• centras |

PEAJOA Vyrų Kietas Slim Seksualus Vyrų ledo šilko boksininkas vyriški apatiniai seksualus įdomus boksininkas apatinio trikotažo Slydimo Boksininkas apatiniai

Žymos: boksininkas apatiniai vyrams, boksininkas apatiniai, apatiniai vyrams, Pigūs boksininkas apatiniai vyrams, Aukštos Kokybės boksininkas apatiniai, Kinija apatiniai vyrams Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 8cm x 2cm (3.94in x 3.15in x 0.79in)

Mažiau $5, naudosime Kinija po Eilinio maža pakuotė plius. tai yra tik stebėjimo informaion Kinijoje. tačiau mes galime būti tikri, kad jūs galite gauti jį per apsaugos laiką. jei apsaugos metu, ir jūs vis dar turite tai, prašome susisiekti su mumis grąžinti ar išsiųsti.

Kaip vertę Klientui, Jūsų Atsiliepimai yra labai svarbus mums. Tai padėtų mums pagerinti mūsų klientų aptarnavimo. Susisiekite su mumis, norėdami išspręsti Problemą, prieš paliekant Neutralus ar Neigiamas grįžtamasis ryšys. Savo laimės apsipirkimo mūsų pasitenkinimą!!! Prašome susisiekti su mumis pirmą kartą .

Pa yment metodas:

Smokykla.lt Mokėjimo: ; Smokykla.lt Sąlyginio mokėjimo paslaugų

Kreditinė Kortelė; Bankas Banko pavedimu; Western Union " ir Kt.

Visą mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas pateikti jūsų užsakymą

Prašome patikrinti, laivybos mokestis ir draudimas prieš perkant .pirkėjas atsako už bet kokius mokesčio ir/ar akcizų įkrauti savo šalį

PRISTATYMAS:

Siuntos KINIJA PO oro paštu SKLYPAS už mažiau nei 2 kg prekių,paprastai tai užtruks 15-25 darbo dienas. Jei jūs negalite laukti ilgai, Prašome pasirinkti, EPS ar kitų Pristatymas.

Visi elementai būtų siunčiami kaip dovanos.Prašome patikrinti, jūsų nurodytu adresu iki mokėjimo, mes išsiųsti elementai adresas sąskaitoje.

ATSAKOMYBĖ:

Užsakant pas mus, jūs esate laikomas importuotojas ir turi atitikti visus įstatymus ir reikalavimus, taikomus šalyje, kurioje jūs gaunate daiktų. Jūsų užsakymai gali būti taikomi importo muitai ir (arba) mokesčius ir papildomus mokesčius už muitinės formalumų turi būti dengiamos jums. Mes turime kontroliuoti šių mokesčių ir neprisiimame atsakomybės už bet vietos muitinės įstatymų ir (arba) muitai ir mokesčiai, po pardavimo. Custom politika labai skiriasi nuo šalies į šalį, ir jūs turėtumėte kreiptis į savo vietos muitinės įstaiga daugiau informacijos.

Jei paketas yra atsisakyta, nes jūsų atsisakymo mokėti muito mokesčių ir/arba pareigų ir pirkėjo ieškinį ginčo, mes turime teisę ignoruoti šį ginčą ir neuždenkite grąžinamosios išmokos.

GRĄŽINAMOSIOS IŠMOKOS IR PASLAUGOS

Prašome patikrinti savo paketą gavusi gavo, ir įsitikinkite, kad jūs norite, kad jūsų pirkti. Jei jūsų pirkti negalima patenkinti savo poreikius ar lūkesčius. rašykite MUMS pirmą kartą sugrįžti. Visi parodyti elementus, kurie TURI būti nauja sąlyga, kuri reiškia, kad gaminys niekada nebuvo naudojamas ir laikomas originalioje pakuotėje. Jums bus grąžinti visą sumą elementą kaina. Mes ne imti iš naujo gyvūnų laikymo mokesčiai. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami. jokių pretenzijų, bus pagerbtas 3 dienas po paketo gavo.

ATSILIEPIMAI:

Kaip vertę Klientui, Jūsų Atsiliepimai yra labai svarbus mums. Tai padėtų mums pagerinti mūsų klientų aptarnavimo. Susisiekite su mumis, norėdami išspręsti Problemą, prieš paliekant Neutralus ar Neigiamas grįžtamasis ryšys. Savo laimės apsipirkimo mūsų pasitenkinimą!!! Prašome susisiekti su mumis pirmą kartą.

• Dydis: Size L XL XXL
  • Medžiaga: Nailono,Spandex
  • Modelio Tipas: Kratinys
  • Apatinis trikotažas: ledo šilko boksininkai
  • Funkcija: Vyrų Slim Cool Seksualus Vyrų ledo šilko boksininkas
  • Prekės Pavadinimas: PEAJOA
  • Apatinės Kelnės & Boksininkai: Kelnaites
  • Modelio Numeris: PJHY050
  • Lytis: Vyrai

Aukštos kokybės Medvilnės Boksininkas Mens Kelnės Softy Sexy kelnaites Su Spausdinta Naują Atvykimo Prekės ženklo Apatinius Kelnaitės Aukštos kokybės Medvilnės Boksininkas Mens Kelnės Softy Sexy kelnaites Su Spausdinta Naują Atvykimo Prekės ženklo Apatinius Kelnaitės 1. Produkto pavadinimas: mens boksininkas 2. Medžiaga: Medvilnė, Spandex 3. Dydis: M/L/XL/ (Dydis konversiją: 1cm = 0.394 cm. Visų dydžių kotiruojamos yra Azija dydžių.