• centras |

BXT Anglies Butelis Narve Dviratį Butelio Laikiklį Ultra Light dviračių vandens butelis narve puodelio laikiklis mtb/road Dviračių Priedai/dalys

Žymos: dviračių butelis turėtojas, vandens butelis narve, Dviračių Vandens Butelis Narve, Pigiai dviratis butelis turėtojas, Aukštos Kokybės vandens butelis narve, Kinija dviračių vandens butelis narve Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 50cm x 10cm x 10cm (19.69in x 3.94in x 3.94in)

Laiške Pirkėjams

Gerbiami Pirkėjai ,

Sveiki atvykę į mūsų BXT internetinėje parduotuvėje Smokykla.lt .

T čia yra daug daiktų, reklamos laikotarpiu mūsų parduotuvėje . Kaina yra kur kas konkurencingesnės, nei bet kada . Skatinimo laikas yra ribotas, ir mes ne visada parduoti už šią kainą be pelno . Tad pasinaudokite šia proga gauti tai, ko norite, kad su šiuo geriausią kainą .

Dėkojame už jūsų paramą ! Mėgautis savo pirkinių čia !

Nuoširdžiausi Linkėjimai .

BXT Technology Co. Ltd .

medžiaga

visą anglies dioksido

pavadinimas

BXT-PR-001

Pynimas

3k

apdaila

matinis/blizgus

svoris

24+-5g

1) Konkurencingų Gamyklos Kainą ! Nėra Agentūros Mokesčio !

BXT Technology Co., Ltd " yra gaminti gamykloje anglies dviračių dalys . Mes parduoti produktus iš mūsų gamykloje tiesiogiai . Nėra agentūros mokesčių.

2) Prekės ženklo produktus !

Mūsų gamykla buvo skirta sukurti savo prekės ženklą "BXT" . Puiki kokybė, konkurencinga kaina, padės mums laimėti daugiau rinkos dalies . Be abejo, mūsų pirkėjai bus būti paramos gavėjais .

3) Griežtą kokybės užtikrinimo !

Siekiant užtikrinti mūsų klientams gauti puikios kokybės produktai , iš medžiagų kontrolės gataviems produktams surinkimas , kiekvienas procesas bus griežtai tvarkoma ir prižiūrima mūsų pačių komanda . Ir mes suteikiame 2 metų garantiją .

4) Greitas pristatymas !

Parduodame tiesiai iš mūsų pačių gamykloje , o ne iš agentūrų, pirkti daiktų, visų pirma iš gamyklos ir išsiųsti .

Dėmesio:

Prieš jums patvirtinti sklypo,prašome atidaryti paketą,ir patikrinkite, ar elementai yra pažeistas transportavimo. Jei taip,prašome atsisako pasirašyti sklypas, kurjeris siųsti atgal į paketą į mūsų įmonę. Priešingu atveju,jei jūs ženklas, siuntinių,tada raskite elementus, sugadintas, mes nesame atsakingi už tai.

1 . Produktai bus atsiųsta Kinija paštu ar AVS .

2 . Jei pirkėjas nori pasinaudoti greičiau laivybos metodą, tokios, kaip DHL ,UPS, TNT ir t.t., prašome susisiekti su mumis padidinti pristatymas.

3 Instrukcija:laivybos laikas yra priklauso nuo pirkėjo muitinio įforminimo metu arba Force Majeure. Jei pirkėjas negauna prekių ilgą laiką, mes tikimės, kad pirkėjas galėtų kreipkitės į muitinės ar vietos, pašto tarnyba, siekdama gauti prekes kuo greičiau.

Mes patikrinti prekės kokybę, kol siuntą. Jei yra keletas netikėtų problemų atsitikti, mes tikimės, kad siekiant išspręsti problemas, su pirkėju per draugiškas, kaip šiais būdais:

1 . Jei tai yra kokybės problemų, pirkėjas gali pateikti teigia per 15days gavęs prekes, pirkėjas privalo pateikti nuotraukas ar vaizdo įrašus ir kitus įrodymus, kad pardavėjas demonstravimo.

2 . Piktavalių sugadintus, pirkėjų turi prisiimti visą atsakomybę.

3 . Produktų kokybės apdorojimo programa: pirkėjas grąžina prekes mums ir yra atsakingi už grąžinti laivyba išlaidos; kai tik gausime prekių ,mes atsiųsime naują produktą pirkėjui ir mokėti už siųsti laivybos kaina.

Mokėti mokesčius yra pareiga kiekvienam piliečiui, todėl pirkėjai turi būti atsakingas už visus mokesčius savo šalyse. Dėl mokesčio problema, pirkėjų atsisako priimti prekes, tuomet pirkėjai turi būti atsakingas už krovinių mokesčiai .

1 . Mes esame priklausomi nuo mūsų klientų pasitenkinimo, kad pavyks. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums.

2 . Jei jus tenkina mūsų daiktų, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų. Mes paliks teigiamą grįžtamąjį ryšį su jumis vėliau.

3 . Susisiekti su mumis el. paštu arba mūsų prekybos vadybininkas: Jimmy , prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes susidoroti su jums išspręsti visas problemas kuo greičiau.

Mes dirbame 6 Dienas per savaitę, nuo 9:00 - 21:00 nuo pirmadienio - šeštadienio Pekino Laiku.

• Dydis: 12.5*7cm
  • Pavadinimas: BXT-PR-001
  • Svoris: 24+-5g
  • Modelio Numeris: BC-001
  • pynimas: 3K
  • Apdaila: blizgus/matinis
  • Prekės Pavadinimas: BXT
  • Svoris (g): 24g

Ailton Gatinho14
2018-04-07
5/5
excellent. Is tan camping light the BOX desocupado pensé you came: d
Vkontakte Qwerty
2017-12-11
5/5
Looks strong and well.built.
Nailamalik
2018-01-13
5/5
really light, nice glossy finish!
Naira 42
2017-11-24
product show
Aqp Barcelos