Žymos: įrankiai smuikas, smuikas gnybtus, smuikas įrankiai, Pigūs įrankiai smuikas, Aukštos Kokybės smuiko gnybtus, Kinija smuikas įrankiai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 10cm x 10cm (23.62in x 3.94in x 3.94in)

Kasos daugiau mano aukcionus, jūs gausite daugiau nei lūkesčius!

Tikiuosi, kad jums nebus prarasti šią galimybę jį gauti ! Laimingas siūlymą!

Jeigu jums iškilo klausimų apie šią prekę, prašome el. pašto, prieš jums pasiūlymą. Mums bus labai malonu atsakyti į visus klausimus jums gali turėti.

Kasos daugiau mano aukcionus, jūs gausite daugiau nei lūkesčius!

Tikiuosi, kad jums nebus prarasti šią galimybę jį gauti ! Laimingas siūlymą!

Funkcijos: 1 set Smuikas viršų ir atgal, apkabos, smuikas įrankiai Smuikas Gnybtus įrankiais, Remontas, Klijavimas

Pakuotė:

Mūsų prekės yra ateiti su putplasčio dėžutę, lengva nešiotis ir saugos pakankamai prekės,

MUITINĖS SPAUDAI

We will ship daiktas kaip dovana ir pranešė, prekių vertė, yra žemas USD. Jums gali tekti mokėti mažai arba jokio sumokėti muito mokesčius. Bet tai yra būtina, arba užsakymą bus atidaryti paketą ir įvertink gitara. Mes turime pakankamai patirties, kad padėtų jums gauti gitara saugiai.

Pristatymas

Ji normlly nukelia mus 1-7 dienų, kad gauti prekes galite sumokėti paruoštas laivybos po jūsų mokėjimas patvirtino .com.

Mes paprastai naudoti EMS vežimo sąnaudos būtų mažesnės ir geresnių paslaugų.

Jis paprastai trunka apie 5-8 dienų EMS pristatyti prekes. Tada galite gauti elementus, išklausęs pasibelsti į jūsų duris.

Mes džiaugiamės, kad sujungti laivybos už prekes mokama vienu mokėjimu. Siuntimo kainos bus pagrįstos bendras svoris daiktų, ir savo buvimo vietą.

Esame labai profesionalus ir atsargūs, apie pakuotę laikyti daiktų saugus transportuojant.

Po Pardavimo, Klientų Aptarnavimo

Mūsų 100% pasitenkinimo garantija leidžia jums pirkti su pasitikėjimu!

Prekės yra PAGAMINTOS KINIJOJE. Jie yra tie, kad kai kurie iš jūsų vaikinai ieško, bet jie yra gera ir verta pinigų jums mokėti.

Retais instancijos brokuotą prekę, būtinai susisiekite su mumis, pirmą ir leiskite išsiaiškinti geras būdas ją išspręsti.

**nedvejodami man, jei turite kokių nors klausimų**

Ačiū ir laimingas siūlymas

Apsilankykite mūsų parduotuvėje Kitos " GREAT deals ir Daiktų! !

Į

Ebay Pardavimo yra tik dalis mano kompanijos. Mūsų klientai yra perpardavėjai,smuikui, parduotuvės,miuziklų,mokytojai,tuthiers ir t.t... Taigi, Mes tikimės sukurti ilgą laiką, santykius su mūsų ebay klientams,100% kokybės garantiją. Sveiki man duoti patarimų dėl qaulity ir paslaugų, mes suteikiame jums. Jei esate individualus pirkėjas, mokytojas, muzikos mokykla, parduotuvė, ir tt.. I bus jūsų geriausia pasirinkti.

• Naudoti: Smuikas Naudoti
  • Modelio Numeris: 4/4

Aikštėje dual lizdo žalvario vožtuvas kampu Žanras: žalvario įstaiga, chromuota apdaila vieną įėjimas, du lizdo $8 $9 $13 $21 $15 $4 Mokėjimo - Mes priimame alipay čia - Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO. Pristatymas 1 Mes išsiųsti
Dėl LG Ray grūdintas stiklas screen protector 2.5 9h saugos apsauginę plėvelę ant X190 X 190 Guard pelicula de vidro Dėl LG Ray grūdintas stiklas screen protector 2.5 9h saugos apsauginę plėvelę ant X190 X 190 Guard pelicula de vidro Savybės: Paviršius yra anti-naftos perdirbimo (Oleophobic danga), todėl pirštų atspaudų ir naftos nėra lengva likti ant paviršiaus, lengva valyti. Visą klijavimas, automatinė adsorbcijos gali