• centras |

Skristi Pasaulio Žemės Pasaulyje Lėktuvas 3D LED Lempos Meno Skulptūra " Šviesos Spalvas 3D Optinė Iliuzija Lempa su Palieskite Mygtuką GX131

Žymos: 3d led lempos, 3d led, led šviesos 3d, Pigūs 3d led lempos, Aukštos Kokybės 3d led, Kinija led šviesos 3d Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)

2016 Naują Atvykimo 3D Stalo Lempa Naktį Šviesos -Žemės Rutulys

Karšto pardavimo 1: Crazy populiarus, ypač jaunimo;

Karšto pardavimo 2: Nuostabi Naujoviškas 3D iliuzija naktį lempa;

Karšto pardavimo 3: Tinka Hotel/Kambario/kavinėje/bare/KTV ir t.t.;

Spalva: raudona—žalia—mėlyna—geltona—žalsvai mėlyna—violetinė—balta--auto mirksi

Paprasta Naudoti,Lengva Nešiotis!

Kaip Naudoti?

1 žingsnis:Įdėkite akrilo plokštės prie pagrindo,ir prijunkite maitinimo šaltinis, USB kabelis;

2 žingsnis:Palieskite ir paspauskite maitinimo mygtuką, kad pakeisti spalvą tarp 7 spalvų šviesos ciklą arba įveskite auto mirksi spalvos ciklo režimu;

Palieskite ir palaikykite 1 metu šviesos kaita 1 kartą,kad kaip ir raudona—žalia—mėlyna—geltona—žalsvai mėlyna—violetinė—balta--auto mirksi spalvos ciklo režimu.

3 žingsnis:Ilgai palieskite įjungimo mygtuką,išjunkite.

Puikiai tinka:

Biuras/Hotel/Gyvenamasis Kambarys/Miegamasis/kavinėje/bare/KTV /Dovana ir t.t.

Pakuotės Turinys:

1 x 7Colorful 3D LED Lempos Naktį

1 x Micro USB

1 x Vartotojo vadovas

Mes priimame Alipay. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesą arba sąlyginio DEPONAVIMO.

Visi produktai yra sandėlyje,Mes apdoroti jūsų užsakymą per 24-48 valandos po to, kai mokėjimas buvo patikrinti. Prašome patvirtinkite, kad jums pateikti,mes galime pakeisti nieko,jei sklypas buvo išsiųstas. Pease Užpildyti Išsamią Adresas (Įskaitant Vardą, Pavardę, Telefono, Pašto Kodas)

Numatytasis Pristatymas yra Kinija Registruotu Paštu, Oro Paštu,jūs galėsite stebėti laivybos statusą.

Kartais mes taip pat organizuoja nemokamus HongKong Post ar Singapūras Paštu arba e-EMS.

Pristatymo Laikas: Pagal Jūsų Šalį, 10-60 Dienų.

Jei jums reikia daugiau greitas pristatymas,pagrindų pasirinkti, Express Pristatymas.

1. LED Lempos yra elektromagnetinis produktų,muitinės bus atsitiktinio patikrinimo, todėl transporto bus atitinkamai pratęsiamas 3-5 dienas, ačiū už jūsų supratimą. 2. Siekiant išvengti savo importo mokesčių,mes bus paskelbti sklypo mažiau nei 20USD. Mes nesame atsakingi už savo importo muitų, Jeigu jūsų papročiuose kai kurie reikalavimai, pasakykite mums, kai jūs pateikiate užsakymą. Bet kokybės problemų ar siuntos žalą,prašome siųsti mums bandymų ataskaitas ir nuotraukas, mes Grąžinsime 50% -100% pinigų jums. Jei nesate patenkinti su produktų,jo gerai, kad grįžtumėte į mus per 15 dienų, mes visa grąžinamoji išmoka, jums po gauti grąžą, sklypas,bet jūs turite mokėti už laivybos. Jei jūsų sklypas negavo per 30 dienų po apmokėjimo, prašome susisiekti su mumis, mes jums sekti siuntą ir susisieksime su jumis artimiausiu metu. Jei daugiau kaip 60 dienų, gavo ne savo paketą, prašome susisiekti su mumis pratęsti vežimo apsauga. ar Mes patikrinkite, ar galite gauti paketą,Jei ne,mes visiškai grąžinti pinigus jums. Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą apie mūsų,Jūsų padrąsinimo, tai padės mums judėti į priekį. Jei yra kokių nors problemų kreipkitės į mus, iš karto, PRIEŠ išvykdami į neutralų ar neigiamą grįžtamąjį ryšį, Mes stengiamės išspręsti šią problemą už jus, Neigiamų atsiliepimų išspręsti nieko.

• Įtampa: 5V USB
  • Mokestis: USB Kabeliu arba 3AA Baterijos (Baterijos neįeina)
  • Spalvos Keitimas: Palieskite Mygtuką arba Pakeisti Automatinė
  • Yra Baterijų Reikia: No
  • Kokybės Kontrolė: ISO Kokybės Sistemos 19001
  • sertifikavimo: CCC,CE,RoHS
  • Lašas laivas: Taip, parama
  • Naudojimas: atostogų
  • Galia: 0-5W
  • Punktas: Žemės Gaublio Formą, Stalo Lempos Naktį
  • Didelis užsakymas: Susisiekite su mumis dėl daugiau nuolaida
  • Formos: Žemės Pasaulyje
  • Maitinimo Šaltinis: DC,Sausas Baterija
  • Yra Lemputės Įtraukti: Taip
  • Yra Baterijomis: No
  • spalva: 7 Spalvų Keitimas
  • Baterijos Tipas: AA
  • Pakuotė: kartoninė dėžutė
  • Elektros Energijos Gamybos: Touch
  • Prekės Pavadinimas: Asmarluxx
  • mes fabrikas: didmeninės kainos
  • Paketas Apima: 1Lamp 1Base 1USB 1Manual
  • Šviesos Šaltinis: LED Lemputės
  • Elemento Tipas: Naktį Žibintai
  • Tipas: lavos lempa
  • Korpuso Medžiaga: ABS
  • Modelio Numeris: GX131

Fatima Izad
2018-03-12
3/5
cheap хлипкие course, улет look photo, far from the same on effect. has no special 3d effect. no tried реалии hand to take pictures, not turns. the phone picture customize contrast, hdr. заморачиваться not resolved. is not 800р in. 300 red price. latest case to приближено photo more from the rest. that is more soap. brighten where there should be. b if fire would only светилась geometry pattern, plastic spoils itself.
Diggerbutt
2017-12-25
5/5
recommend shipping быстрою seller. all-match.
Inna Shebek
2017-12-01
5/5
excellent, all like in description. very fast дошел