Atnaujinta tvido Žingsniu Atlošas Dviejų Mygtuką Vyrų Kostiumai Prom/Oficialūs/Jaunikis Kostiumai/Mados Medžiaga Vyrams/Weddding Kostiumas Vyrams

Žymos: kostiumas prom, jaunikis kostiumą, mados vyrų kostiumas, Pigus kostiumas prom, Aukštos Kokybės jaunikis kostiumą, Kinijos mados vyrų kostiumas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 30cm x 30cm (15.75in x 11.81in x 11.81in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

Sveiki atvykę į mano parduotuvę

Mes gamyklos ! w e yra online 24 valandas.jūs galite susisiekti su manimi bet kuriuo metu, jei jums reikia. linkiu malonaus apsipirkimo

pirmas žingsnis : kai atidarote mūsų įmonės parduotuvėje,galite pasirinkti dėl savo šalies Kalbomis ,pridėkite šiek gamybos jums patinka krepšelį arba pridėti mūsų parduotuvėje, sąrašą . jūs taip pat galite išmatuoti savo matavimus ir pasirinkti spalva (defaultas nuotrauką ),ir rašyti juos į pastabą, kad arba jūs galite spustelėti "contact dabar" mygtuką ,tada siųsti visus matavimus ir spalvų į mūsų gamykloje arba spustelėkite "pokalbių dabar" mygtuką, interneto pokalbių su mumis jums užsisakyti kostiumą ar nori, kad mus į kai kuriuos klausimus .

jei norite, marškinius,jūs taip pat galite užsakyti jį ant šios nuorodos.

antras žingsnis: jūs galite pasakyti, mūsų įmonė savo kūno dydžio jūsų užsakymą pagaminti kostiumai ir spalvų, kai jums užsisakyti.

Dydis :pagal Užsakymą pritaikyti

Dydžio vienetas: centimetrų

KAIP IŠMATUOTI(kūno)?

Gerbiamieji, prašome pagal nuotraukas rodyti dalis vietoje matuoti, ačiū!

1. iškirptė=?

2.pečių=?

3.rankovės=?nuo peties iki riešo ,o ne nuo kaklo iki riešo .

4.armhole=?

5. riešo=?

6.krūtinės=?

7.pilvo=?

8.juosmens=?

9.hip -=?

10.striukės ilgis=?

11.kelnės ilgis=?

12.šlaunies=?

13.aukštis =?

14. masė=?

15.spalvos?

ar mums standartas Tinka dydis: ( prašome pasirinkti tinkamą dydį accoridng į savo atveju dėl vyrų kostiumas dydžio diagramos,

o tai yra labai svarbu mums, kad tinka jums.

atkreipkite dėmesį, kad šie dydis drabužių dydis)

Liemenė ir Kaklaraištis Spalva Diagramoje:

Kostiumai Spalvų paletę galite pakeisti kostiumai spalva ) :

kiti stiliai tinka,jei norite juos ,jūs galite atsiųsti mums elektroniniu paštu arba diagramos internete.

Trumpas Apdorojimo Laikas:Po to, kai mes gauti patvirtinimą apie jūsų mokėjimą iš mūsų parduotuvės, mes išsiųsti savo daiktus ASAP laivybos metodas, jūs pasirinkote.

Mes jus informuosime tol, kol prekės yra vežamos.

· Paprastai, straipsniai wirive per 7-15 Darbo Dienų EMS , 15-30 dienų paštu, oro paštu. Bet jis gali būti atidėtas, nes į šventes, ar blogas oras. Drop Laivyba

· Galite peržiūrėti visas savo nuotraukas į jūsų klientams laisvai.

· Siųskite mums savo klientams, pristatymo adresą, kai patalpinti jūsų užsakymą, ir pasakykite mums savo tikslius reikalavimus (jei norite, taip pat galite parašyti savo klientams, pristatymo adresą tiesiai į savo tvarka)

· Paprastai Per 24 valandas gavus užsakymą ( Jei kai kurios yra sandelyje, ar blogas oras įtakoja kitos priežastys, mes susisieksime su jumis pirmą kartą, ir jūs galite pasirinkti eiti laukia jis ,arba keisti į kitas stilius/spalvą, arba galite prašyti grąžinti pinigus. Grąžinimo Politika

· Po to, kai gavo paketą, prašome susisiekti su mumis per 3 dienas, jei jūs esate nepatenkinti ar yra žalos atlyginimo transporto. Bet jūs turite suteikti mums nuotraukas iš jų tai įrodyti.

· Jeigu jūs norite grąžinti prekes, prašome laikyti juos pačios būklės, kokios jis buvo išsiųstas. Mes grąžinsime jums po to, kai mes jį gavo, tačiau grąžinamosios išmokos suma bus neįeina laivybos kaina.

· Prašome leisti iki 5 Darbo Dienų mums procesą jūsų grąžintas prekes. Susisiekite Su Mumis

· Jei turite kokių nors problemų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus! mes suteiksime yo geriausias paslaugas

• Prekės Pavadinimas: Brightmanyouth
  • Sezonas: Vasaros Rudens/Pavasario Žiemos
  • Drabužių Ilgis: Reguliariai
  • Medžiaga: Nailono Pluošto,Vilnos,Poliesterio
  • Punktas: geriausiai man tinka
  • Tinka Tipas: Laisvas
  • Uždaryti Tipas: Viena Breasted
  • Modelio Numeris: vyrų kostiumas
  • Priekiniai Stilius: Butas
  • Uždaryti: Dviejų Mygtukų
  • Lytis: Vyrai
  • Ziajać Uždarymo Tipas: Užtrauktukas Skristi
  • Elemento Tipas: Kostiumai.
  • Audinys: Vilnos mišinio
  • Audinio Tipas: Šukuotinių
  • Stilius: vyrų vestuvių kostiumai
  • kišenė: Trys
  • Dydis: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL

3 Gabalus slim Baltos spalvos Jaunikis Smokingas Aukštos Kokybės Mens Kostiumai, Vestuvių 2017 Anglija kingsman Verslo Vyrų Kostiumas (Striukė+Kelnės+Liemenė) Sveiki Atvykę Į Mūsų Parduotuvę Tik, kad labiausiai profesionalus produktas jums Jūs galite pasirinkti spalvą thetie iš mūsų spalvų lentelėje. arba pateikti mums nuoroda spalvų vaizdą.pasirinkite labiausiai uždarytas spalvų, kad jūsų suknelė. Standartinio dydžio, remiantis mūsų dydžio lentelę,
Juoda vyrai smokingas kostiumai dizaino masculino terno etape kostiumai dainininkų vyrų-švarkas šokių drabužiai, striukė star stiliaus suknelė punk Mano brangus draugas: yra skirtumų tarp šalių, nes drabužių dydžiai , prašome pasakyti, jūsų aukštis:? cm, svoris:? cm, pečių:? cm, krūtinės:? cm, aš galiu pasirinkti tinkamą produktą už jus. Ačiū! Mano brangus draugas: yra skirtumų tarp šalių, nes drabužių dydžiai , prašome pasakyti, jūsų aukštis:? cm, svoris:?
Vyrų Kostiumai 2017 Užsakymą Violetinė Atsitiktinis Vyrų Kostiumai Slim Fit Jaunikis Groomsman Švarkas tinka vyrams, 2 dalių (Švarkas+Kelnės) Proga :Oficialus & Vestuvių Paerty Medžiaga :Polyster Dydis :Standartinis dydis arba Užsakymą pagaminti Spalva :KAIP paveikslėlyje Pakuotės Turinys : Jaclet + Kelnės + Peteliškės Pastaba: Gerbiamieji,jei pastebėsite, kad pirmiau stanrard kostiumai dydis netelpa jums labai, jums tik priemonė