• Apšvietimo Reikmenys |

Staklių Pjovimo 500pcs Raudona Spalva kaip 14mm Slyvų Žiedų/Žiedų Karoliukus į Vieną Skylę Gali Padaryti "Pasidaryk pats" Dovanų Perteikti Proto

Žymos: pjovimo mašina, gėlė gali, karoliukai, karoliukai, Pigūs pjovimo mašina, Aukštos Kokybės gėlių gali, Kinija karoliukai karoliukai Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (500 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Visi proudcts yra krištolo ir stiklo , ne ne Akrilo Pavadinimas : Crystal Slyvų Žiedų/Žiedų Granulių naudojimas : užuolaidų arba durų užuolaidos , vestuvės , viešbutis, ornamentai dydis : kaip 14mm naudoti : Stiklo Kristalų Karolius, Šviestuvai Krištolo Sietynas Lempos

Apšvietimo Dalis Lašai Pakabučiai Prizmės Kabinti Galss Šviesos Pakabukas Pagrindinis Puslapis/House"

Puošimas, Vestuvių Papuošimas Šviestuvo Dalis Reikmenys Aštuoniakampis Rutuliukų Grandinė

Užuolaidų ir Liustra Dekoro.

Valentino Dieną, Velykų sekmadienį Priedai

Helovinas, Padėkos Diena Tyli Naktis Kalėdų Dieną Ir Naujųjų Metų Dekoro Aksesuarai Dovanos

Motinos Diena, Tėvo Diena Dovanos

April Fool ' s Day Įrankis Rekvizitai

Jei norite, kad kiti kiekio,susisiekite su manimi arba spustelėkite paveikslėlį kaip rodo taip: Mes turime įvairių spalvų kristalų slyvų žiedų, karoliukų, vieną skylę, galite pasirinkti,jei norite kitų spalvų,galite spustelėkite paveikslėlyje, arba susisiekite su manimi,ačiū, Mes esame crystal factory,kiekis sandėliuose yra didelis, ir mes turime daug spalvų ir dydžių yra jūsų pasirinkimas,galite pasirinkti tyčia pagal jūsų poreikį ir galime sudaryti individualų dydį ir spalvą. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis. jums reikia žinoti 1.Kaina Neapima Jokių Muitų Mokesčių Ir nesiimame Atsakingi Už Bet kokius Muitus į Paskirties Šalį. 2.Mes Paprastai Ženklo Prekes, Kaip DOVANA Su MAŽOS VERTĖS sąskaitoje Faktūroje, Ir Padėti Jums Išvengti Kitų Importo Mokesčių, Tačiau Mes negalime Garantuoti Jokių Mokesčių. 3.Jei Turite Specialių Pageidavimų Deklaruota Vertė, Prašome Mums Pranešti. laivybos laikas 1.Prekės Bus Išsiųstos Per 2-7 darbo Dienas, Gavus Mokėjimą Ali-express". 2.Paliksime Sekimo Numerį, Dėl Jūsų, Kad, Kai Mes Išsiųsti Paketą.Siuntimo Informacija bus Atnaujinti Po Kelių Dienų.Ji taip Atsitinka, Kad Jūs negali Patikrinti Informacijos Svetainėje. atsiliepimai 1.Jūsų Patenkinamas Yra Tik Mūsų Siekimas. Jūsų Atsiliepimai Yra Labai Svarbus Mums. 2.Prašome Palikite Mums Penkių Žvaigždučių Kai esate Patenkinti Savo pirkiniu. 3.Prašome nesuteikia Mums Neigiamų Atsiliepimų, Jei esate Nepatenkinti Su Jūsų Pirkti, Ir Nedvejodami Susisiekite su Mumis, Mes jums Išspręsti Visas Problemas Su Jumis. 4.Prašome Don ' t Atviras Ginčas dėl kitų Priežasčių, Prieš Susisiekdami Su Mumis, Ir Mes suteiksime Jums Gerą Sprendimą. grįžti&grąžinimo politika 1.Jei Dėl Kokių Nors Priežasčių Jūs Nepatenkintas Mūsų Produktus, Prašome Susisiekti Su Mumis Per 7 Dienas. 2.Tik Nenaudota, Nesugadinta Ir Pradinę Būklę Elementą, Gali Būti Kvalifikuotas Grįžti. 3.Pirkėjas Yra Atsakingas Už Grąžinimo, Laivybos Mokestis.

• Medžiaga: Crystal AAA
  • Plotis: 14mm
  • Prekės Pavadinimas: HBL
  • Aukštis: Kaip 14mm