• Telefonas Bags & Atvejais |

Sandarūs Universali vandeniui atsparus dėklas Case cover Už "Huawei" nova/nova 2 plius/Mėgautis 6s/Garbės 6C/Nova Smart/ 6 Mėgautis/G9 Plius

Žymos: dangtelis huawei, padengti, vandeniui atsparus dėklas, Pigūs padengti huawei, Aukštos Kokybės padengti, Kinija vandeniui atsparus dėklas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

Ypatybė:

100% atsparus vandeniui, dulkėms, smėliui

projekto tipas Karoliai

Atsparus vandeniui iki 30 metrų gylio

kreiptis dėl Nardymo, paplūdimys, jūra, balto vandens, plaustais, slidinėjimo

Tekstūros medžiaga: PVC, ABS

Dydis: 18x10.5cm /7.5x4 colių (Pastaba: mobiliųjų telefonų, kurių dydis yra mažesnis nei šis dydis gali taip pat būti įdėti į šį vandeniui maišą.)

Praktinis Pritaikymas:

Baseinas

Valtys

Žvejyba

Slidinėjimas

Paplūdimys

Sporto Renginiai

Kurortai /Waterparks

Tapyba

Santechnikos darbai

MALONIAI PRIMINTI:

1. Kai jūs einate į paplūdimį,Jei neperšlampamas maišelis padengtas smėliu ir negali atidaryti, prašome švarus, skaidrus vanduo, tada dar kartą pabandykite atidaryti.

2. Rankinis matavimo paklaida apie 1CM.

3. Prekės spalva gali šiek tiek skirtis,nes kiekvieno kompiuterio monitorius rodo, spalva tiek kitaip.

4. Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius tik galima atsekti Kinijoje, sekimo numerį, negali būti kopijuojami be jūsų šalyje. Jei norite turėti sekimo informaciją, prašome pasirinkti, Kinija Paštu, Oro Paštu, siuntimo būdą.

5. Priėmus naują muitų politika, Rusija, rusijos, klientai turi užpildyti tikslus gavėjo pavadinimas, užsakymo. Kitaip, jūsų paketas bus pristatytas sėkmingai.

Atkreipti dėmesį :

1. Patikrinti, ar tinkamai į maišelį ir priedus, jei yra bet kokia žala, ypač klipas ir atidarius maišelį, prieš naudojimą.

2. Saugokite maišelį po saule ilgą laiką.

3. Pažymėkite įrašą ir atidarius maišelį, kiekvieną kartą po naudojimo pamatyti, jei bet poveikio nutiko iš bet sunku nesutikti.

4. Staigus temperatūros pokytis gali atveju drėgmė maiše, padaryti atidarykite maišelį ir leiskite jam visiškai išdžiūti.

5. Jei purvo, purvo ar smėlio, rastas krepšys po naudojimo padaryti, nuplaukite jį nuo švaraus vandens, prieš laikymą.

6. Nenaudokite vandens, pavasarį su temperatūra virš 30 laipsnių centigrate.

Paketas apima:

1 x Neperšlampamas Maišelis Atveju

1 x Virvelės

Po Pardavimo:

1) Visas prekes per griežtas bandymas prieš laivybos ir mes garantuojame, kad ji yra gera. Prašome įsitikinti, kad pakuotė yra nepažeista, kai jūs parašas ji .

2) Jei turite kokių nors klausimų su gautų prekių, prašome susisiekti su mumis bet kuriuo metu, o ne atidaryti ginčų ,

3) Mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas , ir mes padarysime viską, kad padėti jums išspręsti jūsų problemas.

4) Jei jūs negalite gauti prekes per 50 dienų , prašome susisiekti su mumis ir mes grąžinsime visus jūsų mokėjimą .

Atsiliepimai :

1) Jūsų atsiliepimai mums yra labai svarbus. Prašome užtrukti keletą sekundžių palikti gerą reputaciją, jei esate patenkintas savo produktą ar paslaugą.

2) Mes visada siūlome pigiausią kainą, už geriausią prekes ir paslaugas jums.

3) Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba neigiamas(1-2 žvaigždučių) atsiliepimus.Mes stengiamės išspręsti problemą ir palikti jus laimingą prekybos nuotaika čia. Ačiū!

• Tipas: Maišelis
  • Didmeninė: Parama
  • Žmonės: Atveju Moterims/Vyrams
  • spalva: Juoda,Mėlyna,Žalia,Skyblue,Oranžinė,Rožinė,Geltona,Purpurinė
  • kokybė: Aukščiausios Kokybės A+++++
  • dizainas: Skaidrus
  • Stilius: Saugus 100% Sandarūs Vandeniui Maišą
  • Suderinamos Prekės: "Huawei"
  • Papildomos funkcijos: Purvo-vandeniui/atsparus Smūgiams,/Atsparus Įbrėžimams
  • Dydis: 18cm*10.5cm
  • Funkcija: Atsparus vandeniui
  • Retail Pakuotė: Taip
  • Medžiaga: PVC/ABS
  • Savybės: Skaidrus vandeniui
  • Prekės Pavadinimas: DOREXLON
  • Naudojimas:

Sporto Dėklas ant Diržo Dėkle Telefonas Padengti Maišelį Shell " Motorola Moto Maxx XT1225 Droid Turbo XT1254 Maxx 2 Turbo 2 Žygiai Žirgais Dėklas Kablio Kilpa ant Diržo Dėkle Telefonas Padengti Didžiąją Išmanųjį telefoną Žemiau 5.7 colių Savybės: 100% Brand New! Geros Kokybės. Diržas Stiliaus Dėklas Su Clip , Labai lauke , taktinis sportas, žygiai, alpinizmas, jodinėjimas ir kt Dydis : 16,5*9.3*2cm
Juoda/Brwon Spalva Sklandžiai Lichee Odos Diržo Atgal Dėklas Apima Atveju hTC Desire VC/Noras V/Hero S Telefono Krepšiai Diržo Atveju hTC Desire VC/Noras V/Hero S Aprašymas: 1.Premium odinis dėklas atveju su diržo apkaba leidžia jums atlikti savo telefoną horizontaliai/vertikaliai. 2.Pagamintas su PU oda apsaugo nuo įbrėžimų ir žalos atlyginimo į savo telefoną. Snap-on atveju yra sukurta siekiant pasiūlyti visi
SZLHRSD Mobiliojo Telefono Atveju Karšto pardavimo slim sleeve dėklas padengti + Virvelę ,už Huawei Mate 10/Mate 10 Pro/Mate 10 lite Savybės:nepralaidus Vandeniui,atsparus smūgiams,Lašas atsparumo,Anti-Dulkių Prekės Pavadinimas: SZLHRSD Medžiaga:Mikropluošto Medžiaga:Aukštos kokybės Mikropluošto Mes remti didmeniniams ir lašas laivybos. Detalių nuotraukos, Visos nuotraukos yra 100% Realus Šaudymo.