• centras |

Lovelive!Saulė! Takami Chika Mergaičių Šalis Suknelė Cosplay Kostiumų S002

Žymos: cosplay kostiumas, suknelė cosplay, šalis kostiumas, Pigūs cosplay kostiumas, Aukštos Kokybės suknelė cosplay, China šalis, kostiumų Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Prodcut pavadinimas: Lovelive!Saulė! Takami Chika Mergaičių Šalis Suknelė Cosplay Kostiumų S002 pakuotė: suknelė,kaklaraištis,apyrankės,galvos apdangalai

dydžių lentelė bei matavimo vadovas, kaip nurodyta toliau:

Kostiumas yra custom made ,prašome informuoti mane tokia informacija:

1> Jūs vyras ar moteris?

2> Savo svorį (KG?

3>Jūsų aukštis, CM

4>Biustas (Patelė)---Meassure perimetras aplink galo taškas biustas su liemenėlė.

Krūtinės (Vyras)---Imtis matuoti apskritimo ne galo taškas krūtinės.

5>Juosmens---Rasti brandžios juosmens,siauriausioje virš jūsų hipbone.

6>Hip---Įdėti juosta aplink, tuo didesnę dalį savo apačioje, kai jūs stovite su savo pėdas.

7>Savo mobilųjį telefoną arba telefonu, ji yra labai svarbi mūsų vežėjas,jei reikia.

Pristatymo ir Grąžinimo:

Kostiumas priėmimo laikas yra maždaug 5-10 dienų.Pristatymo laikas yra 10-15 dienų.

Mes galime priimti grąžinimo ar keitimo dėl blogos kokybės, ar pažeistas kostiumas,per 3days po jūsų gauti elementą.Pirkėjas reikia sau leisti grąžinti laivybos kaina. Mes suteikiame visą kompensaciją po to, kai aš gauti paketą. Tačiau įsitikinkite, kad kostiumas yra kaip savo pirminę padėtį ir visi priedai taip pat.

Atkreipkite Dėmesį : Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė. - Prašom patikrinti su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą (pirkimą)

• Sudedamosios dalys: suknelė,kaklaraištis,apyrankės,galvos apdangalai
  • Dydis: XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
  • Tiekėjas Tipas: OEM