Pora mini modeliavimo triušis modelis žaislas dervos&kailinių triušių krepšelį lėlės dovana, apie 10x7x7cm 1452

Žymos: triušis lėlės, triušis dovana, lėlės triušis, Pigiai triušio lėlės, Aukštos Kokybės rabbit dovana, Kinija lėlės triušis Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 11cm (5.91in x 3.94in x 4.33in)

aprašymas: dydis yra apie 10x7x7cm . mes atsiųsime krepšelį atsitiktinai spalva. Pristatymo informacija:

mes laivas jį atlikti taip, kaip jums pasirinkti kaip įmanoma greičiau. jeigu jums nepavyko gauti elementą nustatytą laiką, prašome susisiekti su mumis, mes patikrinti stebėjimo informaciją. kreipkitės į mus: 1. Jei turite klausimų, Prašome susisiekti su mumis elektroniniu Smokykla.lt, Atsakyti per 12 valandų. 2. Mums rūpi mūsų vertinami pirkėjų, jei turite kokių nors klausimų, mūsų Klientų Aptarnavimo darbuotojai bus labai malonu jums padėti. Mes stengiamės atsakyti į jūsų laiškus kaip įmanoma greičiau, tačiau dėl didelės apimties, kasdien gaunamus laiškus ir laiko juostų skirtumas, mes negali būti galėtų atsakyti į jūsų laiškus iš karto. Prašome leisti 12-24 darbo valandomis mums atsako. Atsiliepimai: Gerbiami pirkėjai, mes vertiname jūsų verslą, jei jūs patenkinti mūsų paslaugos, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų ir įvertinti informaciją apie sandorį (Detaliai Pardavėjo Reitingus), o "TOBULAS 5 ŽVAIGŽDĖS". [Kai jūs norma laivybos laiko dalį skirkite tarptautinio tranzito į atlygį.] Jūsų pripažinimą, padės mums labiau pasitikintys kurti verslą ir tarnauti jums geriau. Mūsų tikslas yra įsitikinti, kad jūs esate laimingas ir pirkėjo malonią su mumis. Prašome pateikti mums pranešimą prieš paliekant bet 1 ar 2 reitingus, neutralus, neigiamas grįžtamasis ryšys arba atidaryti bet kokį ginčą. Mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali turėti, ir padarysime stengiasi išspręsti problemas. Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą.

• Forma: Gyvūnų
  • Įdaru: Kokybės Drožlės
  • Amžius: > 3 metų
  • Savybės: Įdaryti & Pliušas
  • Tipas: "PASIDARYK pats" Pritaikymas
  • Elemento Tipas: Gyvūnai
  • Temos: Gyvūnų
  • Gyvūnai: Triušis
  • Lytis: Unisex
  • Įspėjimas: n
  • Medžiaga: Natūralios Odos
  • Modelio Numeris: s

Siamnong
2018-01-23
chickens and bunnies cool !!!!!!!!!!!!!

Metoo vaikų saldus animacinių filmų mielas panda, koala darželio vaikai mokyklos kuprinė mergina pečių maišą pliušinis žaislas, lėlė baby dovanų 1pc NICI pliušinis žaislas įdaryti lėlės 3D popieriaus pastato modelis Plastikinių dėlionės Lydinio automobilio modelį Montessori medinis žaislas 3D medinė dėlionė 3D modelis building block modelis Magnetinis mokymosi langelį Magnetinis stick Kūdikių lova barška ratas Mielas drauge, kviečiame candice guo 's parduotuvėje. Mūsų
Didelis naujas pliušinis mėlyna dramblys žaislas Įdaryti animacinių filmų dramblys dovana lėlė apie 60cm 0215 aprašymas: dydis apie 60cm, spalva-mėlynas. jei norite 30cm, 40cm, 50cm artimųjų ar kitų spalvų,prašome conatct mums, ačiū. 520398606106a Pristatymo informacija: mes laivas jį atlikti taip, kaip jums pasirinkti kaip įmanoma greičiau. jeigu jums nepavyko gauti elementą nustatytą laiką, prašome susisiekti su mumis, mes patikrinti