• Lėlės & Kimštiniai Žaislai |

1pc 70cm juokinga didelė žalia varlė mielas minkštas pliušinis lėlės paspaudę pagalvė pagalvėlės naujovė kūrybos įdaryti žaislas berniukui dovana vaikams

Žymos: kimštiniai žaislai, žaislai, dovanos, pliušinis lėlės, Pigūs kimštiniai žaislai, Aukštos Kokybės žaislų, dovanų, Kinija pliušinis lėlės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)

produkto funkcijų sąrašą

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę. Jei nesate geras anglų , galite eiti į mūsų Parduotuvėje pagrindinį puslapį, pasirinkti vieną kalbą , kuri jums patinka, tikiuosi, kad jums patiks mūsų prekių !

Medžiaga:pliušas , pp medvilnės

Dydis: visas ilgis 70cm

Svoris: 0.8 kg

Jis yra labai mielas ir minkštas, tiktų visoms amžiaus grupėms , eiti miegoti su juo , jums gali užmigti greičiau , suteiks jums saugumo jausmą , o taip pat galite duoti savo draugo, kaip šiltas saldus gimtadienio dovana . Esi ne vienas , aš visada su jumis ir pateiks jums minkštumas !

Rankinis matavimas , gali būti nuo 1 iki 2 cm klaidų , mes rekomenduojame jums plauti prekių per pirmą ar poveikio saulėje po to, kai gausite paketą , rankų plovimo , linkėjimai !

prekės informacija

Apie Mokėjimą:

Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO

Prieš pateikiant užsakymą, prašome susisiekti su mumis arba palikti pranešimus mums, jei turite kokių nors užklausą apie prekes.

Prašome patikrinti informaciją, jūs paliekate elementą , Mes išsiųsti prekes jums pagal adresą, kad jūs rašė ,jei norite pakeisti, prašome mums pranešti .

Apie Laivybos:

Jūsų užsakymas bus paskelbtas per 3 dienas .Ir mes pateiksime sekimo numerį tvarka nuorodą .

Bet muito ar importo mokestis yra pirkėjo atsakomybė. Mes atsiųsime paketus kaip dovanos ir rašyti mažesnę kainą, kurie padės jums sklypas su nemokamu mokesčių arba mažesnis mokesčio per muitinės .

mes paramos nemokamas pristatymas kinija paštu, oro paštu , paprastai jis kainuos 15~45 dienų į savo šalį. bet kai atvyko į pardavimo sezonui, bendrovė Kinija paštu bus tenka kovoti su tūkstančiais paketo kiekvieną dieną, ir custom sustiprins priežiūros kiekvienos pakuotės, bus daug išorinių veiksnių sukelti vėlavimą, gal jis kainuos daugiau, nei 2 mėnesius, į savo šalį. jei norite pirkti, dovana, kai ypatingą dieną, ji yra gera jums, pirkti prieš 2~3 mėnesius.jei jūs negalite laukti daug laiko , nereikia vieta užsakymą , ačiū!

Mes nesame atsakingi dėl bet kokio delsimo užsakymų po išvežti.Bet mes sekti naujausią informaciją jūsų užsakymą ir padeda jums visą kelią.

Ši forma gali, nes nuoroda , jūs galite peržvelgti kartą į jūsų šalį apskritai .

Apie Atsiliepimą:

Jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums. Prašome spausti 5 žvaigždučių atsiliepimų, jei jums patinka mūsų daiktų ir paslaugų. mes teikti konkurencingas kainas ir geresnes paslaugas visą kelią.

Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą dėl Smokykla.lt. Mes suprantame, kad nelaimės galite, jei užsakymo suklysti,bet mes stengiamės suteikti jums teigiamų rezultatų.

Apie Grąžinimo Politika:

Jei jūs gaunate savo daiktas, bet netenkina tai , Jūs galite jį grąžinti per 7 dienas ,tačiau klientui reikia mokėti krovinių . Prašome susisiekti su mumis prieš jums grąžinti.

Jei jūs gaunate nekokybišką prekę , prašome susisiekti su mumis per 3 dienas kartu su nuotraukomis, nekokybiškų dalių, mes galime atsiųsti naują, pakeisti ar grąžinti jūsų mokėjimą . mes padarysime viską, kad išspręsti problemą ir suteikti geriausią aptarnavimą, atsako už pavedimų .

Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA!

Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, ir konkrečios priežasties grąžinimo.

• Tipas: Pliušinis/Nano Lėlės
  • Forma: Genijus
  • Amžius: > 3 metų
  • Gyvūnai: Animacinių filmų