• Automobilių Jutikliai |

4PCS Naujas MR122305 Nauja Automobilių Greičio Jutiklis Pavarų Mitsubishi Montero V6 Pajero Shogun L200 L400 1994-1997 199 - 2000

Žymos: Dėžė, perdavimo davikliai, perdavimo greitis jutiklis, Pigūs dėžė, Aukštos Kokybės dėžė davikliai, Kinija perdavimo greičio jutiklis Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (4 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 18cm x 16cm x 6cm (7.09in x 6.30in x 2.36in)

Aprašymas

● Produkto pavadinimas: Hodometro rodmens Jutiklis

● Dalis Nr.: MR122305

● Perdavimo Dalies Numeris : MR122305 5S4783 SU5487 CGQMT007

Suderinamumas

Tinka Šių Modelių:

Už 1994-2000 Mitsubishi MonteroMontero Sporto V6

Už 1994-2000 Mitsubishi Pajero Shogun

Už 1994-2000 " Mitsubishi L 200 L 400

PRANEŠIMAS: Mes nesame profesionalus automobilių mechanikas.Mes tik prive jums tinkamą produktus pagal OEM arba Pitcure.Taigi, prieš jums padaryti užsakymą,įsitikinkite, apie savo OEM jums reikia išvengti ginčų.Ačiū, išplėstinė.

Nuotrauka

Mokėjimo Būdas

●Mes priimame mokėjimus per Paypal , Cresit Kortele , Banko pavedimu ir kitomis Mokėjimo, kad Smokykla.lt paramos .

●Prašome, kad jūsų sumokėti per 19 dienų po aukciono pabaigos.

●Prašome nurodyti jūsų specialius pageidavimus (spalva, paketus, vertės deklaracija ir pan.) kai jums padaryti mokėjimo, arba siųsti mums žinutę.

Muitinės mokesčiai

Tarptautinės Pirkėjų Atkreipkite Dėmesį, :

Importo muitų , mokesčių ir rinkliavų , nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

Kai kuriose šalyse,pvz: Rusija, Argentina ir GreeceDenmark,Suomija, Izraelis ir Brazilija, Naujoji Zelandija. vartotojo atstumas labai griežtas, klientas turi bendradarbiauti patvirtinimo pažanga, ir jei nėra jokių mokesčių, klientas turi padengti jį.Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą / pirkti.

Paprastai,mes galime pabandyti mano geriausia padėti jums ženklą mažesnės vertės paketą,jei jis neveikia, prašome prisiminti, kad tai nėra pardavėjo atsakomybė.

Laivybos ir pristatymo

●Paprastai, mes bus pristatymas ir siųsti sekimo numerį per 24 valandas po jūsų užpildyti užsakymo apmokėjimo.

Mes imsimės griežtų pakuotę siekiant užtikrinti, kad jūsų daiktai yra saugūs.

●Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.taigi, prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitiktų jūsų pristatymo adresą . pasakykite mums savo vardą, pavardę ir telefono numerį.

●Pristatymo laikas priklauso nuo Krovinio Vežėjas, Muitinės ir Po Išsiuntimo, paskirties ir kitų veiksnių.

Jei negavote prekės per 40 darbo dienas nuo mes išsiųsti, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą. Mes sekti siuntą ir pabandyti mano geriausia, siekiant padėti jums kaip galima greičiau,tik neigiamų atsiliepimų, be komunikacijų nėra naudinga, kad būtų išspręsta problema.

Grąžinimo Politika

●Žalos ar Praradimo gabenimo metu bus sprendžiamas žalos,/prarastas reikalavimai pagal atitinkamas vežėjas. Keitimu nebus siunčiamas, kol reikalavimas yra patvirtintas. Prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos.

●Grąžinimo priimamas per 14 dienų po to, kai pirkėjas gauna prekę.

●Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir turėsite pateikti mums laivybos sekimo numerį , grąžinimo priežastis , ir jūsų Smokykla.lt ID .

• Gamintojas Dalies Numeris:
  • Jutiklio Tipas: Holzer
  • Mainų Dalies Numeris :
  • Histerezės: 1
  • Automobilių Gamintojo:
  • Jautrumas: ridos jutiklis
  • Rezoliucija: 1
  • Prekės Pavadinimas: SORGAS
  • linijinis: 1
  • Pakartojamumas: MR122305

Magija lazdelės Formos silikono pelėsių konditerijos gaminiai, šokolado, kūdikių minkštas pyragas apdaila kepimo naudojamas liejimo įrankiai FT-1032 Įvairių stilių, idėja yra nauja, sveiki atvykę gaunamus mėginio užsakymą prekės spalva bus atsitiktinai siųsti medžiaga : maisto klasės silicio dioksido gelio Dydis: 7.6*7.7*0.6 cm Svoris: 36g produkto rūšis : cake pelėsių, modeliavimo įrankis funkcija : dvigubo cukraus/šokolado/molis/muilas apdailos liejimo įpakavimas
Nan juanių 3D Metalo Įspūdį Avenger Motociklo "PASIDARYK pats" pjovimas Lazeriu Galvosūkiai, Dėlionės Modelis Suaugusiųjų Vaikų Vaikų Švietimo Žaislai Pastaba: Ši dėlionė turi 5 žvaigždes sudėtingumo lygį,tiktų pradedantiesiems. Techniniai duomenys: Vardas, pavardė: Avenger 3D Motociklo metalo įspūdį Modelis: I22203 Medžiaga: Nerūdijantis geležies Svoris: 150g Baigti Dydis: apie 12.8 x 4.3 x 6.2 cm Spalva: sidabrinė Kiekis Lapai:2