabužių Siuvimas Tipas: Medvilnės
  • Sezonas: Rudenį, Žiemą
  • Tinka Tipas: Tiesiai
  • Prekės Pavadinimas: BADUN QISHI
  • Modelio Numeris: 18

3 Gabalus slim Baltos spalvos Jaunikis Smokingas Aukštos Kokybės Mens Kostiumai, Vestuvių 2017 Anglija kingsman Verslo Vyrų Kostiumas (Striukė+Kelnės+Liemenė) Sveiki Atvykę Į Mūsų Parduotuvę Tik, kad labiausiai profesionalus produktas jums Jūs galite pasirinkti spalvą thetie iš mūsų spalvų lentelėje. arba pateikti mums nuoroda spalvų vaizdą.pasirinkite labiausiai uždarytas spalvų, kad jūsų suknelė. Standartinio dydžio, remiantis mūsų dydžio lentelę,
Juoda vyrai smokingas kostiumai dizaino masculino terno etape kostiumai dainininkų vyrų-švarkas šokių drabužiai, striukė star stiliaus suknelė punk Mano brangus draugas: yra skirtumų tarp šalių, nes drabužių dydžiai , prašome pasakyti, jūsų aukštis:? cm, svoris:? cm, pečių:? cm, krūtinės:? cm, aš galiu pasirinkti tinkamą produktą už jus. Ačiū! Mano brangus draugas: yra skirtumų tarp šalių, nes drabužių dydžiai , prašome pasakyti, jūsų aukštis:? cm, svoris:?
Vyrų Kostiumai 2017 Užsakymą Violetinė Atsitiktinis Vyrų Kostiumai Slim Fit Jaunikis Groomsman Švarkas tinka vyrams, 2 dalių (Švarkas+Kelnės) Proga :Oficialus & Vestuvių Paerty Medžiaga :Polyster Dydis :Standartinis dydis arba Užsakymą pagaminti Spalva :KAIP paveikslėlyje Pakuotės Turinys : Jaclet + Kelnės + Peteliškės Pastaba: Gerbiamieji,jei pastebėsite, kad pirmiau stanrard kostiumai dydis netelpa jums labai, jums tik priemonė