• Namų Dekoras |

Undinėlė Arielis Sienos Lipdukas Darželio Animacinių Filmų Siena Lipdukas Namų Dekoro Vaiko Kambarys Menas, Sienų Dekoras Nuimamas Vinilo Įklijos

Žymos: animacinių filmų sienų lipdukai, sienos lipdukas, vinilo lipdukai, Pigūs animacinių filmų sienų lipdukai, Aukštos Kokybės sienų lipduko, Kinija vinilo lipdukai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 6cm x 6cm (23.62in x 2.36in x 2.36in)

Pirkėjas KLAUSIMAI: 1. Kaip ilgai bus laive, kad? A: Sveiki, normaliomis aplinkybėmis, trijų dienų pristatymas. 2. Kaip dažnai gausiu prekę? A: Sveiki, bus įteiktas per įsipareigojimų laikotarpį, paprastai 7-35 darbo dienas (išskyrus specialiųjų šalių). 3. Aš negavote per nustatytą įsipareigojimą produkto, kaip tai padaryti? A: Sveiki, jei per tą laiką buvo žadėta, nebuvo priimti, ir aš pateikti jums grąžinti visą, aš padengs nuostolius, Prašome nesijaudinkite. 4. Gavau pažeistas produkto, kaip aš galiu padaryti? A: produktų atlikti griežtai pakuotės, įprastomis aplinkybėmis nėra pažeistas, jei produktas yra sugadintas, mes suteiksime jums visą kompensaciją Prašome nesijaudinkite. Jei turite kitų klausimų, susisiekite su mumis ir mes džiaugiamės galėdami tarnauti jums. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Produkto Informacija Paketą Įeina : Sienų Lipdukai & Perdavimo, Filmų ir Vartotojo Vadovas Medžiaga : aplinkai draugiškas PVC. * Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio ir NEGALI tiksliai atspindi tikrąjį dydį.

• Stilius: Amerikietiško Stiliaus
  • spalva: Juoda, Individualų Spalvos, Balta
  • Prekės Pavadinimas: DIYWS
  • Modelio Numeris: 584