• Vyriški Krepšiai |

30L Vyrai Moterys Karinės Kuprinės Vandeniui Mados Vyras Nešiojamojo kompiuterio Kuprinė Atsitiktinis Moterų Kelionių Kuprinė Kamufliažas Armijos Krepšys

Žymos: armijos krepšys, karinė kuprinė, kelionių kuprinė, Pigūs armijos krepšys, Aukštos Kokybės karinė kuprinė, Kinijos kelionių kuprinė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

1.Prekės bus išsiųstos per 1-10 darbo dienų artimiausiu metu po apmokėjimo.

2. Pristatymo laikas ir laivybos laikas gali skirtis dėl įvairių užsakymų, su skirtingais pristatymo adresą. Jei reikia skubiai, prašome susisiekti su mumis prieš pateikiant užsakymą.

3.Mes galime išsiųsti į daugumą pasaulio šalių, ir mūsų prekės bus vežamos Kinija Paštu, Oro Paštu, tai užtruks apie 10-20 darbo dienų pasiekti daugelyje šalių. Bet mes negalime laivas, PAŠTO dėžutės adresą, taigi, prašome pateikti mums tikslų adresą ir kontaktinį telefono numerį, pašto kodą (kurjerių naudoti tik). Rusijos draugai, reikia pateikti visą pavadinimą, nes naujosios politikos rusijos Muitinės, kitaip jis negalėjo gauti užsakymą.

4.Jei jūs neturite gavo savo prekes per įprastą laiką, ar manote, kad yra kažkas negerai su transportu, prašome dont nerimauti ir jaustis laisvai susisiekti su mumis, mes tai patikrinti jums artimiausiu metu.

5.mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčio į paskirties šalį, nes ji priklauso nuo jūsų countrys politikos.

1.Brokuotos prekės turi būti grąžinamos per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo terminas.

2.Tik sugedusį elementą, gali būti siūlomi keitimo ar pakeisti.

3.Prašome įsitikinkite, kad išlaikyti originalią pakuotę grąžinti.

4. Pirkėjas turėtų mokėti, laivybos mokestis grąžinti bet kurioje situacijoje, išskyrus mūsų kaltes.

1. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo plėtros, mes nuoširdžiai kviečiame jus patvirtinti, kad gavo užsakymą ir palikti teigiamą atsiliepimą ( 5 žvaigždučių ) su mumis, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas. Tai bus tiesiog jus tik 1 minutę. Ačiū!

2. Jei esate nepatenkintas prekės jokiu būdu, prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą . Mes suprantame, kad problemų ir nusivylimų, jums gali turėti, ir bus stengiamės, kad išspręstumėte problemas.

• Modelio Tipas: Paslėpti
  • Išorinis: Dumblo Kišenėje
  • Lietaus: No
  • Elemento Tipas: Kuprinės