• Interjero Dalys |

DC12V 24V Jūrų Klasės VENTILIATORIUS Svirtinis Jungiklis Baltas Led lempos, 3 Pin ON/OFF SPST Vandeniui IP66

Žymos: svirtinis jungiklis jūros, pereiti jūros, led svirtinis jungiklis, Pigūs svirtinis jungiklis jūros, Aukštos Kokybės jungiklis jūros, Kinija led svirtinis jungiklis Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 15cm x 3cm (7.09in x 5.91in x 1.18in)

Aprašymas: Vieną Polių Vieną Mesti ON-OFF jungiklis

Juoda kieto paviršiaus rokeris.

Baltos spalvos LED.

Reitingas:20A DC 12V

10A 24V DC

Dydis Gręžimo:37.2 x21.2mm

Pakuotės Turinys:

1x Svirtinis Jungiklis

Apmokėjimas:

1. Apmokėjimas turi būti gautas per 3 Dienas nuo pirkimo datos.

2. Prašome palikite pranešimą, kai priėmimo mokėjimo, jei turite bet kokį specialų prašymą (spalvos/dydis).

3. Paprastai užsakymai bus tvarkomi iš karto siunčiami į 24-48hrs, todėl mes neprisiimame jokios El. paštas/Pranešimas pastaba prieš ar po jūsų užsakymus.

4.Rimtas Pirkėjas Tik! Prašome atidžiai perskaityti visas sąlygas, atidžiai, kai jūs perkate. Ačiū !

Pristatymas:

Prekės bus išsiųstos per 24-48 val po visiško apmokėjimo gavimo. (neįtraukiama savaitgaliais ir švenčių dienomis)

Mes laivas prie JAV ePacket. Tai trunka apie 7 - 20 darbo dienų.Mes laivas kitos šalies, su sekimo numeriu Singapūras ar Honkongas Oro paštu. Šis tarptautinis užsakymą gali užtrukti ilgiau atvykti.Paprastai laivybos laikas, kad dauguma šalių yra 15-25 darbo dienas.(Išskyrus tuos atvejus, RUSIJA,ISPANIJA,BRAZILIJA,MEKSIKA,BALTARUSIJA ir pan.)

Jei jums nėra gavę siuntą, per 28 Darbo dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes patikrinti ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

Atsiliepimai:

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus mums. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

Kitas Politikos Kryptis:

Visi daiktai buvo išbandytas ir atidžiai tikrinamas prieš siunčiamos.

Tuo atveju, jei prekė yra su trūkumais, kai jūs gaunate tai, prašome susisiekti su mumis. Mes pasirūpinsime, grąžinimo ir reship. Prašome susisiekti su mumis prieš grąžinant packge.

Rimtas Pirkėjas Tik! Prašome perskaityti atidžiai prieš perkant. Ačiū !

• Elemento Tipas: Jungikliai
  • Medžiagos Tipas: Juoda kieto paviršiaus rokeris.
  • Prekės Pavadinimas: BANDC
  • Metų: 2017
  • Modelio Pavadinimas: 1441
  • Elemento Ilgio: 4.85cm