• centras |

40pcs 150mm stiklo petri lėkštelę su dangčiu,kultūros patiekalas,laboratoriniai stikliniai indai

Žymos: stiklo petri lėkštelėje, stiklo petri, petri lėkštelėje, Pigūs stiklo petri lėkštelėje, Aukštos Kokybės stiklo petri, Kinija petri lėkštelę Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (40 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

patiekalas medžiagos, stiklas

patiekalas aukščio, 33mm

patiekalo viršų dia 153mm

patiekalas apačioje dia 146mm

Aukštos kokybės petri lėkštelėje auginimo ląstelių ir kitų mokslo taikomųjų programų, ir yra aišku, žiūrint turinį. Titnago stiklas gali būti kartais mažas burbulas, ar paviršiaus dėmės ir yra nešildoma naudoti. Petri lėkštelės yra plačiai naudojami laboratorijose ir kituose mokslo programas.

Prašome nedvejodami susisiekite su manimi, jei jums reikia daugiau dydžių.

Laivybos Sąlygos:

Mes atsiųsime Jūsų, Kad Per 2 dienos Nuo gavome Jūsų Mokėjimą. Prašome Pasirinkti Laivybos Jūs Norite.Laivybos, Mes norėtume Pristatyti Detales Jums Čia:

(1). Nemokamas Pristatymas Kinija Paštu, Oro Paštu. Jei Nori Naudotis Express Pristatymas, Reikia Mokėti Papildomą Mokestį Už Užsakymą.

(2). El. paketas yra Tik MŪSŲ Klientas, Tai Trunka apie 12Days Atvykti .

(3). Kinija Paštu, Oro Paštu Siųsti Dauguma pasaulio Šalių, Ji Užima apie 30Days Atvykti.

(4). Jei pasirinksite EMS/DHL/UPS Siuntimo, Tai Trunka 5-8Days Atvykti. Už Produktą, Kuris Apima Baterija, Mes Siūlome, Jūs pasirenkate EMS Pristatymas. DHL ir UPS, Turi Griežtą Politiką, Baterija Tvarka.

(5) Taip, Kad Pirkėjas Iš Brazilijos, Jei pasirinksite EMS/DHL/UPS Pristatymas, Prašome Susisiekti Su MUMIS Prieš išsiuntimą Ir Siūlo Mums Savo Mokesčių Skaičių, Priešingu atveju, Mes negalime Išsiųsti Šį Greitesnis Pristatymas. Ačiū

Klientų Šalinimas:

Mes Parašyti Mažesnės Vertės Paketą, kad būtų Išvengta Gaminti Tarifus. Kiekviena Šalis Turi Skirtingų Tarifų Politikos, Atsiprašome, Mes Neatsakome Už Dėl Kliento Patikrinimas. Maloniai Prašome Apie Tai!

Jei Norite mums Parašyti Produkto Informacija ant Pakuotės, kaip Jūs Norite, Prašome Siųsti mums Žinutę Pirmą Kartą, Kai Jums Padaryti Užsakymą.

Garantinis Aptarnavimas:

Esame Profesionalus Verslo Įmonės. Mes Siūlome Geras Po pardavimo Paslaugos Jums. Jei Turite Klausimų Apie Mūsų produktus Ar Paslaugas, Prašome Siųsti MUMS Žinutę. Mes pasistengsime Atsakyti Jums KUO Greičiau.

Atsiliepimai :

Jei Jus Tenkina Mūsų produktus, Prašome Palikti Visą-žvaigždės ir Gerų Atsiliepimų Už mus. Jūsų Atsiliepimai bus Skatina mus DARYTI tai Geriau ir Toliau. Ačiū!

• Modelio Numeris: 150mm
  • Klasifikacija: petri lėkštelėje

50pcs/daug 21mm Sidabro nickle Lydinio Swivel Sąsagos Snap Mygtuką Kabliukų "PASIDARYK pats" Klavišą, Grandinės Žiedas Nemokamas Pristatymas 2016030102 50pcs/daug 21mm Sidabro nickle Lydinio Swivel Sąsagos Snap Mygtuką Kabliukų PASIDARYK pats Klavišą, Grandinės Žiedas Nemokamas Pristatymas 2016030102
5x500ml Aukštos Kokybės Butelis Pildymas Rašalai už Surecolor T5000 Foto Vandeniui Spaustuvinių dažų Nemokamas Pristatymas 5x500ml Aukštos Kokybės T5000 pigmento spausdinimo rašalas spausdintuvo 5color Nemokamas Pristatymas Gerbiamas kliente ,sveiki atvykę į Fulllcolor parduotuvės : visos mūsų prekės mums laivybos po užsakymo audito Smokykla.lt Per 2-5 darbo dieną! 1). Kaina už Epson SC-T3000 T5000 T7000 Pigmentinis Rašalas: 1000ml