• centras |

720P Saulės Mobilus WiFi PIR Kamera su Infraraudonųjų spindulių LED Lauko IP65 Vandeniui Motion Detect & Nuotoliniu būdu Pabusti Nemokama programa

Žymos: wifi pir fotoaparatas, pir fotoaparatas, wifi pir, Pigūs wifi pir fotoaparatas, Aukštos Kokybės pir fotoaparatas, Kinija wifi pir Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 16cm x 12cm (11.81in x 6.30in x 4.72in)

Produkto savybės: Saulės energija varomas, gyvenimo laikas darbo PIR + nuotolinio pabusti, gyventi peržiūrėti ir įrašyti TF kortelę 32G Max, P2P, debesų paslauga IP65 vandens įrodymas, 4mm 90 laipsnių optinis objektyvas, 720P 10 Metrų SPINDULIŲ diapazone "PROGRAMĖLĖ" iOS / Android

Specifikacija:

Straipsniai

Specifikacija

Modelis

C340 saulės energija varomas WiFi kamera

Objektyvo

4mm / 90 laipsnių

H. 264 kodavimas

Garso

WIFI

IEEE802.11b/g/n protokolai (4GHZ)

Infraraudonųjų spindulių šviesos užpildyti

PIR veiksminga diapazonas

= 10 metrų

Tinklo P2P apėjimo

Ciklo laikas

Jei nėra operaciją su 30 sekundžių po sukelti pradėjo, įveskite miego būseną.

Baterija indikatorius

APP parama

Standartas saulės plokštės

Maksimali išėjimo srovė yra 150mA 5.5 V, kuris bus pakeisti pagal saulės intensyvumą ir incidentų kampas.

Laukimo

Įkrauti naudojant saulės energiją 20 valandų per mėnesį. Pabusti arba sukelti paleisties 10 iki 20 kartų per dieną, ir gali būti naudojamas ilgą laiką.

Matmenys

205*80*141mm

Vandeniui lygis

IP65

Įrengimas:

Saulės Platinimo Saulės skydelio analizė:

Pakuotė:

1, Daiktai bus išsiųsti laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

2 Smokykla.lt standartinio laivybos, paprastai mes skelbiame vaule 10-20 USD ar jūsų informacijos prašymus deklaracija.

3 Smokykla.lt standartinis pristatymas atvykimo laikas yra tarp 15 ir 60 dienas (Brazilija 60-90 dienų). Jei jūsų prekės nėra pristatomos per 39 dienas, prašome mums pranešti. Jei negavote prekės per 60 dienų (Brazilija 90 dienų), mes 100% grąžinimo jūsų mokėjimą.

4, DHL ar kitų išreikšti taip, paprastai mes skelbiame tikrą vardą ir vertę, realaus prekių vertė. Jei norite skelbiame, kaip jūsų prašymą, prašome palikti pastabą ar pranešimą pagal užsakymą, mes padarysime jūsų prašymą.

1, Vienerių metų garantija dėl produktas jums užsisakyti iš jav!

2, Mes negali pasiūlyti garantinio aptarnavimo produktams, kurie yra Žmogus-padarė žalą, įskaitant, bet neapsiribojant: iškilioji vartotojo / patenka į vandens user / ardyti vartotojo / kitos žmogus padarė žalos aptiktas oficiali paslaugų centras.

3, Už grąžintas produkto, Prašome parašyti savo užsakymo Nr. ant popieriaus ir įdėti jį į langelį.Praneškite mums grąžinti sekimo Nėra. ir sekti svetainė.

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų amžinas siekimas. Kaip tokį vaizdą, prašome pateikti mums Visą 5 Žvaigždučių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Jei kokių nors problemų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl ištaisyti. Ačiū!

• WIFI: IEE802.11b/g/n
  • Ryšiai: IP/Tinklo Belaidžio
  • Tipas: Saulės WIFI kamera
  • Vaizdo Suspaudimas: H. 264
  • Prekės Pavadinimas: ccthook
  • PIR automatinis start-up & Remote wake up: Judesio jutikliai aptinka judėjimą ir sukelti trumpąją mobiliojo ryšio signalai
  • 2.1 mm itin platus kampas, HD objektyvas: horizontalus peržiūrėti kampas iki 110 laipsnių
  • 720P Saulės Mobilus WiFi PIR Fotoaparatas: Infraraudonųjų spindulių LED Lauko IP65 Vandeniui Motion Detect & Nuotoliniu būdu Pažadinti
  • Garso Išvesties: 1CH RCA
  • Energijos Sąnaudos(W): 1W
  • Gyvavimo laikas darbo: 5 dienų per mėnesį pagal saulės vidutiniškai;
  • Matmenys (L x W x D)(mm): 180*160*108
  • Objektyvo (mm): 2.1 mm
  • Palaikomos Operacinės Sistemos: "Windows 7", "Windows Vista", "Windows 98", "Mac os", "Windows 8", "Windows XP"
  • Maitinimo Šaltinis(V): 5V
  • Matymo Kampas (Laipsnių): 90°
  • Palaikomų Mobiliųjų Sistemų: "Android"
  • PIR aptikti: Dezinformacija optimizavimas
  • spalva: Balta
  • Sienos Laikiklis: pusės
  • Minimalus Apšvietimas(Lux): 0.1 Lux
  • Technologijos: Centrinis
  • IR Atstumas(m): 5Meters
  • IP65 vandeniui atspari standartas: įkrovimo lizdas
  • PIR veiksminga diapazonas: 5M
  • Nemokama programa, skirta "Android" & IOs: Infraraudonųjų spindulių šviesos Diodai suteikia aiškias vaizdines priemones bet kuriuo paros metu
  • Vaizdo Suspaudimo Formatas: H. 264
  • Jutiklis: CMOS
  • Įrengimas: Įterptųjų
  • Specialios Funkcijos: Vandeniui / Oro Sąlygoms
  • Tinklo Sąsaja: Wi-Fi/802.11/b/g
  • Signalizacijos Veiksmų: El. Paštas Nuotrauka
  • Jutiklis Prekės: SONY
  • Modelio Numeris: c340
  • Aukštos Raiškos: 720P(HD)
  • Stilius: Box Kameros

SECTEC 720P Saugumo Kūdikio stebėjimo, IP Kamera, WiFi Namų Saugumo VAIZDO stebėjimo Kamera Su Naktinio Matymo Dviejų krypčių Garso P2P Nuotolinio Peržiūra Kaip Sukonfigūruoti 1. Atsisiųsti ir Įdiegti Programą a. Įsitikinkite, kad jūsų mobilusis prietaisas yra prijungtas prie tinklo tinkamai (Wi-Fi); b .Android telefonų naudotojams, atsisiųsti nemokamą programėlę ieškoti 360sight į Google Play Parduotuvė , nuskaityti QR Kodą į kamerą; c.
CCDCAM 1MP 1.3 MP, 2 MP didelės raiškos HAINAUT IR Vandeniui atsparus kameros apsaugos sistemos 72pcs IR led IR diapazonas 60m Šis produktas negali būti naudojamas tiesiogiai, Tai turi būti įrengta XVR/DVR/HAINAUT DVR, laidai ir kt. čia yra XVR už HAINAUT/TVI/CVI fotoaparatas M agepixel HAINAUT Fotoaparatą, CCTV saugumo sistemos 1.0/1.3/2.0 MP Vandeniui HAINAUT Fotoaparatas 1MP su 1/4 colių CMOS jutiklis 1.3 MP su 1/3 colių
ANNKE HAINAUT 960P VAIZDO kamera IR vandeniui lauko, patalpų 1.3 MP apsaugos kameros-Vaizdo stebėjimo sistemos namų stebėti Privalumai: * 960P HD vaizdo: Fiksuoti viską labai išsamiai, atkurti tiesa gyvenimas spalva ir sklandžiai ekrane judėjimą. * Dieną ir Naktį: Premium infraraudonųjų spindulių Led teikti iki 100ft/30m įspūdingas vizija esant silpnam apšvietimui. * Pažangi IR-Cut: Smart IR-cut filtras jungikliai tarp dieną ir naktį, siekiant